Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 519 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 26, 2008 11:00 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
A sada izvestaj od nocas.....NIJE SE NORMALIZOVALO!!!!!!!
Juce i prethodnih dana islo bas malo,vise neka sluz(bljak)nego meca a nocas se zalaufalo i cuuuuuuuuuriiiii!!!!Pa ja cu poludeti!!!Kada sam vas pitala da li vas bole grudi,imala sam dobar razlog za to.Elem,sve dok mi ne krene ovakvo jace "curenje" mene grudi jako bole.A kada se to desi one bukvalno "splasnu" i tada osetim veliko olaksanje.Meni se sve to desavalo i pre mirene,ali eto i nastavilo se.Kako sam se samo ponadala da cu i ja imati laganiju mecu,ali NISTA!Kada sam mog dr pitala zasto se to desava,ni on nije imao odgovor.Jedino sto je rekao je da ni mirena nije svemocna.Bas utesno,zar ne?Eto....ispisah ja moje iskustvo.Javljajte se da me utesite :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 26, 2008 4:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
hej!!! :D
Nemam pojma zashto i kako, ali sam poznata svojoj okolini po izuzetno izrazenoj intuiciji...hm moze tvoj doca da kaze sta hoce, ali sam ubedjena da ces se i ti, Martatice, sMiriti. A razlog zasto je kod tebe tako, malo drukchije, pa... malo si neMirnija, eto :wink:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 26, 2008 4:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Ipak, Martatice, mislim da mozes jedino samu sebe uteshiti, a to ces uraditi ovako- kreni da chitash svoje opise meca ovde na forumu...pa ces se podsetiti da je sve mnoooogoooo drukchije sada nego shto je bilo.Greshim li? I? Shta ti to govori?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 26, 2008 5:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Hvala ti puno,svesna sam ja da je drugacije al kako se juce ponadah da sam spasena,tako sam se nocas i razocarala.Vidim ja razliku,ali citam vasa iskustva i shvatam da sam bukvalno SLUCAJ!!!A opet citam Minadin post koja je samo povrsno prokomentarisala svoju obilnu mecu na moru i shvatih po njenoj prici da mozda ne treba ni da pridajem toliko znacaja svemu.Ipak....djavo u meni ne miruje i pitanje DOKLE i ZASTO se stalno namece.Doktor kaze da je sve u redu,ali....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 26, 2008 5:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Hajde, mila moja, ne brini vishe, please. Pa svi smo mi neki sluchajevi...eto npr.ja zrela za ludaru...pa se ne brinem shto nisam na pravom mestu... :wink:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 26, 2008 5:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
:D :D :D mozemo onda zajedno na "pravo mesto".Hvala ti puno,utesno je :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 26, 2008 5:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Eh bitno je biti na pravom mestu ali i u pravo vreme :D Mozda mi jesmo za tamo, ali ne josh...josh malo cemo da ludujemo napolju :wink:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 28, 2008 9:26 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Hajde da ne opisujem povrsno:Dobila sam nedelju dana ranije,isprva je bilo oskudno,na moru se pojacalo bez ikakvihbolova samo curenje.Nadala sam se da ce stati do 4-5.dana na moru jer bi to bilo 9 dana kao prosli put ali nije.Nije bilo obimno ali je stalno curkalo i bilo ugrusaka.Trajala meca 12-13 dana.E otad negde od 17.08. kad je stala meca nemam nikakvo tackasto,totalno sam cista pa mi je neobicno i sve se pitam da mi nije ispala mirena ali valjda bih to osetila.A nemogu kod doce jer je na odmoru.Tako da je pitanje jesam li se privikla ili je ispala?Martat nemoj brinuti sve ce proci,vazno da nisu obimne mece kao pre.Jel ti bese imas zavaljenu matericu(u tom slucaju bese duze traje privikavanje).Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 28, 2008 10:03 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Minada,hvala ti sto brines.Da,imam zavaljenu matericu i niko nije nikada ni ustanovio zasto sam skoro 10 godina imala jako obilne menstruacije.Odlaskom u jednu kliniku uradjena su mi sva moguca ispitivanja,to je bilo pre postavljanja mirene.Tada mi je data dijagnoza IDIOPATSKA MENORARGIJA.To znaci JAKO KRVARENJE NEPOZNATOG POREKLA.Ono IDIOPATSKA poprilicno ohrabruje,zar ne :D ?Salu na stranu,ima kod mene promene u odnosu na ranija krvarenja ali ni slucajno da se to bas toliko smanjilo kao sto je kod ostalih.Bicu ja strpljiva u smislu da jos necu vaditi mirenu ali je nemoguce ne biti zabrinut.
Ugrusci koje si ti imala,a nisi ih imala pre mirene,mislim da ne ukazuju na ispadanje mirene.Al,cim doca dodje sa odmora,proveri.Sve su drugo nagadjanja.Pa valjda bi se primetilo da ispadne,na ulosku ili...Ma ne znam ni ja.Sve mi se smucilo,i mirena i ulosci i krvarenja i opet mi je zao sto se ne rodih kao musko :D Pozdravljam te puno i javi kada odes na kontrolu.Meni je danas 7.dan i naravno i dalje curim.Ne jako kao 4.i5.dan ali cuuurim.FUJ :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 29, 2008 7:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Ako ti je neka uteha, Minada, meni i sad znaju ugrushci, dodushe maliii,da ispadaju kad dobijem mecu...a uskoro ce biti 3 god. kako je imam :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 31, 2008 2:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Evo drage moje i ja dobila 24,dan od prethodne mece ,tek krece pa cu videti kako ce biti.Velika novost da od kako mi je na moru prestala meca(a trajala 12 dana)nisam imala TACKASTO.Zato sam se i zabrinula da mi nije ispala mirena,ali valjda bih osetila,pa nije ona bas tako mala.Bas je lepo kad nema tackastog,nadam se da ce tako i ostati. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 31, 2008 3:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Ma kakvi ispala,ni slucajno :D .Privikavas se pa zato nema tackastog.Meni danas ,ne znam ni ja tacno,valjda 9.dan i ima nesto kao braon sekret.Sto ce reci da se ja jos nisam privikla :cry:
Javi se kako si ovaj mesec prosla,puno te pozdravljam :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 02, 2008 8:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 8:02 pm
Postovi: 16
znam da je davno zavrsena ova tema ali posto sam ja nova u ovome molim nekog ko zna dami kaze od koliko godina moze da se stavi ta mirena spirala.ja imam 27god imam dvoje dece i za sad a i kasnije neka su zivi i zdravi iskreno ne planiram trece.nevolim i nemogu da pijem lekove da se vise cuvamo nemogu non stop razmisljam doktor mi je preporucio spiralu.kao i po obicaju za sve i za ovo neki su za to neki ne.ima li neko mladi da je stavio spiralu i kakva su iskustva


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 02, 2008 8:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Kako zavrsena??Pa mi svakodnevno malte ne pricamo na ovoj temi.Nesto si previdela kada si gledala datum.I ne,nisi isuvise mlada za Mirenu,jer vec imas decu.Dobro nam dosla :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 10:13 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Draga Zimiv ja imam 31.god i troje dece i stavila sam spiralu krajem aprila.Ja sam zadovoljna kao i verujem ostale Smirenice,na tebi je odluka.
Martat ja 31.dobila,taj dan bilo slabije.Juce i prekjuce a bogami i danas juri kao kod tebe.Dali zato sto nije bilo tackastog pa se nakupilo il sta vec?Nije mi nimalo prijatno ali cim prodje meca moram na kontrolu ako mi se doca vratio jer mi je ovo najobilnija meca od postavljanja mirene.Pozdrav :o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 519 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 69 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: