Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Miom na materici
PostPoslato: Uto Apr 08, 2014 5:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 08, 2014 4:55 pm
Postovi: 1
Molim za savet...
Imam 22 godine, nikad ranije nisam imala ginekoloskih problema.

U januaru sam imala produzeno menstrualno krvarenje, uradila sam ultrazvuk, ginekolog mi je rekao da je miom 44x58mm. Pila sam orgametril petnaest dana. Sledeceg meseca je menstruacija bila kraca i urednija, posle nje orgametril isto. Proslog meseca sam dobila 15.og marta, bilo je mnogo obimnije, otisla sam na kontrolu 27.og i dr mi je dala da pijem Legravan dve dnevno dok ne prestane krvarenje (po njoj, za dva tri dana) a onda po jednu 21 dan. Medjutim, kako krvarenje jos nije stalo, ja sam popila celu kutijicu po dve i dalje blago krvarim. Danas je 8. april, znaci krvarim vec 25 dana, otisla sam na ultrazvuk, pise u kavumu uterusa se uocava mesovita heterogena senka promera 25x34mm. Prekidam sa Legravanom i dobila sam Metilergobrevin kapi, kako pise, po potrebi, a za tri dana opet ultrazvuk. Nisam razumela da li pijem ove kapi svaki dan do tada, da se taj sadrzaj izbaci???
Da li ima neko slicno iskustvo, da li ima neko neki savet sto se tice operacije ili terapije?

Izvinjavam se za ovoliki tekst :/ Unapred hvala!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 101 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: