Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Pon Maj 18, 2009 11:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 18, 2009 11:26 pm
Postovi: 1
Pozdrav,

Trudna sam i jos ne znam za koju bolnicu da se odlucim. Preporucili su mi Dr. Rastka Maglica iz Narodnog Fronta. Da li je nekog od vas on porodio i kakva su iskustva?

Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Sre Dec 16, 2009 3:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 14, 2009 8:06 pm
Postovi: 2
ti si verovatno do sada vec postala mama ali covek mi je toliko ulepsao zivot da zasluzuje da se o njemu napise po koja.
usled problema sa sterilitetom a posle vucaranja po kojekavim nabedjenim strucnjacima i privatnim ordinacijama, pukao mi je film i uzimam uput za front gde bez ikakve veze i preporuke dolazim do dr maglica -covek bio dezuran taj dan na sterilitetu.
ubrzo sam ostala trudna, dr rastko maglic mi je vodio trudnocu i porodio me.
na pocetku trudnoce sam imala komplikacije , da ne davim sad ,dr me bukvalno savetovao u po noci kome da se javim na klinici i bio u tel kontaktu sa doktorima koji su me pregledali.
vodio mi je trudnocu u frontu i ni jednu jedinu analizu izuzev dabl testa nisam radila privatno- a to jer je meni tako vise odgovaralo.
ne prica puno, ne obecava i ide korak po korak .
jedino sto sam svaki put kad se pojavim imala utisak da nema pojma ko sam i tako sve do pred porodjaj ,uvek mu iznova deklamovala zasto dolazim ( verujem da je i znao ali me pustao da referisem :lol: ).
pitam ja docu negde krajem 9 meseca sta cemo i kako vezano za porodjaj, a on ce meni : pitajte bilo koju moju trudnicu kako je prosla na porodjaju pa cete videti...
ja u totalnoj panici , termin mi kuca na vrata, ne poznajem nikog ko je bio kod njega, a on se zeza...
pojma nisam imala sta me ceka , ali verujte da je tako bolje zato jer doca misli bukvalno na sve a izcimao se oko mene kao da sam mu rod rodjeni.
nije od onih sto drze za ruku ali drzi situaciju pod kontrolom 100% a to je ono sto je meni bilo vazno.
ako vas ne smara da presrecete dr po hodnicima fronta, tacnije ispred uz kod lifta izmedju dva steriliteta , i ako vam ne smeta da vam dr izgleda bolje od rodjenog muza :oops: ( izvinite dragi muzevi) -svaka preporuka , covek je skroz na mestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Pon Dec 21, 2009 9:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 02, 2008 11:11 am
Postovi: 250
Lokacija: beograd
Videh temu i, bez obzira sto je starija, ne mogu da odolim...

Dakle,
dr Maglic je dolazak mog deteta na svet (uz anesteziologa,dr Tomislava Krajinovica koga bih nepravedno izostavila)pretvorio u bajku!
Profesionalan,izuzetno strucan,posvecen,nezan,pazljiv,uvek dostupan i prisutan...a bez bilo kakve materijalne motivacije...
Zaista redak lekar ...prijatelj...

Preporuka,topla,najtoplija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Uto Dec 29, 2009 12:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 12:29 am
Postovi: 13
Da li sam dobro razumela doktor Maglic se bavi i sterilitetom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Pet Jan 01, 2010 8:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 14, 2009 8:06 pm
Postovi: 2
da.
odeljenje za endoskopsko lecenje steriliteta , u narodnom frontu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Sub Jan 16, 2010 11:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 16, 2010 10:59 pm
Postovi: 2
Drage moje,

Videh vase postove vezane za doktora Rastka Maglica, usled cega dobih zelju da se i ja registrujem i podelim sa vama svoje iskustvo...

Dr Maglic mi je pre pet dana radio laparoskopiju, u pitanju je bio teratom na desnom jajniku velicine cca 65x33mm, i mogu samo da ga pohvalim i toplo preporucim svima koji imaju problem slican mom. Od prvog susreta je bio prijatan, uvek nasao vremena da odgovori na svako moje pitanje, pri cemu nije zeleo da daje bilo kakve prognoze, pa cak ni koliko bi orijentaciono trebala da traje operacija. Operacija je trajala oko 2 i po sata, cimerka iz moje sobe mi je rekla da je cula, buduci da nam je soba bila preko puta operacione sale, njegov komentar da se bas namucio, pri cemu meni to nijednim gestom nije stavio do znanja. Znao je da jos nisam radjala, pa se verovatno jos vise trudio da ukloni teratom, a da sacuva ceo jajnik, u cemu je uspeo! Posle operacije me je obilazio, pitao da li sam dobro,bio strpljiv za hiljadu i jedno pitanje postavljeno od strane moje mame i mog supruga... U utorak idem da mi skine konce, nadam se da ce potvrditi moje misljenje da oporavak ide po planu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Pet Apr 30, 2010 6:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 30, 2010 4:53 pm
Postovi: 1
Dr. Maglic me je spasao i ulepsao zivot. Radio mi je laparaskopiju (uklonio cistu sa levog jajnka i sanirao endometriozu) i histeroskopiju. Operacija je trajala 2 sata. Zahvaljujuci njegovoj strucnosti ja sam ostala u drugom stanju i porodila se pre 6 meseci. Danas ja i moj suprug imamo bebicu i neizmerno sam zahvalna doktoru Maglicu.
Jednostavno, vrhunski je strucnjak i toplo ga preporucujem. Za razliku od mnogih drugih doktora dr. Maglic nije kasapin i imao je u vidu kad me je operisao da pre toga nisam radjala tako da mi je spasao sve reproduktivne organe.
Ne daje lazne nade niti se previse "lize" sa pacijentima. Uostalom on odradjuje svoj posao, a mi mu se obracamo za lekarsku pomoc, a ne trazimo rame za plakanje.
Sve pohvale za dr. Maglica jer je vrlo profesionalan. Vrhunski je strucnjak i uz sve to i veoma zgodan i sarmantan ginekolog :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Uto Maj 18, 2010 11:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 14, 2010 3:46 pm
Postovi: 51
divan je,asistirao je mom profesoru na mojoj operaciji. sve reci hvale. ali od tada je proslo puno vremena i zanima me da li negde radi privatno jer nemam vremena da ga jurim po frontu :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Sre Maj 19, 2010 11:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Feb 06, 2009 2:24 pm
Postovi: 78
Lokacija: Beograd
Ja sam čula da radi privatno u Kliničko bolničkom centru na Novom Beogradu (Beogradski KBC)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Sre Maj 19, 2010 3:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 14, 2010 3:46 pm
Postovi: 51
hm :-? ne razumem? jel to privatna ili drzavna ustanova? sta je to,gde?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Čet Maj 20, 2010 8:30 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Feb 06, 2009 2:24 pm
Postovi: 78
Lokacija: Beograd
Da, to je privatna klinika ili bolnica na Novom Beogradu, preko puta 23. bloka, kod buvljaka. Ukucaj u Google Beogradski KBC....ja sad nisam videla njegovo ime na spisku doktora ginekologa, a pre jedno mesec dana je bilo...pa možda nazoveš da pitaš.
Pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Čet Maj 20, 2010 8:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Feb 06, 2009 2:24 pm
Postovi: 78
Lokacija: Beograd
Sad sam malo prodžaral po sajtu KBC a, i pod Hirurgija, pa onda ginekološka, e tu stoji ime dr Rastko Maglić :wink:
Znači, našli smo ga...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Čet Maj 20, 2010 1:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 14, 2010 3:46 pm
Postovi: 51
gracia :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Čet Maj 20, 2010 7:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 14, 2010 3:46 pm
Postovi: 51
eh nazalost radi samo hirurgiju :-? u spomenutoj klinici....a dosla bih iz ns zbog njega...sad moram naci nekog takvog u ns a to mi deluje kao nemoguca misija :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Rastko Maglic
PostPoslato: Pet Maj 21, 2010 12:59 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 6:05 pm
Postovi: 726
Zazo ne znam sta ti konkretno treba ali ti u NS mogu preporuciti dr Vesnu Kopitovic, radi u Betaniji a i u Gezezisu privatno.
Posto znam i Maglica, isto je asistirao profesoru davno na mojoj operaciji i znam koliko je fini i pazljiv, Vesna je jedina u NS koju mogu sa njim da poredim.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: