Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 15, 2008 1:21 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Tako je!!!! I ne mogu da docekam dan kada bi trebalo da dodje do odvajanja privatne i drzavne prakse!Nadam se da cete uskoro naci izvrstnog lekara, koji je strucan i koji ce Vam se posvetiti u potpunosti, a to naci da ne ce raditi i u privatnoj i u drzavnoj ustanovi!!!! Ima takvih ljudi, i nadam se da ce ih biti sve vise i vise!!!!
Znam da Vi znate o cemu se radi i ko se na forumu dopisuje sam sa , ili pise po necijem naredjenju i sve varijacije na tu temu i slicne stvari ali sam morala da odreagujem zbog ljudi koji mozda i ne razmisljaju na taj nacin, cisto kao upozorenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 16, 2008 3:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 6:58 pm
Postovi: 28
Boze, Boze, Hvala Vam elisab sto toliko pomno pratite moje ucesce na ovom forumu, stvarno mi treba neko da me nasmeje pored svih ovde crnih stvari koje procitam.Mislim da Vi uz svo postovanje imate ozbiljnih problema sa poverenjem, na cemu bi trebalo da poradite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 16, 2008 3:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 6:58 pm
Postovi: 28
[quote="dr bokica"]Draga Marija,
secam se vaseg problema sa prolaktinom. Interesuje me kako je dr Vidakovic postupila sa tim? Kako idu dalja ispitivanja?

Hvala na pitanju, situacija je sledeca, izvadila sam sad ponovo 21. dana opet sve polne hormone i stanje je isto. tako da u sredu idem u Visegradsku da uradim dnevni profil PRL- to mi je rekla dr. vidakovic. pa kad dobijemo te rezultate idemo dalje - tako mi je rekla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 16, 2008 4:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 6:19 pm
Postovi: 234
Marija,
moli te da javis kad dobijes rezultate jer me interesuje da li su vrednosti prolaktina zaista drugacije kada se uradi profil
Nadam se samo da neces cekati dugo, ja sam moj rezultat dobila posle vise od mesec dana, takodje radjeno u Visegradskoj
Rekli su mi da pozovem za tri nedelje, zvala ih uredno nakon toga i dok nisam otisla licno, popela se sama u laboratoriju nisam ih ni dobila
Prosto nikada nisu stigli na odeljenje, cijom krivicom ne znam.
Bitno je da je rezultat bio ok.
To zelim i tebi
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 1:09 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Prosta je cinjenica da se Vi Marija javljate samo na ovoj temi i samo u vezi doktorke Vidakovic i svakog citaoca ovde navodi na prost zakljucak da je Vas motiv samo taj, a da zista imate nameru i da nesto istrazite u vezi Vaseg problema verovatno biste to uradili na mnogobrojnim drugim temama jer se ovde o prolaktinu pise na siroko i na dugacko i ima puno strucnih postova lekara kao i komentara pojedinih forumasica koje vec savrseno savladale materiju i od kojih se moze uciti. Ali vi niste na tim temama , Vi ste samo na ovoj, i to samo na spomen doticne lekarke i nista vise. A ako je Vas odnos sa Vasim lekarom, ko god to bio toliko dobar pitam se zasto njega/nju ne pitate sve sto Vas zanima nego odgovore trazite na forumu, gde su ljudi puni nepoverenja kako mene nazivate!
Moram napomeniti da ovo ne pisem iz revansa Mariji, naprotiv, ovo pisem jer se ovde povremeno javljaju ljudi i samo radi reklame i od takvih treba zastotiti forumasice i forumase!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 8:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 6:58 pm
Postovi: 28
elisab je napisao:
Prosta je cinjenica da se Vi Marija javljate samo na ovoj temi i samo u vezi doktorke Vidakovic i svakog citaoca ovde navodi na prost zakljucak da je Vas motiv samo taj, a da zista imate nameru i da nesto istrazite u vezi Vaseg problema verovatno biste to uradili na mnogobrojnim drugim temama jer se ovde o prolaktinu pise na siroko i na dugacko i ima puno strucnih postova lekara kao i komentara pojedinih forumasica koje vec savrseno savladale materiju i od kojih se moze uciti. Ali vi niste na tim temama , Vi ste samo na ovoj, i to samo na spomen doticne lekarke i nista vise. A ako je Vas odnos sa Vasim lekarom, ko god to bio toliko dobar pitam se zasto njega/nju ne pitate sve sto Vas zanima nego odgovore trazite na forumu, gde su ljudi puni nepoverenja kako mene nazivate!
Moram napomeniti da ovo ne pisem iz revansa Mariji, naprotiv, ovo pisem jer se ovde povremeno javljaju ljudi i samo radi reklame i od takvih treba zastotiti forumasice i forumase!!


Elisab posto vidim da vi pomno pratite koje ja to teme posecujem onda ste sigurno primetili da sam bas bas obavestena o prolakitinu i da sa dr. bokicom bas na tu temu i razgovaram. Dr. mi je veoma lepo sve objasnila ali je meni mnogo lakse da svoje iskustvo podelim sa nekim ko ima isti ili slican problem a to nema veze sa mojim poverenjem u dr.Vidakovic. I stvarno Vas molim da me ostavite na miru, gledaj te svoja posla pisite sta pisete ali ne komentarisite moje postove posto ocigledno da zivite u zabludi u pogledu mog indentiteta i mojih potreba na ovom forumu. Ne znam stvarno koji vi zdravstveni problem imate ali da ovoliko paznje posvecujete tome sta ja pisem stvarno me dovodi u sumnju da ste na ovom forumu radi bilo koje vrste edukacije, sto licne sto drugih ljudi, a prvenstveno je ovaj forum tome namenjen.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 6:58 pm
Postovi: 28
dr bokica je napisao:
Marija,
moli te da javis kad dobijes rezultate jer me interesuje da li su vrednosti prolaktina zaista drugacije kada se uradi profil
Nadam se samo da neces cekati dugo, ja sam moj rezultat dobila posle vise od mesec dana, takodje radjeno u Visegradskoj
Rekli su mi da pozovem za tri nedelje, zvala ih uredno nakon toga i dok nisam otisla licno, popela se sama u laboratoriju nisam ih ni dobila
Prosto nikada nisu stigli na odeljenje, cijom krivicom ne znam.
Bitno je da je rezultat bio ok.
To zelim i tebi
pozdrav

Hvala ti puno, javljam ti. reci mi samo da li je obavezno da ti stave braunilu tokom tog pregleda? da li je stavljaju na saci ili gore gde se vadi krv iz vene?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 17, 2008 8:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 6:19 pm
Postovi: 234
Stavlja se braunila u venu gore, pa je prvo vadjenje nakon pola sata.
Malo je bezveze sto treba da provedes nekoliko sati u hodniku, cekaonici ispred prostorije za rendgen gde stalno dovoze pacijentkinje na snimanja koje su uglavnom na kolicima, pa mi je to bilo malo stresno
Tada je bilo toplo vreme, leto, pa sam mogla da setam napolju,
Moja sestra se ponudila da krene sa mnom i bila je tu sve vreme. To mi je puno znacilo jer brze prodje vreme
Sve je traje od 7 ujutru do nekih 12-13
Obavezan je uput za bolnicko lecenje, onaj zeleni
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 18, 2008 1:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Uglavnom se ne obracam Vama Marija nego ostalim forumasicama i forumasima, tako da nemate pravo da trazite od mene da ne odgovaram na vase ili bilo cije postove, jer ni ja nisam trazila od Vas da ne pisete na forumu, priznacete? Kao sto sam u prethodnom postu napisala ne repliciram Vama nego pisem zbog drugih ljudi da obrate paznju i da omaju u vidu i jednu i drugi stranu.
Ako niste samo na ovoj teme izvolite kopirajte Vas post sa jos neke druge teme pa da vidimo ko govori istinu, jako bih volela da to bude sto vise postova je o progesteronu zaista ima puno na ovom forumu.
A o vasoj sjajnpj sa radnji sa Vasim lekarom govore vasa pitanja koja postavljate, znaci niste upuceni ni malo u to na koji nacin se vrse analize, koliko traju, da li se treba pripremiti, kada ce biti gotovi rezultati, i sve sto jednog obicnog coveka zanima i sto njegov lekar treba da mu kaze, nego odgovore na ta pitanja trazite ovde, sto je ipak dobro, odnosno bolje nego da covk ne zna.
Nemote unapred osudjivati ni moje pokusaje jer kad jos dublje udjete u pricu shvaticete kako sustem zaista funkcionise i koliko je truo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 18, 2008 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 4:25 pm
Postovi: 35
Nikako ali nikako ici kod doktorice Katanic u Dom zdravlja Karaburma ili privatnu ordinaciju Etherna, posto gore navedena radi paraleno na oba mesta.
Naime, doktorica je jako neprijatna i ljuta. Glavni principi su joj ne davanje dijagnoze konkretno, nego samo u naznakama, posto ne zeli za istu da preuzima odgovornost, upucivanje u privatnu ordinaciju na nepotrebne pretrage za koje smatra da moraju pod hitno da urade a koje nemaju u domu zdravlja i neprofesionalan odnos prema pacijentu.Npr:

"Imate 30 godina, od toga 15 godina imate menstruaciju, niste radjali , pa sta hocete onda? Da vasi nalazi budu idealni?"

"Kako pobogu mislite zatrudniti jednog dana, a jos ni momka nemate?"

Itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 20, 2008 12:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 6:58 pm
Postovi: 28
bolje nego da covk ne zna.
Nemote unapred osudjivati ni moje pokusaje jer kad jos dublje udjete u pricu shvaticete kako sustem zaista funkcionise i koliko je truo![/quote]

Elisab naravno da je sistem truo i to nije trulo samo nase zdravstvo, ja to nikako ne poricem. Verovali ili ne, mada ne zelim da pricam o tome, sa mnogo ljudi iz ove struke sam se bas verbalno i to licno sukobila a ne preko foruma. Ja ovde sve vreme pricam o jednoj dugoj stvari a to je STRUCNOST Dr.Vidakovic- iako ne zelim sad da vam objasnjavam ovako je ili onako je, dr. mi je zaista lepo celu proceduru objasnila ali mi mnogo vise znaci kada mi (nazovimo to "covek iz naroda"), koji je sve to prosao tj. prosla lepo samo opise svoje iskustvo,i opet ponavljam to ne znaci da ja nemam poverenja ili da mi nije objasnjeno. Prvi put sam odgovorila na neki post tj. vas post kada ste poceli o strucnosti doktorke i to mi nije bilo pravo, prost jer ona je sve samo NE nestrucna!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 21, 2008 5:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Sada smo se nasle , ako ne na istoj , onda na slicnoj talasnoj duzini. Pozdravljam vase napore da dodjete do pravog lekara za Vas i do potomstva i u tome Vam zelim sve najbolje, najbrzi i najlaksi put!
Ali , opet moram malo da dosadjujem. Ne mislim da su pacijenti kompetentni da prosodjuju o necijoj strucnosti a na kraju i ne trebaju to da rade, dovoljno je da imaju poverenja u svog lekara. Ali ne u lekara koji zloupotebljava svoj sluzbeni polozaj, koji radi i u privatnoj i u drzavnoj ustanovi, jer to je protiv zakona posebno u jednoj tako jednostavno unovcivoj grani kao sto je ginekologija. Nemoj te mi reci da to svo rade, jer vecina radi ali postoje i oni koji ne rade, posebno u granama medicine koje zahtevaju malo vise od jedne sobe i jednog kreveta kao sto us odredjene hiruske grane. I za kompletnog lekara nije bitna samo strucnost nego je bitna i etika i moral i humanost, e takvog je tesko naci!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dobar doktor
PostPoslato: Čet Dec 04, 2008 3:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 03, 2008 6:06 pm
Postovi: 2
Mene zanima da li neko ima iskustva sa dr.Ilijom Golubovicem iz Dragise Misovic?Prvu trudnocu sam vodila u Visegrad.i katastrofalno sam prosla.Ako nemate dobru vezu dzaba i pare.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 06, 2008 12:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 11:31 pm
Postovi: 9
Da li mozete da mi preporucite nekog dobrog ginekologa na Opstini Cukarica ?
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 06, 2008 4:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 6:58 pm
Postovi: 28
dr bokica je napisao:
Marija,
moli te da javis kad dobijes rezultate jer me interesuje da li su vrednosti prolaktina zaista drugacije kada se uradi profil
Nadam se samo da neces cekati dugo, ja sam moj rezultat dobila posle vise od mesec dana, takodje radjeno u Visegradskoj
Rekli su mi da pozovem za tri nedelje, zvala ih uredno nakon toga i dok nisam otisla licno, popela se sama u laboratoriju nisam ih ni dobila
Prosto nikada nisu stigli na odeljenje, cijom krivicom ne znam.
Bitno je da je rezultat bio ok.
To zelim i tebi
pozdrav

E ja evo da javim sta bi sa rezultatima. Na zalost rezultati dnevnog profila PRL su bili jos gori nego predhodni rez. pa sam zato danas morala da uradim MR, i na moju veliku srecu nema nikakvog mikro a ni makro adenoma tako da mi je laknulo. sad cu vec lakse da vidim sta dalje. Pozdrav dr bokice i dokle si ti stigla?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 73 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: