Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Sub Maj 21, 2011 5:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 24, 2011 3:08 am
Postovi: 11
Lekara, kao i drugih profesija, ima i ovakvih i onakvih. Medjutim, posledice neznanja ili nesavesnog rada lekara su najdrasticnije i normalno je sto smo na njih najosetljiviji. Pored toga, oni kao da su zakleti mafijaskim zakonom cutanja pa cak i kada je ocigledno da je njihov kolega pogresio, nece to da kazu.
Medicina je odavno postala biznis i Hipokritova zakletva je svedena na mrtvo slovo na papiru. Na Zapadu mozete umereti ako nemate para za lecenje, a ni kod nas nije bolje jer na neku intervenciju u bolnicama cete cekati godinama, ako ne podmitite lekara.
A isto se lekova tice, pa zasto neki lekar masovno propisuje jedan lek, a drugi drugi lek, za istu bolest iako mozda ima i kontraindikacija? Njih obilaze predstavnici velikih farmaceutskih kuca i placaju im da propisuju te lekove. Setite se da su na Onkoloskom institutu u Beogradu pored lekara uhapseni i neki i predstavnici stranih farmaceutskih kompanija kod nas.
I ta rigidnost lekara na pomen alternativnih metoda lecenja je potpuno nerazumljiva osim sa stanovista njihove dodatne zarade.
Ne kazem da su svi lekari isti, ima ih divnih, pravih humanista posvecenih lecenju ljudi. Ali su sve redji, na zalost.
Sve veci broj ljudi u svetu se okrece alternativi, ne samo zato sto je jevtinija nego i zato sto je bezbednija. Pa 80 % lekova se bazira na biljnim supstancama samo sto ih farmaceutska industrija "oplemenjuje" hemijom i otrovima, da bi povecala profit.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Uto Maj 24, 2011 10:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 24, 2011 9:51 am
Postovi: 1
Драге моје,
Прочитавши ваше писаније и ја сам отишла код два друга врхунска професора, који су ми такође потврдили, као и у вашем случају, да немам брадавице. Била сам мирна 1,5 годину да би сада имала ПА 3. групу и морам на операцију грлића материце. Сада су ми урадили и брис на ХПВ и испоставило се да су ми позитивни типови 16 и 18. Срећа моја, па није прекасно. Зато поручујем свима да вашим написима не треба веровати. Др Митрески је ипак била у праву.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Uto Maj 24, 2011 1:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 14, 2009 4:17 pm
Postovi: 15
Zelim samo jedno pitanje da vam postavim. Da li ste redovno radili kolposkopiju i PAPU u tih 1,5 godinu? Ili ste samo prihvatili misljenje da nemate kondilome i ostavili taj problem? Posto, naravno da treba redovno raditi preglede kod ginekologa, kolposkopiju i papu ali sto se tice nacina na koji cete ukloniti kondilome to je vec druga prica, laser, radiotalasi su agresivni ako tako skidate kondilome vise puta... ako mislite suprotno, molim vas da mi obrazlozite... Posle uklanjanja Papiloma kremom, obavezno treba posetiti ginekologa kako bi dobili potvrdu da kondiloma sigurno nema... A HPV tipizacija se podrazumeva...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Sre Maj 25, 2011 3:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 24, 2011 3:08 am
Postovi: 11
tulipan72 je napisao:
Драге моје,
Прочитавши ваше писаније и ја сам отишла код два друга врхунска професора, који су ми такође потврдили, као и у вашем случају, да немам брадавице. Била сам мирна 1,5 годину да би сада имала ПА 3. групу и морам на операцију грлића материце. Сада су ми урадили и брис на ХПВ и испоставило се да су ми позитивни типови 16 и 18. Срећа моја, па није прекасно. Зато поручујем свима да вашим написима не треба веровати. Др Митрески је ипак била у праву.

Zao mi je zaista sto ti se to dogodiloTulipan72. Ali nesto mi nista nije jasno. Koje nase pisanije si procitala pa si isla kod dva profesporsa pa godinu i po bila mirna?
Pa pogledaj datume kada smo pisale o kremi Papiloma i dr Mitreski.
Uostalom ovde niko ne daje strucno misljenje nego iznosi svoja iskustva ili prenosi nesto sto je cuo ili procitao.
To sto je kod tebe bila i pravu me znaci da neko ko je imao lose iskustvo sa dr Mitreski laze.
Naravno da se covek opredeljuje za lekara kome veruje, a iskustva mogu biti vrlo razlicita.
Ja sam u vezi sa kondilomima imala lose iskustvo, ne zato sto su lekari bili losi.
Ja stvarno mislim da se oni ovim medicinskim terapijama ne mogu trajno ukloniti. Jer, toliko nas je islo na terapije nekoliko puta, a kondilomi su se vracali, da prosto nije moguce da smo svi bili lose srece ili ne znam ni ja sta. Jednostavno, po mom iskustvu, to ne ne moze da resi problem.
Zasto ne bi bilo moguce i da lekari namerno ostavljaju poneki kondilom kako bismo ponovo dosli. Ja sam hvala bogu imala srece sa Papiloma kremom i toplo je svima preporucujem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Sub Maj 28, 2011 1:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 28, 2011 12:58 pm
Postovi: 2
Bračni par koji se uspešno otarasio kondiloma(naravno uz pomoć dr.Mitreski)
Kao prvo imali smo dugo kondilome koje nijedan ginekolog nije znao da konstatuje dok nismo došli kod dr. Miterski a moja supruga je bila kod bar 6 ginekologa.Svi ti doktori su se pravili toliko pametni i stručni i samo uzimali pare na ko zna kakve dijagnoze.Supruga se lakše(e sad koliko je to lakše to je pitanje) otarasila kondiloma jer se kod žena skida hirurški a kod muškaraca ide malo teže jer možete ih skinuti hirurški iako se ne vide to jest vide se samo kad se premažu nekom tečnošću,nego mora se izbaciti virus iz organizma.E tu nam je dr.Mitreski puno pomogla koju ovom prilikom puno pozdravljam,svi ostali doktori bar oni koji znaju da ih konstatuju daće vam da pijete neki lek koji vam nikada neće pomoći i samo će vas zavlačiti.Dr. Mitreski zna dosta više terapija na ovu temu od bilo kojeg drugog doktora i sa jednom od tih je uspešno izlečila mene i moju suprugu što nije bilo nimalo lako i trajalo je blizu 2 godine.Ja sam imao visokorizične kondilome svih tipova,terapijom su se tipovi smanjivali dok ih se napokon nisam rešio.Kome se ne sviđa neka slobodno ide kod tih drugih tzv. doktora ali verujte mi opet ćete se vratiti kod dr.Mitreski.
Pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Uto Jun 07, 2011 11:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 10:11 pm
Postovi: 13
Predlazem da ko god leci kondilome proveri isto makar na dva mesta!
Meni je "lecila" kondilome Anita Mitreski iz Minerve, koje se ispostavilo da ni nisam imala, nego odmaklu endometriozu, idiot je palila epitelne promene...ma show program...sad jos godinu dana moram da lecim stvarni problem, jer sam 8 meseci bacila niz vodu...i para i zivaca...da ne pricam da sam otisla da se pregledam pred trudnocu, i sta mi napravi....ko zna kako cemo sada i kada moci i da pocnemo da radimo na tome...
Posle mesec dana zali mi se i drugarica, koju sam ja nazalost poslala tamo, da je i njoj nasla kondilome....otisla kod drugog rekli joj kakvi kondilomi jeste noramalni...ima partnera vec 8 godina i kao magicno nastali kondilomi....
u svakom slucaju, doticnu izbegavati U SIROKOM KRUGU.....
i generalno dame, nemojte uzimati za 100% sta kazu, mozete napraviti sebi vise stete nego koristi, jer ovde ima lekara koje interesuje samo novac da uzmu a ne i da izlece pacijente....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 8:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 14, 2009 4:17 pm
Postovi: 15
Razgovarala sam sa jednom zenom koja se bavi alternativnom medicinom, rekla mi je u cudu kako ne zna sta se desava sa lekarima bila joj je devojka koja je u dva meseca spaljivala kondilome tri puta, kada sam joj rekla da su meni za tri meseca spaljivali sest puta, zaprepastila se... to je ono o cemu pricam, volela bih da sam bila pametnija da sam se odmah bolje raspitala i shvatila da oni ne znaju bas u potpunosti sta rade i da osetljive delove tela tretiraju agresivno (radiotalasi, laser...) a da uopste niko ne razmislja o posledicama, a i ukoliko ih bude naravno da taj lekar nece odgovarati za njih... nego ce se samo povuci... mislim da svi lekari trebaju da polazu dodatne ispite pre nego sto pocnu da rade sa ljudima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Čet Jun 09, 2011 11:17 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 26, 2011 3:57 pm
Postovi: 61
tuzic je napisao:
Predlazem da ko god leci kondilome proveri isto makar na dva mesta!
Meni je "lecila" kondilome Anita Mitreski iz Minerve, koje se ispostavilo da ni nisam imala, nego odmaklu endometriozu, idiot je palila epitelne promene...ma show program...sad jos godinu dana moram da lecim stvarni problem, jer sam 8 meseci bacila niz vodu...i para i zivaca...da ne pricam da sam otisla da se pregledam pred trudnocu, i sta mi napravi....ko zna kako cemo sada i kada moci i da pocnemo da radimo na tome...
Posle mesec dana zali mi se i drugarica, koju sam ja nazalost poslala tamo, da je i njoj nasla kondilome....otisla kod drugog rekli joj kakvi kondilomi jeste noramalni...ima partnera vec 8 godina i kao magicno nastali kondilomi....
u svakom slucaju, doticnu izbegavati U SIROKOM KRUGU.....
i generalno dame, nemojte uzimati za 100% sta kazu, mozete napraviti sebi vise stete nego koristi, jer ovde ima lekara koje interesuje samo novac da uzmu a ne i da izlece pacijente....

Pozdrav Tuzic,ja sam ti vec poslala jedan post,tamo na temi "Dobar ginekolog u Novom Sadu" u vezi endometrioze.Danas sam ovde procitala da su ti lecili kondilome,a ustvari su palili epitelne promene.Ja takodje imam endometriozu,neki lekari su mi govorili da imam kondilome,a drugi da ih nemam.Nista mi nije jasno?!Mada mi je epitel vagine i vulve skvamozan,mozda od prosirene endometrioze,pa da nisu to te epitelne promene?Cisto podeli iskustvo sa mnom,ako ti nije problem.A volela bih da konacno resim enigmu tih misterioznih kondiloma.Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Čet Jun 09, 2011 4:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 24, 2011 3:08 am
Postovi: 11
Anastasija ja toi toplo preporucujem Papiloma kremu koju sam ja koristila i posle 3 lasera, oslobodila se kondiloma za 2 meseca i to potpuno bezbolno.
Mozes je naci na Internetu samo ukucaj papiloma krema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Čet Jun 09, 2011 7:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2011 5:43 pm
Postovi: 14
Ja bih htela da prokomentarisem:
Virusi koji izazivaju RAK su udruzeni HPV virusi i to 4 tipa, tj 16,18, nema kondiloma kod njih 100% znam ili kombinacija recimo 16i 34, ili18i22 ili 16i55,39, Postoje onkogeni tipovi koji mutiraju. Imati kondilome neznaci IMATI RAK... RAK je podmukla bolest... NEMA SIMPTOMA, NEMA BRADAVICA.. TIPOVI 16 i18 u roku od 2 meseca od PA II mogu da izazovu PAIIIb, pa tu PA redovna na 6 mes, ili kolposkopija nevredi, AKO TI JE sudjeno LEK nadjes ako nije PAPA, nazalost nije smesno... Ovo pricam samo za veoma kancerogene tipove, ima i onih koji sporo napreduju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Pet Jun 10, 2011 3:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 10:11 pm
Postovi: 13
Da odmah upozorim ne strpljive da ce ovaj tekst biti poduzi...da sve objasnim potanko....i da se nadam da ce makar nekom pomoci...nazalost lekari su takvi kakvi su, a nase je da 3 puta razmislimo i da nicije ne uzimamo 100%...
Evo ovako je sve pocelo....pa cemo videti kako ce se zavrstiti....
U septembru mesecu odem ja da se pregledam redovni pregled, pred planiranje trudnoce cisto da mi savest bude cista a i prethodna menstruacija mi je bila uzasno bolna povracala sam u vise navrata i 2 puta pala u nesvest od bolova...mislim uvek su mi bolne menstruacije, ne toliko al to me izmedju ostalog i poteralo kod lekara i kazem ja njoj to sve...sve je ona to zabelezila u prvom izvestaju....steta sto joj do glave nije doslo....
nace se pregledam na svakih 6 meseci i prosli put u februaru 2010 je sve bilo ok...
Udata sam i sa muzem sam vise od 6 godina, ali vodim se onom ako same ne vodimo racuna o tome...ko ce....
Kad kaze doktorka Mitreski, jaaoooooo maco pa ti si puna kondiloma...i taman kad sam mislila da cu da se onesvestim...
ajde lezi, pregleda me ultrazvukom, kaze jel moguce da si trudna?!....ili je to ili je cista u materici....pa reko naravno da je moguce, uvek je moguce...nikad ranije nisam ostajala trudna, ali se nismo ni cuvali...u tom trenutku ne znas kud ces da li da se radujes ili sta....kad je prethodna reakcija bila kakva je bila...i sta mi je sve napricala....jedva ustadoh sa stola...
Nista da ona meni da radim HGC beta one testove preko krvi za trudnocu, i kao odatle krecemo...radila ja 2 puta u 5 dana, rezultati 0.00 oba puta...
Ok, nije trudnoca....oplaka ja nepostojecu trudnocu....nekako...cudno je to kako zna da boli gubitak onoga sto nikad nisi ni imao...al ajd...
idemo sad u lecenje kondiloma....prvo strasno mi je sad sa ove perspektive sto sam joj tako verovala i sto nisam proverila sve to....kada lepo na forumima pise i na ovom i na drugima da zena izmislja kondilome....jbg...sta sad...
i uradi mi papa, kad papa III grupa...e tu sam se odsekla....(moram da pomenem, opet iz ove perspektive - NE POTPISAN NALAZ PAPA TESTA....)
pretpostavljam da me je sve to zajedno, sa samim saznanjem da sada ne smemo da pravimo bebu min 6 meseci, da moram to da skidam, koriscenje kondoma i gomile lekova i nateralo da radim ko magarac sve sto mi kaze....
pocetkom novembra paljenje kondiloma, aj kaze sredice se sve to za dva meseca...i raznih antibiotika i antivirotika toliko da smo oboje ravno mesec i po dana svaki dan krljali lekove...
uzgred zena mi radila skidanje kondiloma pod totalnom anastezijom koju mi je u venu krknula sestra njena...pitam se da li ima dozvolu za to....al ajd...probudila sam se....
ja na kontrolu u decembru sve je to ok...bla bla bla...
dodje januar, ja i dalje krvarim....odem kod nje, kazem smeta mi nesto kad smo intimni kao da ne moze da prodje gde je mogao, jako cudan osecaj...nije to nista...ok....dodji u februaru....
ja u februaru, ja i dalje krvarim posle odnosa po nedelju dana, i nije lepo nesto nije kako treba....
ispricam ja njoj sve, kaze ona stvorile se neke sinehije, sraslo je nesto za nesto sto se kao nije smelo desiti, ali sam jako osetljiva, pa se to desilo kada su te rane srastale....i rastavi ona to meni (citaj rasece) na zivo tamo na stolu za pregled....i kao bice sad ok, to odlicno izgleda....
ponovila mi papa, sad je bio II sa upalom, i krkne mi jos 3 nedelje lekova i 2 nedelje vaginaleta....e tu sam popizdela i ja i moj muz...i reko idemo kod nekog drugog...ova je stvarno prsla...jos mi se zalila tada kako je u dugovima...bla bla bla...ko da to ikoga interesuje...jos kad smo procitali izvestaj njen a ono poslednja dijagnoza sterilitet....sta da vam pricam....kad mi glava nije explodirala...
odem ja kod drugog lekara...ispricam sve - ovaj put drzavnog - pre toga nisam imala knjizicu jer sam radila na crno i morala sam kod privatnika...
saslusa on mene...kaze ajde lezi....pregleda me,jedva onim malim spekulom....ajde na ultrazvuk....vidim cuti....cuti..cuti....kad kaze nije rak... ju jbt na sta ja licim kad je on prvo pomislio da imam rak!
inace imam 26 god...nebuloza...
nista kaze ustani moramo da razgovaramo....sednem ja...kaze on na sta sumnja i da idem u betaniju da mi se radi biopsija da se vidi da li je endometroza...nije hteo ni da cita sta je pisala u svim prethodnim izvestajima...samo me je pitao da li je ikada pomenula endometriozu...reko nije nikada...
zakazem ja sve tamo odem...ovaj put i velike pohvale celom osoblju u betaniji...i sestrama...zaista su ljubazne i skontaju kroz sta prolaze zene i pomognu sve sto mogu....nadam se da se nece pokvariti jer jos nisam zavrsila sa njima....
dodje meni rezultat posle 2 nedelje....endometrioza prednjeg i zadnjeg zida vagine...koja ne moze da se operise koliko sve krvari i dalje...bog zna kako to izgleda....
terapija 6 meseci ZOLADEX koji vise ne daju u betaniji....tako da je to svaki mesec po 14000...a onda pokusati trudnocu kako god...ako ne prirodno onda VTO...pa sta nam Bog dragi da....
e to je to za sada....jos malo primam drugu...i sve nuspojave imam svaki dan po jedna....valjda je dobro dok se ne poklopi vise od njih odjednom....mislim se kud mi ne nadje to u zimu i onako mi je stalno hladno....cini mi se iz ove prespektive da bi to bila najlepsa (najtoplija) zima....sto se tice intimnosti....rado ga se secam sad ce jos malo godinu dana kako nemamo normalne (maltene nikave) odnose...sreca je moja da imam normalnog muza, punog razumevanja...odakle mu toliko strpljenja ponekad ni ja ne znam...jer je meni davno prekipelo...no...
probala sam posle da odem do nje da trazim novac nazad, naravno da mi je rekla da nece da vrati novac i da mogu da je tuzim slobodno...ako sam uopste bila u betaniji sto ce ona da sazna sa svojim vezama u istoj....
a na jos je dodala, sta se ti pravis pametna vidim ja da si i cistu imala (inace ko god malo cita o endometriozi zna za cokoladne ciste) ko zna mozda je to i bila trudnoca!!! ....na ovo se nisam trznula ni sekundu...jel verujete koji to mozak moze da izgovori....strava i uzas...
sve u svemu nadam se da vas nisam smorila....ili da je onaj koga jesam stao posle druge recenice ovog teksta....
posto generalno lekarima ne mozemo nista....ni zakon ni sud im ne mogu nista...
ja sma skontala da je najmanje sto mogu da uradim da podelim ovo moje iskustvo, i da se nadam, da ce se makar jedna devojka koja pomisli da ide kod Anite Mitreski predomisliti....sta drugo...ovu patnju ne bi najgorem neprijatelju pozeleli....
vrhunac svega je odem ja da se konsultujem sa advokatom - tj. advokaticom jednom, i zena pogodi o kojoj je ordinaciji i lekarki radi kaze njoj je dijagnostifikovala rak ....a ono nista od toga...nesto drugo je bilo u pitanju...
a posto sam se zajeno sa drugaricom pregledala prvi put ono jos u septembru i kod nje je bilo sve ok, ode ona posle u februaru kod nje....i dodje posle sa istom recenicom...oooooooooo maco pa ti si puna kondiloma :)))) ma uzas....naravno da je isla kod drugog i da nije imala kondilome...
ljubcic od mene


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Pet Jun 10, 2011 3:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 10:11 pm
Postovi: 13
Odgovor Amsterdam...
Ona je verovatno te epitelne promene skontala kao kondilome....znaci HPV tipizacijem - I SAMO OVIM se moze videti da li si i na koje frupe HPV virusa si pozitivna. 6 i 11 grupa izazivaju kondilome, ali cak i da si pozitivna na HPV - NE MORA DA ZNACI DA IMAS KONDILOME I DA SU TI SE ISPOLJILE PROMENE U VIDU GENITALNIH BRADAVICA TJ KONDILOMA...
leci tu endometriozu prvo, i dobro proveri za te kondilome...najbolje u drzavnoj, oni uglavnom nece da rade nesto ni kad mora a ne kad ne mora, tako da ti sigurno nece redi da imas kondilome ako ih nemas.....logicno....one se samo u bolnicama uklanjaju...
3 puta proveris...pa reagujes...

:* i nadam se da ce se kod tebe uskoro sve sredti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Pet Jun 10, 2011 8:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 24, 2011 3:08 am
Postovi: 11
Uzas! Kakva skotusa. Pa zasto ipak neko ne tuzi tu doktorku? Ili bar ne prijavi policiji za prevaru. pa ona ce tako upropastiti silne zene!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Sub Jun 11, 2011 12:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 26, 2011 3:57 pm
Postovi: 61
tuzic je napisao:
Odgovor Amsterdam...
Ona je verovatno te epitelne promene skontala kao kondilome....znaci HPV tipizacijem - I SAMO OVIM se moze videti da li si i na koje frupe HPV virusa si pozitivna. 6 i 11 grupa izazivaju kondilome, ali cak i da si pozitivna na HPV - NE MORA DA ZNACI DA IMAS KONDILOME I DA SU TI SE ISPOLJILE PROMENE U VIDU GENITALNIH BRADAVICA TJ KONDILOMA...
leci tu endometriozu prvo, i dobro proveri za te kondilome...najbolje u drzavnoj, oni uglavnom nece da rade nesto ni kad mora a ne kad ne mora, tako da ti sigurno nece redi da imas kondilome ako ih nemas.....logicno....one se samo u bolnicama uklanjaju...
3 puta proveris...pa reagujes...

:* i nadam se da ce se kod tebe uskoro sve sredti...

Poslala sam ti malo duzi post,ali izgleda nije stigao...
Prvo,hvala ti TUZIC na odgovoru.Citala sam tvoje lose iskustvo i nemam reci,jos vise mi se nagomilao strah.Izgleda da i ja imam te bolne promene na vagini od prosirene endometrioze,ali svakako cu proveriti,mada redovno idem na kontrole,ali eto,jedni kazu jedno,drugi drugo itd.Imala sam do sada 4 operacije pa mi je vec sve mucno,ali moram da se borim zbog deteta,koga sam nekim cudom rodila izmedju dve operacije.Kada zavrsis sa Zoladexom,obavezno planiraj trudnocu,pa ako treba i VTO.Pisala sam ti jos jedan post,ne znam da li si stigla da procitas,na temi "dobar gin. u N.Sadu".Dobro je da imas podrsku supruga,meni to puno znaci.Da li imas jos neke tegobe vezane za endometriozu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kondilomi, molim vas pomozite mi
PostPoslato: Pet Jun 24, 2011 11:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 23, 2011 4:57 pm
Postovi: 1
:evil: molim vas da mi preporucite dobrog ginekologa na limanu 4,jer sam jako gadno prosla na naselju ko dr S.milosevica koji me je zestoko unakazio,toplo preporucujem da niko ne ide kod njega,niti vam kaze pravu dijagnozu nego samo sebe hvali i divi se sam sebi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 193 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: