Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 61 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: dr Luka Andjelic?
PostPoslato: Uto Apr 29, 2008 11:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 11:42 am
Postovi: 8
Postovanje,

molim Vas da mi pomognete. Treba da operisem vodenu cistu koja je zahvatila ceo levi jajnik. Najverovatnije ce me operisati dr Luka Andjelic. Cula sam sve najbolje o njemu, ali bih ipak da vidim da li je neko od Vas imao konktakta sa njim te zelim da cujem i Vase misljenje. S obzirom na to da je cista jako velika postoji mogucnost da mi se odstrani jajnik pa sam zaista uplasena i svaka sugestija mi je dobro dosla.

I, naravno da li znate koliko se kod njega naplacuju operacije ovog tipa? U Novom Sadu, Subotici, Beogradu...

Hvala Vam!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 30, 2008 9:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 20, 2007 10:32 am
Postovi: 26
Lokacija: novi sad
Pozdrav radoznala29 ...Sto se tice dr Luke Andjelica u pravim si rukama.Nista ne brini i samo napred.Ako si pratila ovaj forum verovatno si citala moje postove pod nazivom 38 godina upomoc...zahvaljujuci Luki ja sam posle samo tri meseca od laparaskopske operacije zatrudnela prirodnim putem posle par godina lecenja,tacnije pogresnog lecenja kod drugog dr.Samo reci hvale za dr.Luku u svakom pogledu.Drzim ti pesnice i ne razmisljaj u pravim si rukama..
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: lose iskustvo
PostPoslato: Pet Maj 02, 2008 12:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:22 am
Postovi: 175
Lokacija: subotica
Za Andjelica sam cula sve i svasta sto se tice njegovog rada u privatnim klinikama i u nasoj bolnici DOBRO I LOSE kao i za svakog lekara kod nas,ali on i Radulovic su jedini koji su stvarno odgovorni prema svojim pacijentima i imaj dobar odnos prema njima i uvek su na radnom mestu kad kazu i ne moras da ih ganajs po dve nedelje kao neke.Ja sam pre dve nedelje prosla drugu laparaskopiju koju mi je radio Radulovic i stvarno je EXTRA doktor za razliku od mog proslog lekara koji me ni jednom nije obisao nakon prve laparaskopije a za kontrolu i terapiju sam ga ganjala dve nedelje.POZZZ

_________________
kada se desi nešto loše ko zna zašto je to dobro!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 03, 2008 11:16 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 06, 2007 1:11 am
Postovi: 159
Lokacija: Karaburma
U dobrim si rukama.Ne brini.
On je jedan od retkih koji neguje korektan odnos s pacijentom od pocetka do kraja bilo kog postupka.Meni je konkretno radio skidanje polipa i zadovoljna sam jer ni u jednom trenutku mi nije ostavio prostora za neku dilemu.Strpljivo je odgovorio na svako moje pitanje....
To je pored preciznosti i strucnosti koju on pruza meni veoma znacilo.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 05, 2008 2:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 2:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Beograd
Da se i ja nadovezem...u dobrim si rukama.
Ja sam vec pisala o njemu...radio mi je histeroskopiju..i sve je odradjeno sjajno....radila sam privatno u Jevremovoj....sa namerom da tamo i idem na ivf..ali sam ipak otisla u Segedin...i evo me u 9 mesecu....on inace i preporucuje kliniku u Segedinu....

Generalno..profesionalan, utice pozitivno na pacijente, smiren.....

pozdrav i ne brini


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Čet Maj 08, 2008 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 11:42 am
Postovi: 8
Hvala Vam svima sto ste mi Vasim komentarima pomogli da se bar malo opustim jer sam stvarno bila zabrinuta sta me ceka. Sada kada vidim da svi imate dobra iskustva sa dr Andjelicem stvarno mi je lakse. Zakazala sam pregled i nadam se najboljem.

HVALA VAM!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 11, 2008 11:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:22 am
Postovi: 175
Lokacija: subotica
ej RADOZNALA!!!kako je prosao pregled kod Andjelica?jel ti zakazao operaciju???

_________________
kada se desi nešto loše ko zna zašto je to dobro!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 14, 2008 3:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 11:42 am
Postovi: 8
Zdravo svima!
Drago mi je sto se neko interesuje za moj slucaj, odmah mi je lakse :) Puno su mi pomogi vasi komentari, pa sam krenula u resavanje svog problema. Dr Luka Andjelic me je pregledao, cista mora da se vadi i po prvim procenama - on se nada da ce moci jedan deo jajnika da sacuva.
Prijatno sam bila iznenadjena doktorom, njegovom smirenoscu i potpuno sam sigurna da zelim da me on operise. Uliva veliko poverenje i nadam se najboljem. Trebalo bi da se operisem za desetak dana, pa vam se javljam. Drzite mi palceve :)
Pozdrav svima i hvala jos jednom!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 14, 2008 3:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:22 am
Postovi: 175
Lokacija: subotica
HOCE LI BITI REDOVNA OPERACIJA ILI LAPARASKOPIJA?TO NISI NAPISALA.Ako je laparaskopski nemoj se bojati nije nista strasno ja sam dva puta tako operisana a oba puta sam uvrtela sebi u glavu da se bojim anestezije i oba puta sam ne primetno zaspala.ako te zanimaju neke stvari oko toga slobodno me pitaj rado cu ti odgovoriti.

_________________
kada se desi nešto loše ko zna zašto je to dobro!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 14, 2008 3:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:22 am
Postovi: 175
Lokacija: subotica
inace zaboravila sam da ti kazem da ANDJELIC i RADULOVIC uvek gledaju sto vise da sacuvaju da ne vade.prosle godine kada sam bila prvi put na lalparaskopiji bila je jedna devojka iz zrenjanina tamo niko nije mogao da joj pomogne cak su hteli jajnik i matericu da joj izvade a devojka nema dece ali zahvaljujuci andjelicu sacuvao joj je sve samo je cistu odstranio i devoci je sve super ide samo na kontrole(drugarice smo pa zato znam)

_________________
kada se desi nešto loše ko zna zašto je to dobro!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 15, 2008 3:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 11:42 am
Postovi: 8
Bice to laparoskopska operacija. Pitala sam, kazu dva dana se ostaje u bolnici, eventualno 3 i nakon 7 dana se vade konci, kada se vracas redovnim aktivnostima (posao...). Pazis se, naravno, dok je to sve sveze. Nisam se nesto preterano raspitivala, doktor mi je objasnio ono sto me je zanimalo a i citala sam dosta preko neta i preko ovog foruma - ovaj forum je prava stvar :D inace sam po prirodi optimista, pa se za sada super osecam i moram priznati da se nesto ni ne bojim. Sigurno ce me uhvatiti blaga panika pred samu operaciju, ali i to je normalno. Mislim da ce mi ipak najveca frka biti kad se probudim i kad dodjem sebi. Taj momenat kad treba da cujem sta je uradjeno, kako je prosla operacija, da li je doktor uspeo da sacuva jajnik kao sto je i planirao...
Zanima me najvise period posle lap.operacije - kad cu moci da setam, da treniram (amaterski,pilates i fitball), da se seksam :) ...
Najlepse hvala!!!
Puno pozdrava!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 15, 2008 6:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:22 am
Postovi: 175
Lokacija: subotica
Da u bolnicu kad udjes prvi dan te spremaju za operaciju,drugi dan operacija i treci palis kuci.Poslu,duzim setnjama ces se vratiti za max 3 nedelje.mada ces ti i sa koncima moci da setas,ali kada se oni izvade sve ce ti biti sto posto lakse jer te oni malo zatezu.komlet kupanje cim izvade konce a seksanje,bicikla 3-4nedelje posle operacije.najgori su ti dan operacije i sutradan dok ne uhvatis semu kako ti je lakse da sednes,legnes,ustanes.ja sam se nakon obe laparaskopije brzo oporavilaali sam praktikovala par sati nakon budjenja iz anestezije da se malo prosetam po sobi i hodniku.ako si pusac izdrzi da ne zapalis nakon operacije bar do uvece ili ce ti pozliti ko meni prvi put i par sati pred operaciju ne valja da pusis tako kazu.Bilo kako bilo moja konstatacija je da ako ikada budem morala na neku operaciju pristajem samo ako moze laparaskposki jer si kao nova za kratko vreme.za prvu laparaskopiju su me terali da pijem gorku so za ciscenje pa sam se satim namucila koliko je gadno to popiti a drugi put su mi radili klistir uvece i ujutro to je onako nejneprijatnija stvar zajedno sa vadjenjem drena na dan kad ides kuci a ostalo je sve ok!!!ZELIM TI PUNO SRECE I DA SE BRZZZZ OPORAVAK!!!Javi se cim budes mogla posle operacije da vidim kako si prosla!!!

_________________
kada se desi nešto loše ko zna zašto je to dobro!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 16, 2008 5:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 11:42 am
Postovi: 8
Vazi! Hvala ti puno! Zaista si mi puno pomogla!
Javljam se cim budem imala novosti a do tad gledaj da promenis nick name, razocarana ti uopste ne stoji :D

Sve najbolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Gde radi doktor L.Andjelic?
PostPoslato: Pon Maj 19, 2008 8:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 14, 2006 1:12 pm
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
kako da zakazem kod njega?
gde radi?
ako radi privatno, koliko otprilike kosta histeroskopija i laparsakopija?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 19, 2008 2:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:22 am
Postovi: 175
Lokacija: subotica
radoznala to sam ja razocarana samo pod drugim nickom.poslusala sam tvoj savet':lol:'':lol:'

_________________
kada se desi nešto loše ko zna zašto je to dobro!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 61 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: