Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Čet Jul 19, 2012 11:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 26, 2009 1:41 pm
Postovi: 6
:( pozdrav svima nova sam na sajtu tako da bih se obratila bas vama jer vidim da svakoga muci po nesto :wink: ,ja sam jedna od njih
9 og sam dobila i taman mislim da ce posle sedam dana biti cist ves kad ono :( jos uvak po kapkica ima na prethodnom recenom kafene boje,pa sam se zabrinula


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Čet Jul 19, 2012 11:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 26, 2009 1:41 pm
Postovi: 6
a menstruacije su mi redovne,i skoro sam radila analize briseva i na hlamidiju sve je pokazalo dobre rezultate,zanima me da li je neko od vas korisnica imao isti ovaj problem kao ja? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Uto Avg 07, 2012 9:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 07, 2012 9:26 pm
Postovi: 1
Moze li neko da mi pomogne, ne znam sta da radim?
Imam 16 godina i imala sam odnos sa deckom, menstruacija mi kasni vec 10 dana, radila sam test 2 puta i bio je negativa, danas sam bila kod ginekologa, uradio mi je ginekoloski pregled i rekao da misli da sam trudna ali da nije siguran, odmah me je pregledao i na ultrazvuk i rekao da vidi nesto ali da to nije to i rekao da ne zna sta je, zakazao mi je kontrolu za petak i rekao da ne moze da kaze ni da jesam ni da nisam da nije siguran. Sto se tice simptoma nemam ih, ponekad osetim mali blagi bol u stomaku ali nista neobicno, danas me malo bole listovi na nogama kao pre menstrualnog ciklusa. Zna li neko nesto o ovome i jel je imao neko slicne simpotme, molim vas ako neko nesto zna neka mi odg mnogo se plasim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Uto Avg 14, 2012 5:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 5:06 pm
Postovi: 2
da li postoji mogucnost da sam trudna ako sam imala odnose sa deckom a nismo koristili zastitu, mada nije svrsio u meni, ali sam cula da postoji mogucnost da se zatrudni i putem predsemene tecnosti koju on ne mora da oseti... ako me razumete... kasni mi vec pet dana.... znam da trebam da uradim test, ali me zanima prvo da li postoji mogucnost da sam trudna....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Čet Avg 16, 2012 2:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 16, 2012 3:16 am
Postovi: 1
Ovde se postavljaju ista pitanja u krug , pa moram postaviti i ja... Zdravo svima imam problem sa kasnjenjem ciklusa od vise nedelju dana i iskreno sam se uplasila malo... mlada sam mama i nije mi cilj da rodim jos jedno... bila sam na konsultaciju sa lekarom i receno mi je da sacekam jos koji dan, ako ne dobijem da pijem Utrogestan kapsule posle kojih treba da dobijem i imam normalan ciklus... da li ih je neko vec pio i da li je sve posle toga bilo ok?
Imam simptome kao da cu dobiti ali od ciklusa ni traga a ni glasa...

zamolicu za odgovor?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Pon Feb 18, 2013 1:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 1:43 pm
Postovi: 1
Pitanje: Kasni mi ciklus deset dana, medjutim, pojavljuje mi se kao zavrsetak ciklusa, tj. tamno crvene-braonkasta boja slabo vidljiva, pojavljuje se 4 dana za redom po malo, cesto mokrim i imam povremene slabe mucnine, povremen grceve u donjem delu stomaka i bol u ledjima i cesto menjam raspolozenja... Radila sam test na trudnocu i pokazao je negativno... Sta bi to moglo da bude?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Uto Maj 21, 2013 5:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 21, 2013 4:59 pm
Postovi: 1
Imam jedno mozda glupo pitanje, ali eto. :)
Dobijam redovno svaki mjesec 13-og, ali ovaj evo nisam dobila, znaci kasni mi 8 dana. Nisam trudna, sta bi onda moglo da bude? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Čet Jun 27, 2013 7:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 27, 2013 7:11 pm
Postovi: 1
Kasni mi 4 dana ,jako sam zabrinuta ,imala sam odnose bez zastite al pazimo uvek!Ne mogu da spavam nocima ,sad mi je ispitni rok ,moze li zbog toga ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Čet Avg 08, 2013 10:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 08, 2013 10:15 am
Postovi: 4
Nadam se da mi nekom može pomoći. Naime, menstruacija mi kasni 5 nedelja, uradila sam 2 testa i oba su mi pokazala obje crte, i kod jednog i kod drugog, druga crta je bila blijeda ( drugi test je beby rapid). Testove sam radila u periodu od 2 dana ( nisam mogla da čekam duže ). Još nisam bila kod ljekara... Hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Čet Avg 08, 2013 10:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 08, 2013 10:15 am
Postovi: 4
[quote="srećna"]Nadam se da mi neko može pomoći. Naime, menstruacija mi kasni 5 nedelja, uradila sam 2 testa i oba su mi pokazala obje crte, i kod jednog i kod drugog, druga crta je bila blijeda ( drugi test je beby rapid). Testove sam radila u periodu od 2 dana ( nisam mogla da čekam duže ). Još nisam bila kod ljekara da li je... Da li je moguće da sam u drugom stanju? Hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Pet Avg 23, 2013 11:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 10:58 pm
Postovi: 1
Imam 20 godina,nisam imala odnose,ali desava mi se nekad da mi mjesecnica kasni,ne uvijek ali nije redovna,sad mi kasni 13 dana.... jel ja trebam biti zabrinutaa zbog toga,imam li neki problem i sta je u pitanju moze li mi neko reci.... :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Ned Mar 09, 2014 12:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 09, 2014 12:48 pm
Postovi: 2
Poštovani, molim Vas za brzi odgovor.
Zadnji spolni odnos imala sam 27.12. (bili su mi plodni dani, nismo imali zaštitu, ali nije svršio u meni) i par dana nakon toga smo prekinuli.. nakon toga imala sam i u prvom i u drugom mjesecu redovitu menstruaciju, a sad kasni već 6 dana ..
čitam tu po forumima i vidim da je moguće u prva tri mjeseca trudnoće svejedno dobiti mensturaciju. Molim Vas za neki savjet jer se užasno jako brinem i bojim ://


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Ned Mar 09, 2014 1:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 09, 2014 12:48 pm
Postovi: 2
Poštovani, molim Vas za brzi odgovor.
Zadnji spolni odnos imala sam 27.12. (bili su mi plodni dani, nismo imali zaštitu, ali nije svršio u meni) i par dana nakon toga smo prekinuli.. nakon toga imala sam i u prvom i u drugom mjesecu redovitu menstruaciju, a sad kasni već 6 dana .. čitam tu po forumima i vidim da je moguće u prva tri mjeseca trudnoće svejedno dobiti mensturaciju. Molim Vas za neki savjet jer se užasno jako brinem ://


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Ned Mar 09, 2014 2:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 6:05 pm
Postovi: 726
Ako su oba predhodna ciklusa bila uobicajena sa normalnim krvarenjem onda sigurno nisi trudna vec je kasnjenje iz nekog drugog razloga.
Uostalom mozes da uradis kucni test na trudnocu i bices sigurna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kasnjenje menstruacije - kada se treba zabrinuti?
PostPoslato: Uto Avg 04, 2015 10:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 04, 2015 10:42 am
Postovi: 1
Dobar dan. Imam 26 godina i maleckog decaka od 10 meseci. Kasni mi menstruacija vec 15 dana,postoji mogucnost za trudnocu ali radila sam 2 testa ali su oba negativna. Imam predmenstrualne bolove vec danima ...bolove u stomaku i u krstima ali nista se ne desava. Sta moze da bude,pocinjem da se brinem? Hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 67 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: