Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Trudnoca ili ne ?
PostPoslato: Sub Mar 28, 2015 7:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 28, 2015 7:49 pm
Postovi: 2
Postivani,
Devojka i ja zivimo 2 godine zajedno i planiramo nesto vise ali nismo jos uvek spremni za bebu.Ono sto je problem to je da devojci kasni menstruacija 13-14 dana, posle 7-8 dana smo radili test za trudnocu, ujutru kad je mokrila kad je najpouzdanije, pravilno koristili test i pokazao je da je negativan(a na internetu sam citao kako je neka doktorica postavila da ako se test koristi pravilno da je od 96-97% tacan), stomak joj se naduvao 11 dan od prilike, i dalje stoji tako naduvan a ona i dalje ne dobija pa ne znam sta se desava? treba da ide kod Ginekologa ali ovde kod nas se ceka i po 2 meseca da dodjes na red(ne pitajte ni zasto ni kako).Interesuje me da li je imao neko neku slicnu situaciju ili sta se desava?

p.s. ona radi dosta stresan posao, dosta se nervira i to.. pa smo mislili da nije mozda i zbog toga ?

Hvala unapred,
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Trudnoca ili ne ?
PostPoslato: Pon Mar 30, 2015 1:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 28, 2015 7:49 pm
Postovi: 2
p.s. pre nekako je popila "tabletu za dan posle" i verovatno je zato onda imala zakasnelu menstruaciju, ali danas je imala osecaj kao da ce da dobije i onda je kao dobila ali od 17:00h pa sve do sad 01:00h mozda ima 2-3 kapljice prljave krvi i to je to..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 100 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: