Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Mar 14, 2011 4:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 4:09 pm
Postovi: 13
Za kondilome,ranice,biopsiju,bilo kakve promene na grlicu samo kod dr Ljiljane Nedeljkovic!:)Preporucuje uspesno izlecen i zadovoljan pacijent


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Mar 21, 2011 12:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 28, 2011 1:00 am
Postovi: 2
da li je neko imao iskustva sa doktorima na studentskoj poliklinici?
ja dr nadjom curcic nisam bila zadovoljna, jedno vreme sam isla i na druga mesta, ali moram da se vratim tamo jer mi je jeftinije, a i privatnici se nisu najbolje pokazali.. kog dr preporucujete odatle?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Uto Mar 22, 2011 2:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 22, 2011 2:05 pm
Postovi: 1
Molim za preporuku doktora za biopsiju grlica?Idem u Narodni front ali se tamo dugo ceka i moze se samo pre podne.Ako neko zna dobrog doktora,privatno da radi i dobro da radi?I kolika je otprilike cena biopsije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Mar 23, 2011 6:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Sep 05, 2007 1:51 pm
Postovi: 54
Lokacija: beograd
Citajuci postove zapazih da veliki broj buducih mama ide u privatne klinike. Pa me interesuje da li mislite da je bolje ici u privatnu kliniku ili u neku do bolnica.
Sad sam u fazi da bih trebalo da odaberem doktora koji bi vodio trudnocu i iskrena da budem ne znam sta da radim :-? :oops: :D

_________________
Sreca prati hrabre:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 3:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 13, 2011 3:05 pm
Postovi: 3
Dobar dan svima!

Ja sam pre nekoliko dana skidala polne bradavice na klinici Euromedica, kod dr Olge Poledice, pa me zanima zna li neko nesto o njoj? Hm, ja imam bas neke pomesane utiske, pa bi me zanimalo da li je neko cuo nesto . . .Znam da trazim puno . . .Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Apr 14, 2011 2:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
G-o-g-a je napisao:
Dobar dan svima!

Ja sam pre nekoliko dana skidala polne bradavice na klinici Euromedica, kod dr Olge Poledice, pa me zanima zna li neko nesto o njoj? Hm, ja imam bas neke pomesane utiske, pa bi me zanimalo da li je neko cuo nesto . . .Znam da trazim puno . . .Hvala unapred!

Svaki pacijent ima doktora kakvog zaslužuje... :wink:
Uvek se prvo raspitajte kod koga idete i kakav je doktor... I to najmanje iz tri izvora, proverena...
Mislim da je glupo da se sad raspitujete o svojoj doktorki kad ste već bili kod nje... Valjda sami znate šta mislite o njoj i da li Vam ista odgovara... ili ne...
Prjateljski pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Apr 14, 2011 8:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 13, 2011 3:05 pm
Postovi: 3
Da, svakako ste u pravu. Ja sam, pre svega, do klinike dosla po preporuci. Nego, eto, htela sam i ovako jos da se raspitam, mislila sam da cu biti sigurnija. Problem je sto ne poznajem mnogo ljudi koji idu na privatne klinike u Beogradu, i eto, mislila sam da se i ovako raspitam. Vama hvala na odgovoru, svakako jeste u pravu, i sve ovo jeste malo komplikovanije nego sto sam mislila. Hvala vam jos jednom .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Maj 04, 2011 1:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 04, 2011 1:32 pm
Postovi: 1
Da li neko moze da mi preporuci dobrog ginekolog u domu zdravlja Vracar? Hitno mi je! HVALA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Maj 06, 2011 8:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 06, 2011 8:56 pm
Postovi: 2
Moze li, molim vas, da mi neko kaze gde je moguce uraditi biopsiju horionskih cupica - CVS i/ili preporuciti lekara za to??
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Maj 11, 2011 7:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 30, 2011 6:36 pm
Postovi: 7
lellabg je napisao:
Moze li, molim vas, da mi neko kaze gde je moguce uraditi biopsiju horionskih cupica - CVS i/ili preporuciti lekara za to??
Hvala


Bis Intermedicus , dr. Radunovic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Maj 13, 2011 10:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 10:11 pm
Postovi: 13
Drage dame,
Iskreno bih Vam predlozila da sta god kazu i kako god dramatisu privatnici ne shvatate to 100% tacno....
ja upravo prolazim nocnu moru sa lekarkom Anite Mitreski iz ordinacije MINERVA iz Novog Sada, koju nikome zaista ne bi preporucila.
Citala sam da izmislja kondilome, i da uzima pare, i da odugovlaci lecenje da bi zaradila i nisam verovala dok se to meni nije desilo....
Ona je verovatno samo jedan od primera lekarske nemarnosti i kako smo mi za njih samo igracke i pare a ne ljudi.
Cast izuzecima....
Otisla sam zbog bolne menstruacije, lecila mi (nepostojece) kondilome, da bi me posle 7 meseci klasifilovala kao sterilnu!
Sad se uspostavilo biopsijom u Betaniji u Novom Sadu da ima ENDOMETRIOZU koja je toliko napredovala da se ne moze da se operise koliko je to sve u ranama sad mi sledi duga hormonska terapija, i Bog dragi i mili zna da li cu ikada moci ostati u drugom stanju prirodno.
Prepisana mi je terapija ZOLADEX ampulama 6 meseci na svakih 28 dana, pa cemo videti kako to funkconise. Inace RZZO vise ne daje to bolesnicama koje boluju od endometrioze jer je jako skup lek od 13800-15000 din po ampuli u zavisnosti od apoteke, nego daju antibebi pilule - sa kojima se to lecilo pre mnoooogo godina, i kojima je cilj da zaustave sirenje, ali koje ne pomazu kod ozbiljijih stepena endometrioze., tako da ko hoce ZOLADEX mora i da ga plati....
sto se tice3 bilo kakvih dijagnoza, ne verujte dok se ne potvrdi 100% biopsijom, budite pametne i cuvajte sebe, ako se same ne cuvate nece vas niko sacuvati!
ljubi vas puno.....jedan mali tuzic....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sub Maj 14, 2011 11:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 10, 2011 5:39 pm
Postovi: 4
Tek sam danas procitala prvi komentar na 22.strani i imam potrebu da napisem da sam uzasnuta komentarom"svaki pacijent ima doktora kakvog zasluzuje",molim doticnu da sledeci put dobro,dobro razmisli,pa napise.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sub Maj 14, 2011 12:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
Sirena3186 je napisao:
Tek sam danas procitala prvi komentar na 22.strani i imam potrebu da napisem da sam uzasnuta komentarom"svaki pacijent ima doktora kakvog zasluzuje",molim doticnu da sledeci put dobro,dobro razmisli,pa napise.

Da li bi ste bili tako ljubazni pa da nam obrazlozite sta Vas je to toliko uzasnulo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Maj 27, 2011 4:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 27, 2011 3:45 pm
Postovi: 1
Molim za pomoci i sto skoriji odgovor.

Treba da otvorim karton kod nekog od ginekologa u DZ Palilula (dr Milutin Ivkovic). Koga biste mi vi preporucile? Inace idem privatno kod lekara (17. nedelja trudnoce), ali sada je vec problem zbog bolovanja, uputa..., imate ideju, pa me zanima koja od doktorki je najmanje problematicna.

Unapred zahvalna!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Uto Jun 07, 2011 11:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 10:11 pm
Postovi: 13
Predlazem da ko god leci kondilome proveri isto makar na dva mesta!
Meni je "lecila" kondilome Anita Mitreski iz Minerve, koje se ispostavilo da ni nisam imala, nego odmaklu endometriozu, idiot je palila epitelne promene...ma show program...
Posle mesec dana zali mi se i drugarica, koju sam ja nazalost poslala tamo, da je i njoj nasla kondilome....otisla kod drugog rekli joj kakvi kondilomi jeste noramalni...ima partnera vec 8 godina i kao magicno nastali kondilomi....
u svakom slucaju, doticnu izbegavati U SIROKOM KRUGU.....
i generalno dame, nemojte uzimati za 100% sta kazu, mozete napraviti sebi vise stete nego koristi, jer ovde ima lekara koje interesuje samo novac da uzmu a ne i da izlece pacijente....

Za Novosadjanke - BIOVITA - oba doktora su super, i u Zmaj Ognjena Vuka Dr. Dobric - predivna zena!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 83 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: