Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 61 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: za radoznalu
PostPoslato: Pon Maj 19, 2008 2:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:22 am
Postovi: 175
Lokacija: subotica
e valjda sam sada uspela da ga zamenim vec me nervira malopre nisam uspela

_________________
kada se desi nešto loše ko zna zašto je to dobro!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 19, 2008 2:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:22 am
Postovi: 175
Lokacija: subotica
ZAMISLI NE MOGU NIKAKO DA ZAMENIM NICK[/b]

_________________
kada se desi nešto loše ko zna zašto je to dobro!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 21, 2008 10:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 19, 2008 8:07 pm
Postovi: 21
Lokacija: neverland...
Gde tacno radi dr Andjelic? U Jevremovoj ili u Analife? Ili u obe? Uglavnom, ako neko zna cene histeroskopije (u cilju otklanjanja end. polipa), neka sto pre javi!!!
Izgleda da moze da se nadje (sto se privatnika tice) i za 350e, ali i za 1200e. Zna li ko o cemu se radi, da li jedni otaljavaju ili drugi deru... ili je istina tamo negde... :-?
Pisite o cenama!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 26, 2008 10:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 11:42 am
Postovi: 8
Cao, ljudi, evo i mene! :D
Sve je proslo super, operisana sam u utorak, sutra idem na prvu kontrolu i vadjenje konaca. Javila bih se i ranije ali nisam bila pri racunaru.
"Razocarana" (to sam stavila pod navodnike jer ti vise nisi razocarana, samo tako pise) sve je bilo kako si mi i rekla - vec sutradan su me pustili kuci, odmah sam pocela da jedem redovnu hranu, sve je teklo po planu KUC, KUC :)
Najbitnije od svega je to sto mi je doktor uklonio cistu a sacuvao jajnik, bila sam presrecna kad sam to cula!!! Jos onako omamljena od anestezije, ali sam imala snage da se radujem posle takve super vesti...
Secam se samo da mi je bilo malo neprijatnije pri vadjenju drena (to si mi isto napisala) i da mi je nocu bilo malo teze, sto je i normalno.
Inace, dva sata posle operacije sam stala na noge, a sutradan vec i setala par metara. Sad vec sve pokrete mogu normalno da izvodim, naravno, cuvam se - ne saginjem se naglo i ne dizem nista teze od kasike :D
Sto se tice doktora Luke Andjelica - meni su ga preporucili u Perinatalu u NS. Ne znam da li radi u BG ili negde drugo.
Za doktora Luku samo reci hvale, zaista divan covek i veliki profesionalac.
Puno pozdrava svima, "razocarana" hvala ti jos jednom za sve, kao i svima vama sa sajta koji su mi pomogli kada sam vam se obratila za pomoc. Ako moje iskustvo nekome moze da pomogne - tu sam :D

Cao i sve najbolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 26, 2008 10:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 11:42 am
Postovi: 8
Cao, ljudi, evo i mene! :D
Sve je proslo super, operisana sam u utorak, sutra idem na prvu kontrolu i vadjenje konaca. Javila bih se i ranije ali nisam bila pri racunaru.
"Razocarana" (to sam stavila pod navodnike jer ti vise nisi razocarana, samo tako pise) sve je bilo kako si mi i rekla - vec sutradan su me pustili kuci, odmah sam pocela da jedem redovnu hranu, sve je teklo po planu KUC, KUC :)
Najbitnije od svega je to sto mi je doktor uklonio cistu a sacuvao jajnik, bila sam presrecna kad sam to cula!!! Jos onako omamljena od anestezije, ali sam imala snage da se radujem posle takve super vesti...
Secam se samo da mi je bilo malo neprijatnije pri vadjenju drena (to si mi isto napisala) i da mi je nocu bilo malo teze, sto je i normalno.
Inace, dva sata posle operacije sam stala na noge, a sutradan vec i setala par metara. Sad vec sve pokrete mogu normalno da izvodim, naravno, cuvam se - ne saginjem se naglo i ne dizem nista teze od kasike :D
Sto se tice doktora Luke Andjelica - meni su ga preporucili u Perinatalu u NS. Ne znam da li radi u BG ili negde drugo.
Za doktora Luku samo reci hvale, zaista divan covek i veliki profesionalac.
Puno pozdrava svima, "razocarana" hvala ti jos jednom za sve, kao i svima vama sa sajta koji su mi pomogli kada sam vam se obratila za pomoc. Ako moje iskustvo nekome moze da pomogne - tu sam :D

Cao i sve najbolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 28, 2008 12:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:22 am
Postovi: 175
Lokacija: subotica
Caos Radoznala!!!
Bas mi je drago da si super i da je sve proslo kako treba i da se lepo oporavljas.meni je proslo malo vise od mesec dana od laparaskopije i uveliko sam kao nova danas odoh malo na palic da se kupam i suncam jer sunce pomaze za oziljke.Gde si bese ti radila operaciju(jer andjelic radi ovde u subotickoj bolnici)??jesi li dobila neku terapiju???

_________________
kada se desi nešto loše ko zna zašto je to dobro!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 28, 2008 4:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 11:42 am
Postovi: 8
CAO,
ja sam operisana u 'MC' opstoj bolnici u NS i bas juce sam bila na kontorli. Konci su izvadjeni, nisam dobila nikakvu terapiju, sve je super proslo. Samo redovni pregledi kod mog ginekologa, kao i obicno. To je to.
Uzivaj na Palicu :D I i ja cekam more pa da osuncam ove tri 'rupice' da sto pre nestanu :D
Puno pozdrava!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 09, 2008 1:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:22 am
Postovi: 175
Lokacija: subotica
RADOZNALA nema te da se javis kako napredujes sa oporavkom.kakvu si bese ono cistu imala???danas sam bila kod mog doce na kontroli i hvala bogu sve je u redu u cetvrtak primam dugu inekciju(dipherellin one zaustavljaju menstruaciju to dodje kao privremeni klimaks drmaju me toplote treba ukupno 3da primim)prosle godine nakon prve laparaskopije sam primila 4 pa sam opet zavrsila na laparaskopiji ali sada sam preokrenula ishranu jedem piletinu jako retko a ostala mesa sam izbacila iz upotrebe i hvala bog za sada nema nista od moje endometrioze!!!inace brzo sam zaboravila na ovu drugu operaciju koliko se dobro oporavljam!!!POOOOZ!!!

_________________
kada se desi nešto loše ko zna zašto je to dobro!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 24, 2009 12:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 15, 2007 10:03 pm
Postovi: 42
Evo da se pridruzim svim zenama koje su radile laparaskopiju i koje su bile u zlatnim rukama dr.Luke Andjelica!Za tog covjeka imam samo rijeci hvale.Najprije , divan , ma predivan covjek ,veliki strucnjak i doktor...
Od srca ga preporucujem svakoj zeni i kada ste u njegovim rukama znajte da ce uraditi sve sto je u njegovoj moci da spasi sve sto se spasiti da.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 03, 2009 1:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Sep 01, 2005 12:33 pm
Postovi: 78
Lokacija: Nis
Ja sam se operisala u Subotici kod dr.Luke a inace sam iz Nisa(laparoskopska miomektomija -intramuralni i subserozni i 3 ciste na desnom jajniku).Sve je proslo super,bez drena ,25.marta dosla a 27 bila kuci u Nisu.Dr.Luka je divan ,3 x dnevno me je obilazio ,sestre su super ( Ilona i druge) i sve u svemu nosim iz Subotice lepe uspomene,svi su divni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dr andjelic
PostPoslato: Ned Jun 14, 2009 7:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 14, 2009 7:21 pm
Postovi: 1
i ja imam samo reci hvale za dr luku andjelica,divan je i pazljiv i sto je najvaznije veliki je strucnjak i profesionalac,operisao mi je miom laparaskopski i sve je proslo u najboljem redu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: doktor
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 2:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 1:48 pm
Postovi: 3
Kako da dođem do doktora Anđelića?Gdje on radi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 17, 2009 1:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Sep 01, 2005 12:33 pm
Postovi: 78
Lokacija: Nis
Radi u Subotici nacelnik je ginekologije(024/555-222,lokal 264)
Privatno u Belmedic-u(Bg),MC klinici(Novi Sad),Badawi(Subotica),Stens bolnica(Pirot),Analife(Bg),Sava Surgery (Nis)itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: laparaskopija
PostPoslato: Pet Jun 19, 2009 10:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 1:48 pm
Postovi: 3
Hvala puno.Imam još jedno pitanje:da li se mora naručivati puno prije ZA laparoskopiju tj.dali se u privatnim klinikama mora čekati da dođeš na red i ako mora koliko otprilike? I koliko otprilike košta laparaskopija?
Hvala još jednom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 19, 2009 1:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Sep 01, 2005 12:33 pm
Postovi: 78
Lokacija: Nis
Ja sam je radila u Subotici i tu se ceka.Platila sam 30000 din. + 3000 din.dnevno apartman(2 dana =6000 din.).
Privatno se cena (pocetna)krece oko 1500-1600 e.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 61 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: