Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 10, 2008 2:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 21, 2008 2:47 pm
Postovi: 223
Lokacija: VaLtUr
dr.PedjaDj definitivno :lol: 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 10, 2008 8:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 30, 2008 1:29 am
Postovi: 14
Lokacija: zemun
SKOLJKICE doktorka Lovic na banovom brdu u domu zdravlja kazu da je odlicna...
A ja bih pohvalila takodje dr Nadu Radakovic iz dz zemun, idem kod nje vec neko vreme, vodim trudnocu, i divna je, sad sam ovde prvi put cula da radi i privatno! Mislim da je super sto nikada to nije ni spomenula! Uvek je bila divna prema meni.

Htela bih da pitam da li neko mozda moze da mi preporuci dr i anesteziologa u Gradkoj bolnici na Zvezdari jer bih htela tamo da se porodim posto sam cula samo lepa iskustva a ne znam nikoga tamo... Vazno mi je ustvari da doktori NE PRIMAJU MITO nego se zaista zanimaju za pacijenta!!!!!!!!!!!

HVALA PUNO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 13, 2008 10:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 13, 2008 10:25 pm
Postovi: 6
I ja moram da pohvalim doktora Borisa Vranesa, GAK.. Pre 3 nedelje sam imala intervenciju od njega i bio je izuzetno ljubazan, na sva moja pitanja je odgovarao. Deluje veoma sigurno, uliva poverenje i mozete ga pitati apsolutno sve, i to bez uvijanja (sto je meni jako bitno). Inace kod njega sam dosla po preporuci dg Dragana Ivanovica, koji nije mogao hitno da me primi. Kod dr Ivanovica idem redovno na preglede i moram pohvaliti kako njega tako i celu bolnicu.
Svima od srca preporucujem Dr Ivanovic ili dr Vranesa :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 14, 2008 3:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 04, 2007 1:50 pm
Postovi: 21
Lokacija: Beograd
Ja idem kod dr. Irene Jurishic, ordinacija 4d, u maksima gorkog, i prezadovoljna sam, mnogo prijatna zena..svima je preporucujem..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 15, 2008 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 8:22 pm
Postovi: 18
Ja se samo nadam da moj doktor neće otići za Beograd, pa da ga hvalite po forumu. :D :wink:
V. Ivetić :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 18, 2008 12:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 18, 2008 12:07 am
Postovi: 7
Sladjana Raovic je bila student kada je njen muz dr Zoran Raovic uveliko bio uposlen. Nikad ne bih preporucila da vodi trudnocu kod njih jer sam svedok par negativnih iskustava. Krasi ih dobro opremljena ordinacija i lazna ljubaznost. To je moje misljenje i iskustvo, licno.
Pozz

Uzgred, dr Pedja ostavlja zaista pozitivan utisak kao strucnjak i zaista mi se u dovoljnoj meri posvetio na pregledu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 01, 2008 9:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 01, 2008 9:45 am
Postovi: 1
Ćao svima na forumu. Imam jedno pitanje. Pre 10 dana sam saznala najlepšu vest da sam trudna i sad sam u potrazi za ginekologom. Drugarica mi je preporučila doktora Radovića koji radi u Višegradskoj pa me interesuje da li je neka od vas imala iskustva sa njim i da li mogu da mu poverim vodjenje trudnoće ? Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dr presetnik
PostPoslato: Sre Avg 06, 2008 11:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 06, 2008 10:50 am
Postovi: 2
Lokacija: bg
Pozdrav svima,
obradovalo me to sto sam saznala da ovaj sajt postoji. U potrazi sam za dr koji ce mi voditi trudnocu do kraja i naravno porodjaj (sada sam u 6 mesecu), a prijateljice su mi preporucile dr Presetnik, pa me zanima zna li ko gde sada ova dr radi, da li je u KBC Dragisa Misovic i kako mogu da stupim u kontakt sa njom i zakazem pregled.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 07, 2008 12:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 10:43 pm
Postovi: 11
Predivna doktorka Milica Ilic - poliklinika Jevremova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 07, 2008 2:30 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 21, 2008 1:08 am
Postovi: 94
Moja topla preporuka za
prim. mr. spec dr Biljana Zivaljevic - izuzetno prijatna, pazljiva u svakom pogledu , strucna- nista ne prepusta slucaju i na prvom mestu covek. Ima ordinaciju Biljana na Vracaru a radi i u KBC Dragisa Misovic.

Posle mnogo muka sa ginekolozima sto iz stud. pol. sto privatnih od kojih su neki cak prof. dr sa fakulteta, ona mi je ostavila ne uporedivo bolji utisak od bilo kog dr. kako po prijatnosti i pazljivosti tako i po strucnosti i po posvecenosti pacijentu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 07, 2008 9:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 3:32 pm
Postovi: 33
Lokacija: Montenegro
Ja bih pitala za djevojku koja na zalost ne zna da koristi internet pa je mene zamolila. Ima oko 30 godina. Ona jadnica ima bolove vec 6 mjseci ali niko joj ne vjeruje svi ljkeari joj kazu da je umislila. Znaci bole je noge, ima uvecane zlijezde na preponama kaze da su velicine ljesnika, neki ljekari kazu da jesu uvecane neki da nisu. Nju bole noge - tesko joj je da se krece ali kaze kad legne nocu to se zamiri, ginekoloski je odradila pretrage, papa test uredan, rekla mi je da je imala kandidu, da je trenutno nista ne pece i ne svrbi, jednom joj je ginekolog dao vaginalete eritromicin, a sada ima puno sluzi, u urinokulturi pise malo epitala i kristala. Sedimentacija je 4, leukociti u granicama normale. Ona jadnica ide svuda al joj ovdje ljekari kazu da treba da rodi jos jedno dijete i bice joj bolje tako da je ona potpuno razocarana jer joj niko ne vjeruje. Zna da ja posjecujemo vaj forum i zamolila me da vas pitam umjesto nje sta da radi. Ostale zlijezde mislim ispod pazuha i na vratu su u redu, odnosno nema ih nisu uvecane. Isla je i na skener karlice i rekli su joj da ima uvecane jajnike i dvije ciste na jednom jajniku. Veoma je smrsala u zadnjih pola godine znaci svi primjecuju da se ''topi''.
Recite mi molim vas na sta da obrati paznju i koga da posjeti od ljekara. Mozda se ne javlja pravom ljekaru, sta bi moglo da bude u pitanju. Na sta da obrati paznju ili koje pretrage jos da uradi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 08, 2008 11:08 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 21, 2008 1:08 am
Postovi: 94
Pod 1. neka promeni ginekologa i neka prvo utvrdi da li su joj ti problemi posledica ginekoloskih problema ili neceg drugog.
Uvecane zlezde znace da postoji neki upalni procesu organizmu, sto moze biti bezopasno a moze sugerisati i na neki ozbiljniji problem. Ako joj i drugi ginekolog kaze da sa te strane nema nikakvih problema koji mogu da izazovu te bolove i da ti konstatuje da ti bolovi u nogama uopste nisu posledica ginekoloskih problema, onda neka ode posle kod kod endokrinologa, pa onda kod reumatologa, a mozda su ti bolovi i posledica ukljestenja ili nekog drugog problema vezanog za kicmu tako da ne bi bilo lose da poseti i neurologa ako joj dijagnoza od ovih prethodnih dr bude da je sve uredu sto se njihovog dela tice.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 11, 2008 10:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 3:32 pm
Postovi: 33
Lokacija: Montenegro
hvala puno na odgovoru, videcemo sta je u pitanju u medjuvremenu je vec posjetila neurologa i ceka rezultate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 14, 2008 7:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 14, 2008 7:38 pm
Postovi: 1
Lokacija: beograd
ako neces da te laze,odere sa cenama,radi testove ponovo pod izgovorom da prati nesto,poslusaj me.Bila sam kod ovde mnogo pomenutih,M. Banasevic(ona je priucena),Goca Garaleic nije mi videla papile i kolposkopiju pojma nema. idi kodproverenih ljudi koji imaju iskustvo i znanje od kojih svi ti lopovi i derikoze uce a to ti je u Gaku docent Branka Nikolic koja je najbolja i svetski priznati strucnjak i docent za citologiju Branka Terzic koja je u penziji ali radi privatno u Mutapovoj i Dr Nedeljkovic koja ima specijalno evropsko priznanje za doprinos u istrazivanju i prevenciji od raka grlica,isto radi u Mutapovoj. nemoj da ides ne provereno i da dajes pare na neznalice.za ove su svi culi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 14, 2008 8:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 12:33 pm
Postovi: 33
Lokacija: beograd
Slazem se sa tobom mikicice mnogo lekara ne ide ni na kongrese i nisu upuceni u najnovija istrazivanja,kao npr Branka Nikolic,ona je stvarno veliko ime


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: