Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Pet Apr 08, 2011 8:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 08, 2011 8:29 am
Postovi: 1
Za mene dobar cak odlican doktor je Dr. DAVID iz bolnice u Pancevu. On jedini mi je pruzio pomoc kada je bilo potrebno.On me je i lecio i poradjao sa epiduralnom na vreme i bez problema i veoma ,veoma sam mu zahvalna.
Takodje jos neke moje drugarice je izlecio i koje imaju lepe i zdrave devojcice.
Ja u pocetku prvo pitala Dr. PAROVICA mladjeg i on cak nije ni hteo da mi radi pregled u bolnici nego me je odmah uputio kod njega u ordinaciji jer je osetio pare odmah. Bila nekoliko puta i posle odustala.
Doktor DAVID mi je stvarno izasao u susret i ne bi mogla da kazem nesto lose o njemu. Ne znam to je moje misljenje .A za Beograd nisam imala potrebe da idem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Čet Maj 19, 2011 10:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 7:15 pm
Postovi: 5
Moja topla preporuka je dr.Vuković koji radi u dispanzeru. Prepun je pacijentkinja, često ostaje daleko posle radnog vremena da bi svakome izašao u sustret i na svako vaše pitanje daće vam iscrpan odgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Čet Maj 19, 2011 12:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 26, 2011 3:57 pm
Postovi: 61
Anđelina je napisao:
Moja topla preporuka je dr.Vuković koji radi u dispanzeru. Prepun je pacijentkinja, često ostaje daleko posle radnog vremena da bi svakome izašao u sustret i na svako vaše pitanje daće vam iscrpan odgovor.

Pozdrav Andjelina,da li mozes jos neka pozitivna iskustva da podelis sa nama u vezi dr.Vukovica,ja se lecim na jednoj od beogradskih klinika zbog silnih operacija itd.Mada cesto imam problema,kao i svi iz Panceva,zbog stranog zavoda,cesto placam usluge,mada kada je zdravlje u pitanju ne treba zaliti novac za iskusne lekare.Ali lecili su me vrsni strucnjaci sa kojima nisam mogla da uspostavim komunikaciju,to mi je teze padalo nego sama bolest.A jedna doktorka iz Beograda mi je pomenula dr.Vukovica,pa ako mozes cisto mi napisi tvoje iskustvo ili ako neko drugi zna nesto slicno,kakav je covek,da li radi kolposkopske preglede itd.Istina je da svakakve price kolaju o Pancevackim lekarima,ali susrecu se razni i po Beogradu,mada su dobri strucnjaci..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Čet Maj 19, 2011 2:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 7:15 pm
Postovi: 5
Svakako, sa zadovoljstvom!
Dr. Vuković je stručnjak ali pre svega divan čovek. Ja sam ratovala sa policističnim jajnicima i hormonskim poremećajima celog života. Doktori su me stalno otkačinjali sa terapijom od 6 meseci hormonskih tableta i tako non stop. One su me upropastile. Onda sam došla kod mog dr. Vukovića i on mi je prvi put dao da radim hormonsku analizu krvi što do sad niko godinama nije ni spominjao, a to je trebalo da bude početni korak u rešavanju mog problema. Pokušaće da vam pomogne i praktičnim savetima (recimo meni je prvo rekao da oslabim pa ću da vidim da će nestati problemi - bio je u pravu) i neće vas zatrpavati bespotrebnim lekovima. On radi sve moguće preglede, od kolposkopije, UZ, do svega ostalog. kada počne da vam objašnjava probleme, objasni vam prvo stručno - medicinskim terminima, a posle pojednostavi u slučaju da ne razumete. Jako je duhovit i često sa njim možete kao sa najboljim drugom da pričate. Ne pati od one doktorske visine ni najmanje. Toliko je spreman da vam izađe u susret da će ako treba zbog vas ostati i dosta posle radnog vremena i sl. Ja sam se odselila iz Pančeva i iz Srbije, ali i dalje sam u kontaktu sa njim. Čovek je zlata vredan, ali je i prenatrpan poslom. Kad krenete kod njega na vreme po broj i puno strpljenja.
nadam se da sam pomogla. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Čet Maj 19, 2011 3:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 26, 2011 3:57 pm
Postovi: 61
Anđelina je napisao:
Svakako, sa zadovoljstvom!
Dr. Vuković je stručnjak ali pre svega divan čovek. Ja sam ratovala sa policističnim jajnicima i hormonskim poremećajima celog života. Doktori su me stalno otkačinjali sa terapijom od 6 meseci hormonskih tableta i tako non stop. One su me upropastile. Onda sam došla kod mog dr. Vukovića i on mi je prvi put dao da radim hormonsku analizu krvi što do sad niko godinama nije ni spominjao, a to je trebalo da bude početni korak u rešavanju mog problema. Pokušaće da vam pomogne i praktičnim savetima (recimo meni je prvo rekao da oslabim pa ću da vidim da će nestati problemi - bio je u pravu) i neće vas zatrpavati bespotrebnim lekovima. On radi sve moguće preglede, od kolposkopije, UZ, do svega ostalog. kada počne da vam objašnjava probleme, objasni vam prvo stručno - medicinskim terminima, a posle pojednostavi u slučaju da ne razumete. Jako je duhovit i često sa njim možete kao sa najboljim drugom da pričate. Ne pati od one doktorske visine ni najmanje. Toliko je spreman da vam izađe u susret da će ako treba zbog vas ostati i dosta posle radnog vremena i sl. Ja sam se odselila iz Pančeva i iz Srbije, ali i dalje sam u kontaktu sa njim. Čovek je zlata vredan, ali je i prenatrpan poslom. Kad krenete kod njega na vreme po broj i puno strpljenja.
nadam se da sam pomogla. :)

Hvala ti,svakako mi je tvoje iskustvo pomoglo. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Čet Maj 19, 2011 4:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 12:30 pm
Postovi: 126
Lokacija: Pancevo
Mnogi se leče kod Vukovića i hvale ga da je jako dobar. Glavni problem sa njim je što je prenatrpan poslom i nema vremena da se posveti pacijentkinji.
Ne znam šta da Vam kažem ali ja sam odustala od pančevačkih ginekologa, Beograd je jako blizu a tamo su mnogo bolji stručnjaci, i ljudi. Ima i u Beogradu svašta ali ipak su tamo bolji stručnjaci, naročito ako je u pitanju ozbiljniji problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Pon Jul 11, 2011 11:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 11, 2011 11:44 pm
Postovi: 2
svakako doktor vukovic!!!! bila sam kod njega prvi put prezadovoljna sam!!! :lol: :lol: pre njega sam isla ko dr horvatovicke GROZNA JE!!!!!! :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Uto Jul 12, 2011 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 14, 2010 6:45 pm
Postovi: 20
alice75 je napisao:
Da li neko može da mi preporuči dobrog ginekologa u Pančevu?

Idi kod doktora stankova slobodno dobar je strucnjak da cak i moja devojka koja se strahovito plasi pregleda ide kod njega a inace joj je uspesno izlecio ciste na jajnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Čet Jan 17, 2013 4:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 07, 2007 2:44 pm
Postovi: 16
sonja91 je napisao:
svakako doktor vukovic!!!! bila sam kod njega prvi put prezadovoljna sam!!! :lol: :lol: pre njega sam isla ko dr horvatovicke GROZNA JE!!!!!! :x


Drugarici su preporucili dr horvatovic pa bih te zamolila da nam kazes zasto imas lose iskustvo sa njom? Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 10:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 9:26 pm
Postovi: 7
Jedan od najboljih doktora je doktor Snežana Horvatović .Malo je strožija ali je veoma iskusna i neće davati prognoze dok ne dobije analize..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Pon Sep 02, 2013 11:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2013 10:52 am
Postovi: 1
Meni dr Vukovic nije NIKAKO ZA PREPORUKU!Ogromna,haoticna guzva,ne zna se ko kad ulazi,a moguce i da ce da vam kaze posle 5 sati cekanja ,dodji sutra..Kad dodjete na red pregled traje 2minuta maximalno,povrsno ga obavi,kaze sve je ok a ustvari dobro ne pogleda/iz licnog iskustva/,pa posle gomila problema!
Posebno me je neprijatno iznenadilo kada mi je moja trudna drugarica rekla da dr sve trudnice salje kod njega u ordinaciju da urade DRUGI ULTRAZVUCNI pregled privatno!
A sta ako zena nema para da plati? Zar svi pregledi UZ ne treba da se rade u Domu zdravlja trudnicama besplatno?Ako zena zeli privatno zasto mora da radi kod njega?
Zasto ne moze da bira i lekara i UZ jer taj njegov nije 4D vec neki stari!
Ja sam ga promenila,i mislim da je bolje ici kod zenskih dr u Domu zdravlja!Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Sre Nov 20, 2013 1:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 09, 2013 12:06 pm
Postovi: 14
Doktorka Horvatović načelnica Doma zdravlja za žene je lav.
Sem što je šaljivdžija, i veliki čovek profesionalnost joj je na zavidnom nivou.
Kada god sam išla primala me je bez zakazivanja, hitne slučajeve je puštala preko reda.Žena je divna. Neće davati prognoze bez rezultata.

Uopšte je poznato da je kod nje najveći broj, skoro sav broj trudnica i devojaka.Ona i doktorka Stankov imaju najviše posla i kada odete tamo za njih dve možete čuti samo reči hvale.

Horvatovićke se boje jer ima strožiju facu :lol: ali ona je jako,jako prijatna.Kao majka se postavi...I o svemu sa njom možete pričati.

Kažu da je Horvatovićka preozbiljna, a Stankov mirna i tiha. Ko je kaav taj bira kod koga će ići.
Ja definitivno kod Horvatovićke, jer sav trud ulaže u tvoj problem.. Svaka čast :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dobar ginekolog u Pančevu!
PostPoslato: Sub Apr 11, 2020 2:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2020 1:32 pm
Postovi: 1
Definitivno u Pančevu preporučujem doktora- ginekologa Josifović Dragana. On je čovek koji savesno obavlja svoj posao. Sluša, ne prekida i donosi zaključak samo na osnovu tačnih rezultata. Nije mu problem da dva puta proveri nešto, ukoliko mi se učini sumnjivim. On mi je vodio trudnoću i bio je izuzetno posvećen u tom periodu. Uvek je imao razumevanje za zakazivanje termina. Pisao je upute za državne analize, nije slao privatno bez potrebe da se kontrolišu stvari koje nisu potrebne.

Moja preporuka svima koji se dvoume oko ginekologa u Pančevu da izaberu definitivno doktora Josifovića.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 72 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: