Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pitanje trudnoca da ili ne?
PostPoslato: Ned Avg 24, 2014 11:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 6:45 pm
Postovi: 4
Pozdrav, Postovani
Imam za vas pitanje ako mi mozete odgovoriti, objasnit cu vam cijeli dogadaj donekle da znate o cemu se radi.

Cura i ja smo imali odnos zadnji 5.8 smo cura i ja imali zadnji odnos bez zastite naranvo, sa sigurnoscu mogu reci da nisam u nju al nikad se ne zna, znate i sami onda 8.8 joj je menstruacija dosla i trajala 6 dana inace traje 9 i kada joj je prosla i dalje su je boljele grudi poslje men. iako je nisu nikad poslje samo prije. no evo prije par dana uocila je sama da je sastrane izasla ona crvne crta kao strija kako se to vec kaze, no grudi je stalno bole po malo, i uplasili smo se i u prije dva dana tocnije 16 dana nakon tog zadnje odnosa osli smo uzeti test za trudnocu i bio je negativan, no danas joj se javila menga 12 je uranila, dobila je al jos je trbuh ne boli, i sad ako mozete na temelju svega toga nam zakljuciti jeli trudnoca upitanju, navodno tih dana kad smo imali spolne odnose 3-5.8 su joj jos bili ne plodni dani.
Molim vas za vaše strucno misljenje
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje trudnoca da ili ne?
PostPoslato: Ned Avg 24, 2014 12:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 6:05 pm
Postovi: 726
Trudnoca nije, e sad zasto joj se poremetio ciklus morala bi da ode kod ginekologa i vidi sta je u pitanju. Najverovatnije neki trenutni hormonski poremecaj.

PS: strije es u trudnoci dobijaju najcesce tek u drugoj polovini, mada postoji dosta zena koje ih i ne dobiju, stvar je u rastegljivosti koze. Nikako ne mogu biti simptom trudnoce a mogu se dobiti i od naglog debljanja i mrsavljenja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje trudnoca da ili ne?
PostPoslato: Ned Avg 24, 2014 5:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 6:45 pm
Postovi: 4
Hvala na odgovoru, moguce je svasta da, jos je prije imala problem sa cistom i jajnicima no to ju je proslo pa mozda se opet ness vratilo i da izgubila je 3-4kg iako jede redovito.

Hvala na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 118 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: