Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Pon Feb 07, 2011 12:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 07, 2011 12:26 am
Postovi: 3
Ja vodim trudnocu kod Banovac dr Julijane i prezadovoljna sam sa njom. Uvek je raspolozena za sva moja pitanja i puna je optimizma. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Čet Maj 12, 2011 11:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 12, 2011 11:41 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima, slucajno sam naletela na ovu temu, pa bih zelela da podelim i svoja licna iskustva sa vama.
Naime, i meni je karton u DZ Vozdovac, kod Dr Sisovic.

Trenutno sam na polovini 4. meseca trudnoce, kod nje sam do sada bila na jednom pregledu u avgustu, koji je bio rutinski, gde nisam imala nikakvih problema, i sada u martu ove godine kada sam otkrila da sam u drugom stanju.
Pregled je bio toliko bolan, da sam imala utisak da me neko siluje i da ne pricam da sam posle toga imala krvave fleke po vesu i totalno sam se uzasnula od straha pred pobacajem (imala sam vec jedan pre 4 godine sa slicnim siptomima). Da ne pricam da je kod nje hronicna guzva, da se ceka nekad i po 2 sata, jer se ona jos uvek ne snalazi sa kompjuterom, pa vecina vremena odlazi na to dok otkuca neke stvari.
Za malokrvnost mi je rekla da su rezultati sjajni, a za pritisak mi je dala neki lek od kojeg sam danima imala ljubicaste usne, halucinacije i totalna magnovenja.
Razgovarala sam sa zenama u cekaonici-mnoge su mi se zalile na nju, a ja planiram da u najskorije vreme, stavise u toku trudnoce, promenim lekara, jer mi ovo poprilicno ne odgovara.
Pritom mi je drugarica izgubila bebu kod nje pre neki dan i kad je rezultate uradila na privatnoj klinici u vezi sa tim zasto je izgubila bebu, dr Sisovic je samo rekla kako i ona ima privatnu praksu i kako je to mogla kod nje.
P.S. Pored mog muza znam jos neke koji bi je rado "posetili" zbog mnogih stvari...
One devojke/zene koje imaju prijatno iskustvo slobodno neka nastave, ja cu se ipak okrenuti nekom prijatnijem, strucnijem, a nadasve normalnijem.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Uto Nov 15, 2011 4:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 24, 2011 11:53 am
Postovi: 10
Zdravo svima! Muči me isti problem kao i vas.Skoro sam se doselila i ne znam kod kog dr da odem.Do sad sam uvek isla kod privatnih lekara,ali posto je nas problem neplodnost i moracemo najverovatnije na vantelesnu oplodnju ,potrebno je da pre toga imam svog izabranog lekara u drzavnom Domu zdravlja.Imam par pitanja posto sam totalno neobavestena: da li se za otvaranje kartona javljan na glavnoj kartoteci ili idem pravo na ginekologiju,da li bi trebalo prvo da nazovem telefonom (kao sto je i slucaj sa zakazivanjem pregleda)pre nego odem da otvorim karton. :oops: I najbitnije kod kog lekara ici,veoma mi je bitno da lekar bude pristupacan. Inače sam i ja zdravstveni radnik i nikad mi nije trebalo zakazivanje jer sam sve zavrsavala preko reda u ustanovi u kojoj sam radila pa vas molim da moje neznanje ne shvatite pogresno :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Pon Nov 21, 2011 12:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 14, 2011 4:11 pm
Postovi: 3
ginga je napisao:
Ja vodim trudnocu kod Banovac dr Julijane i prezadovoljna sam sa njom. Uvek je raspolozena za sva moja pitanja i puna je optimizma. :lol:

Pozdrav Ginga, i moja sestra je pacijent dr Banovac i ima samo reči hvale. Mene nisu ni pitali kojeg lekara hoću samo su mi otvorili karton kod dr Mamule. Da li znaš kako mogu da promenim izabranog lekara, i moram li navoditi razlog. :roll:
Tebi veliki pozz :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Ned Nov 27, 2011 1:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
sasa123 je napisao:
ginga je napisao:
Ja vodim trudnocu kod Banovac dr Julijane i prezadovoljna sam sa njom. Uvek je raspolozena za sva moja pitanja i puna je optimizma. :lol:

Pozdrav Ginga, i moja sestra je pacijent dr Banovac i ima samo reči hvale. Mene nisu ni pitali kojeg lekara hoću samo su mi otvorili karton kod dr Mamule. Da li znaš kako mogu da promenim izabranog lekara, i moram li navoditi razlog. :roll:
Tebi veliki pozz :D

Dr Juca Banovac je zakon.... Mislim da je ona ubedljivo najbolji izbor u DZ Voždovac... :)
Ovo tvrdim pod punom materijalnom i krivičnom odgovornošću...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Pet Apr 06, 2012 8:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 12:57 pm
Postovi: 27
Ja sam kod doktorke Ćiraković išla tri puta i nisam baš oduševljena. Ne uliva mi baš mnogo poverenja, teška je za komunikaciju. Imala sam utisak da je, svaki put kada sam otišla, jedva čekala da me izbaci iz ordinacije. Nije bila neprijatna, ali je nekako, kako reče jedna od članica, kruta.
Što se stručnosti tiče, nisam sigurna šta da mislim. Na poslednjem pregledu sam se požalila na svrab i bolove u jajnicima, obavljen pregled, nije bilo znakova upale. Reče mi doktorka da nosim pamučni veš i da se mažem kremicama. Uzet je sekret, a dobila sam i uput za CB i VB ako se tegobe nastave. Kad sam sutradan zvala da pitam za rezultate sekreta, žena koja se javila na telefon (sestra koja radi sa njom, pretpostavljam) mi reče da imam III grupu, bakterije i leukocite i da koristim Macmiror vaginalete. Kako imam uput za Batut, njena je preporuka da ja ili prvo koristim Macmiror, pa onda odem na briseve ili obrnuto. Meni, naravno, ne pada na pamet da je poslušam (naročito jer imam bolove u jajnicima), već da prvo odradim briseve i na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu ako treba, pa da odem kod doktorke po terapiju.
Može li mi neko reći, je li to njena standardna procedura za lečenje III grupe sekreta? I, ako je tako, da li neko zna postoji li ginekolog u DZ Voždovac koji ce me prvo poslati na briseve i dati ciljanu terapiju ili poceti sa Macmirorom, pa sta bude?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Pet Apr 06, 2012 11:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
hipotenuza je napisao:
Ja sam kod doktorke Ćiraković išla tri puta i nisam baš oduševljena. Ne uliva mi baš mnogo poverenja, teška je za komunikaciju. Imala sam utisak da je, svaki put kada sam otišla, jedva čekala da me izbaci iz ordinacije. Nije bila neprijatna, ali je nekako, kako reče jedna od članica, kruta.
Što se stručnosti tiče, nisam sigurna šta da mislim. Na poslednjem pregledu sam se požalila na svrab i bolove u jajnicima, obavljen pregled, nije bilo znakova upale. Reče mi doktorka da nosim pamučni veš i da se mažem kremicama. Uzet je sekret, a dobila sam i uput za CB i VB ako se tegobe nastave. Kad sam sutradan zvala da pitam za rezultate sekreta, žena koja se javila na telefon (sestra koja radi sa njom, pretpostavljam) mi reče da imam III grupu, bakterije i leukocite i da koristim Macmiror vaginalete. Kako imam uput za Batut, njena je preporuka da ja ili prvo koristim Macmiror, pa onda odem na briseve ili obrnuto. Meni, naravno, ne pada na pamet da je poslušam (naročito jer imam bolove u jajnicima), već da prvo odradim briseve i na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu ako treba, pa da odem kod doktorke po terapiju.
Može li mi neko reći, je li to njena standardna procedura za lečenje III grupe sekreta? I, ako je tako, da li neko zna postoji li ginekolog u DZ Voždovac koji ce me prvo poslati na briseve i dati ciljanu terapiju ili poceti sa Macmirorom, pa sta bude?

Dr Juca Banovac je zakon... :wink:
Moje tople preporuke... Ako budete imali kakvu primedbu na istu slobodno se javite...
P.S. Dobro rezonujete, odradite briseve pa se javite sa rezultatima... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Pet Nov 08, 2013 3:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 08, 2013 3:36 pm
Postovi: 1
Treba mi pomoc. Svoje kartone iz Nisa sam prebacila u DZ Vozdovac u Beogradu jer sam se preselila. Sada treba da izaberem lekara opste prakse i ginekologa. Ne znam ko je kakav... neka preporuka, pls


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Sre Jan 09, 2019 12:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 09, 2019 12:03 pm
Postovi: 1
Ja sam skoro 20godina bila pacijent dr. Z. Sljukic...zena je za svaku pohvalu, niti je preterano servilna, nema ono maco, duso...zena je radila svoj posao profesionalno...Pitala i odgovarala normalno na sve sto se tice onoga za sta sam dosla kod ginekologa. Ali je na moju zalost a njenu srecu presla u privatnu praksu i to u Euromedik na Dusanovcu(za one koje zanima), posto sam se i sama raspitala da bih nastavila da idem kod nje...
Njena zamena je doticna dr. Cagulovic(naravno su mi rekli da moram kod nje, iako znam svoja prava da mogu da biram lekara), koja je jedna od onih sto te onako gleda kao da si nize bice, pita ono sto treba, radi reda, niti slusa odgovore niti odgovara na pitanja. Da ne pominjem da sam milion puta zvala da mi kazu rezultate briseva, nijedan put se nisu javili, zvala sam i molila cak i ove na salteru da im kazu da se na sekund jave...Evo sad ce mesec dana od kada sam uradila bris i dalje nema rezultata, ona je na odmoru, drugi ne mogu...pardon ne smeju...
Tako da sam m na kraju iznervirana rekla da su DNO DNA...i oticicu privatno kod dr Sljukic, sto je njima lenstinama i tako cilj da nas sto vise oteraju ...
Tako da je posle skoro 20 godina, mojih redovnih kontrola, odrzavanja trudnoce i nikakvih zdravstvenih problema, spalo na to da su me bukvalno izbacili(naterali da odem) iz doma zdravlja Krivolacka.
I na celu ovu noju pricu nemojte da idete kod te Cagulovic, cula sam da je dobra dr. Valentina....ako vec mozete da birate!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Sre Jan 09, 2019 2:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ускоро ће нам укинути сва права а не само право да бирамо лекара. Прво су нам укинули оружје а ваљда ће последње укинути право на живот по сопственом избору. Ако се ускоро нешто не промени....

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dom zdravlja Vozdovac - kod koga?
PostPoslato: Pon Nov 07, 2022 4:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 07, 2022 3:57 pm
Postovi: 1
Par godina je tema neaktivna. Ima li neko svezije preporuke za ginekologa u DZ Vozddovac?
:)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 85 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: