Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim vas za pomoc,savet...
PostPoslato: Čet Apr 02, 2015 2:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 31, 2015 2:10 am
Postovi: 5
Imam 28 godina.U braku sam i nisam radjala.Pre godinu dana,negde u ovo vreme,imala sam spontani u 11.nedelji trudnoce.Radjena mi je revizija u opstoj anesteziji.Sve je proteklo bez ikakvih komplikacija.Lekari su nam rekli da mozemo normalno imati odnose,ali da bi bilo dobro da trudnocu ne planiramo bar 6 meseci.Posle nekog vremena,nakon mog oporavka,odradili smo nekakve analize i suprug i ja-(kariotipizaciju,spermokulturu,vaginalni bris,Papa test).Svi nalazi su bili uredni.Imam redovne menstruacije,uglavnom na 28 dana.Vec 5 meseci unazad,pratimo ovulacije i pijem folnu kiselinu,ali nikako da ponovo zatrudnim i to nas strasno muci.
Ono sto nas trenutno jos vise muci i sto zelim da vas pitam je,zasto moj sekret uzasno neprijatno mirise svaki put kada ejakulira unutra?Do tada,sa nama sve bude u redu,imamo normalne odnose bez ikakvih problema.Problem se javlja samo kad on unutra ejakulira.Vec nakon nekoliko sati ja osetim veliku promenu.I to nam se desava skoro svakog meseca.Zasto???
Isla sam kod svog ginekologa,ispricala problem,koristila neke vaginalete i bilo je bolje.
Ali vec sledeceg meseca opet isti problem.I tako stalno.Jako mi je neprijatno zbog toga i nisam opustena.Imam utisak da ljudi iz moje okoline mogu da osete taj miris,koliko je to neprijatno i nepodnosljivo.
Cesto primenjujem i vaginalno ispiranje cajevima,na savet lekara.Ali i pored toga,problem je i dalje prisutan.Bude mi lakse posle ispiranja i dosta se smanji taj miris,sve dok ponovo ne svrsi unutra.Stvarno zelimo da se resimo ove neprijatnosti i planiramo trudnocu.Molim za savet i pomoc!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 106 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: