Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 132 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc!
PostPoslato: Pon Avg 03, 2009 9:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 03, 2009 12:16 am
Postovi: 5
Imao sam odnose sa devojkom pre 33h-34h. U subotu uvece. Nisam zavrsio u njoj, ali je bilo bez kondoma. U nedelju ujutru je dobila menstruaciju, ali joj je uvece prestala. Jutros mi kaze da joj je pocela opet. Koje su sanse da je zatrudnela? Da li da popije Postinor 2 dok nije isteklo 72h ili da radi test iz krvi beta HCG? POMAGAJTEEEEEEEEEE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 2:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 04, 2006 10:13 am
Postovi: 11
I ja imam jedno pitanjce za vas...

Posle pucanja kondoma...osetila sam u sebi veliku kolicinu sperme..odmah sam uradila mejbi bejbi i videla da sam u plodnim danima...posle 7 dana ja sam dobila menstruaciju..koja je trajala jedno 4 dana...kad je prestala mene je poceo da probada desni jajnik...dali to nesto znaci..dali sam mozda trudna?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc!
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 3:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 14, 2006 11:33 am
Postovi: 98
Lokacija: Kraljevo
Marko_pfc je napisao:
Imao sam odnose sa devojkom pre 33h-34h. U subotu uvece. Nisam zavrsio u njoj, ali je bilo bez kondoma. U nedelju ujutru je dobila menstruaciju, ali joj je uvece prestala. Jutros mi kaze da joj je pocela opet. Koje su sanse da je zatrudnela? Da li da popije Postinor 2 dok nije isteklo 72h ili da radi test iz krvi beta HCG? POMAGAJTEEEEEEEEEE!


Sanse su nikakve


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 4:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 04, 2006 10:13 am
Postovi: 11
Bi li neko hteo da mi odgovori jer sam zabrinuta....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 5:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
IrenaV je napisao:
Bi li neko hteo da mi odgovori jer sam zabrinuta....


Ne moze niko da odgovori da li si trudna jer nemamo uzorak tvoje krvi da uradimo beta HCG test. :wink:

Ako je tvoje pitanje da li je moguce dobijati menstruacije u trudnoci, odgovor je da.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 7:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 04, 2006 10:13 am
Postovi: 11
Ja nisam ni trazila da mi bilo ko uzme uzorak krvi..nije mi bas u ovom trenutku to smesno...ja cu se sama vec ispitati putem testa..ali je za sad jos uvek rano..a mi zene smo jako nestrpljive..cisto me je interesovalo da li je mozda moguce da sam zatrudnela...mozda sledeci ciklus necu imati...ja se bas ne snalazim sa tim ovulacijama i ciklusima... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 8:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Izvini, nije vreme za salu. Prosto je jedini odgovor na pitanje "da li sam trudna" - uradi test. I nije rano za test, mozes da ga uradis vec desetog dana nakon odnosa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pilula za dan posle
PostPoslato: Pet Okt 26, 2012 1:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 26, 2012 1:35 pm
Postovi: 2
E ovako 24.10 sam imala nezasticeni odnos sa deckom ( a plodni dani su mi se zavrsili 23.10.) i on nije svrsio u mene ali min nakon svrsavanja smo nastavili odnos bez zastite. Znam da postoji mogucnost da je ostalo sperme ,ali koliko sam upucena spermatozoidi izumiru brzo pri promeni temperature. E sad da li da pijem pilulu za dan posle s obzirom na to da sam je vec pila pre 4 meseca, a znam da se ne preporucuje vise od 1 godisnje? Kakve ozbiljne posledice mogu da budu ako i sad uzmem pilulu za svaki slucaj i ako mi nisu bili plodni dani?? Cula sam i za mogucnost vanmatricne trudnoce sto moze da bude opasno... Pomoc brzo... :-? Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pilula za dan posle
PostPoslato: Pet Maj 16, 2014 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 16, 2014 3:13 pm
Postovi: 1
Znam da kasnim za ovu temu ali mi zaista treba odgovor na jedno pitanje. Moj decko i ja imali smo imali peting i on je svrsio ali smo posle nekih dvadeset minuta imali ne zasticeni seksualni odnos ali on nije svrsio. Mene zanima da li je moguce da ja ostanem u drugom stanju ako je on na njegovom polnom organu jos uvek imao spermu kada smo zapoceli odnos i da li trebam da popijem pilulu i koju bi ste mi preporucili? Sve se dogodilo sinoc tako da vas molim da pozurite sa odgovorom. U napred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pilula za dan posle
PostPoslato: Pon Mar 02, 2015 3:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 02, 2015 2:48 am
Postovi: 1
Intresuje me sledece.. Htio sam da imam sex sa devojkom,al nismo u tom trenutku imali kondome, i na samom pocetku ,prakticno posle 5 sekundi ,sam ustao i izvadio sam ga ,nisam osjecao nikakv nadrazaj ni nista da bih svrsio ,al medjutim ,primjetio sam na penisu da izlazi nekakva tecnost,nije mi licila na predsemenu ,ocistio sam i drugi put je vrlo malo izaslo mozda kapljica jedna.. Sad me intresuje dal moze doci do nezeljene trudnoce ? Nisam siguran sta je to moglo da bude, al mi je prolazilo kroz glavu to ,posto je ona previse ispustila sekreta ,dal je moguce da je penis uvkao to u sebe (tako da se izrazim) i da je to izlazilo iz njega. Da li se smiju koristiti pilule za dan posle ,i ako nismo sigurni da ima potrebe za tim? Hvala vam unaprijed.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pilula za dan posle
PostPoslato: Sre Mar 11, 2015 10:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 15, 2015 2:11 pm
Postovi: 32
Ja sam cula da su one pune hormona, i kad sam otisla informativno kod ginegologa raspitala sam se i rekli su mi da tu pilulu bi trebalo uzeti jednom u 7-10 godina jer su pune hormona.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pilula za dan posle
PostPoslato: Sub Jul 09, 2016 9:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 09, 2016 9:24 pm
Postovi: 1
sinoc sam imala kao odnos sa deckom tj on je bez zastite pokusao par puta (4-5) da udje u vaginu, ali to kao nije uspevao jer je ona bila stegnuta, po njemu mozda je usao 1-2-3cm ali ne do kraja sigurno, sam ulaz jer me je bolelo pa i njega. nije svrsio u mene vec posle van. inace sam bila u plodnim danima. da li da pijem pilulu, niti je svrsio u mene niti je to bio pravi odnos vec samo pokusaj. hvalaaaa puno unapred


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 132 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 90 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: