Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 15, 2007 5:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 10, 2007 7:39 pm
Postovi: 118
Lokacija: Beograd
Pridruzujem se cestitkama,a sto ne uradis beta HCG,to je najsigurnije i pokazace ti koliko je stara trudnoca.Sto bi isla kod privatnika i u drzavnim klinikama ima odlicnih lekara,mozes da trazis uput iz svog doma zdravlja za front ako nisi bas pouzdana u njih.A odlazak ginekologu ne verujem da ce ista znaciti jer pregledom tesko da moze da se utvrdi bilo sta ako se radi o maloj trudnoci.I ja tako nisam mogla da se susdrzim pa sam odmah 3 dana po kasnjanju ciklusa odjurila kod lekara,iako sam bila trudna 5 nedelja dr nije mogao sa sigurnoscu da konstatuje trudnocu,a test mi je pokazao negativno dok je beta HCG pokazao tacnu starost i postojanje trudnoce.Srecno :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 15, 2007 5:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 10, 2007 7:39 pm
Postovi: 118
Lokacija: Beograd
Pridruzujem se cestitkama,a sto ne uradis beta HCG,to je najsigurnije i pokazace ti koliko je stara trudnoca.Sto bi isla kod privatnika i u drzavnim klinikama ima odlicnih lekara,mozes da trazis uput iz svog doma zdravlja za front ako nisi bas pouzdana u njih.A odlazak ginekologu ne verujem da ce ista znaciti jer pregledom tesko da moze da se utvrdi bilo sta ako se radi o maloj trudnoci.I ja tako nisam mogla da se susdrzim pa sam odmah 3 dana po kasnjanju ciklusa odjurila kod lekara,iako sam bila trudna 5 nedelja dr nije mogao sa sigurnoscu da konstatuje trudnocu,a test mi je pokazao negativno dok je beta HCG pokazao tacnu starost i postojanje trudnoce.Srecno :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 17, 2007 9:33 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Avg 07, 2005 2:29 am
Postovi: 150
Zakazali su mi ultrazv. tek za 19. septembar. Da li je to kasno (bice 10 nedelja)? Mozda da odem na taj prvi ultrazvuk kod privatnika?
Inace, dr mi je rekla da ne radi vaginalni pregled do 12. nedelje, a dala sam na analizu krv i mokracu, a kod privatnika na toksoplazmozu.

:-? Stvarno sam nestrpljiva da sto pre saznam da li je sve u redu (da ne pricam kako sam uradila jos nekoliko kucnih testova, tek da se uverim da i dalje postoje dve crtice :D )


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: