Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 02, 2008 5:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 21, 2007 7:58 pm
Postovi: 34
Lokacija: Paris
Suncice

Da li su cene iste kao kod ostalih privatnika,isla sam u Perinatal,kao vazi za skuplju ordinaciju! :roll:

Da li treba dugo da se zakaže za pregled?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 03, 2008 5:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 22, 2005 5:07 pm
Postovi: 166
Lokacija: Novi Sad
Jedno veliko PROTIV za PERINATAL. Dr. Kozarov se izdaje za velikog strucnjaka a na ultrazvuku nije videla tesku srcanu manu na plodu, koja se inace vidi vec od 12.nedelje trudnoce (naravno, ko zna da gleda). Sto se ultrazvuka ploda u trudnoci tice, preporucujem dr. Aleksandru Novakov, koja je najveci strucnjak u toj oblasti u NS-u, a verujem i sire! Sto se amniocenteze tice, ja imam skroz dobro iskustvo sa dr. Belopavlovicem u Betaniji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 03, 2008 5:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 01, 2008 6:33 pm
Postovi: 8
Profesor Dimitrije Segedi je najbolji. Sto se minerve tice NI SLUCAJNO!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 26, 2008 2:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 26, 2008 2:08 pm
Postovi: 2
Lokacija: Novi Sad
Drage moje,
u suštini kada je kod žene sve u redu i sa trudnoćom takodje onda je svaki ginekolog DOBAR. čim nastanu neki problemi onda se vidi ko je zaista dobar. Ja lično imam jako lepo iskustvo sa Dr. Srdjanom Djurdjevićem (Genesis i Betanija). Imala sam jedan spontani pobačaj i nakon toga jednu normalnu trudnoću ali težak porodjaj. Doktor je bio uz mene i kada je posle 7-8 sati kontrakcija na 5 min video da se ne otvaram predložio mi je carski rez i za 3 sata sam dobila zdravu i pravu devojčicu.
Jako je dobar stručnjak i hirurg ali ne očekujte od njega slatkorečivost. Dok pregleda ćuti i radi svoj posao. Kad završi napiše izveštaj i onda vam saopši šta je i kako i spreman je da odgovori na sva pitanja.
vodio je trudnoću i mojim drugaricama i one su prezadovoljne.Od mene zaista topla preporuka za Dr.Djurdjevića.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 26, 2008 2:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 29, 2008 12:32 pm
Postovi: 14
Sta mislte o dr Sinisi Stojicu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 16, 2008 1:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 1:37 pm
Postovi: 3
E,pa da i ja kazem nesto...prvu trudnocu mi je vodila dr. Kozarov, sada sam u 8. nedelji trudnoce i nosim blizance i opet cu ici u perinatal. Sa prvom bebom me je porodio dr.Ilic Djordje koji radi u betaniji i on jedini me je gledao a ni pare nije dobio...dok su svi drugi doktori i sestre pili kafe i kuckali poruke..na kraju,posle 12 sati indukcije odveli su me u salu na carski...MOJ SAVET VAM JE DA U BETANIJU NE IDETE SEM AKO NISTE SPREMNI DEBELO DA PLATITE.....

_________________
MIRJANA_


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 18, 2008 9:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 10, 2008 5:04 pm
Postovi: 19
Lokacija: Srbija
ma dr Visnjevac je najbolji! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 29, 2008 3:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 28, 2008 11:16 pm
Postovi: 1
[i]Cao svima!!!Mislim da je doktorka Kopitovic definitivno NAJBOLJA!Licno sam se u to uverila i veoma mi je drago sto sam je upoznala.Jedna pozitivna licnost i naravno strucna u svom poslu! :D Pozdrav![/code]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 30, 2008 10:28 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Maj 10, 2008 10:48 am
Postovi: 79
Prikljucujem se pohvalama za dr. Kopitovic. Bila sam kod nje prosle nedelje, imaju divan pristup pacijentima i ona je pazljiva i strucna, spremna da sve lepo objasni i obrazlozi do najsitnijih detalja, zainteresovana... Mozda "GENESIS" jeste malo skuplji, ali kao sto bi u narodu rekli : " pevaju za sve pare " !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 09, 2008 1:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2008 1:13 pm
Postovi: 19
Lokacija: Novi Sad
Po meni je usluga u Perinatalu na odlicnom nivou i dr Kozarov najbolji ginekolog.Duze vreme sam njen pacijent i prezadovoljna sam njenim radom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 28, 2008 4:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 28, 2008 4:07 pm
Postovi: 3
Lokacija: novi sad
SAMO NEMOJTE DA IDETE MINERVU,DOKTORKA ANITA MITREVSKI IZMISLJA DA DEVOJKE IMAJU KONDILOME,IMAM JAKO LOSE ISKUSTVO SA NJOM...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 02, 2008 11:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 02, 2008 11:32 pm
Postovi: 3
ja vodim trudnocu kod dr. Veinovica i vrlo sam zadovoljna.
cula sam price ovakve i onakve, ali mislim da ljudi lose govore o njemu prvenstveno zato sto vecina ne moze da priusti sebi odlazak kod istog.
bila sam u Betaniji - silom prilika pre par meseci i osoblje kada cuje da je neko njegov pacijent odmah je druga prica, drugo ponasanje...
rodjaka je 2trudnoce vodila kod njega, a u Betaniji nije bilo potrebe nikog da casti zato sto su znali kod koga je vodila trudnocu i sve su joj ugadjali.
a ne znam kod kog ginekologa mozete ostati sat vremena u ordinaciji i caskati sa njim.
ja pripremim listu pitanja kada odem kod njega i kada iz ordinacije izadjem, sve mi bude jasnije. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 03, 2008 9:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 03, 2008 8:52 pm
Postovi: 1
ZANIMA ME DA LI JE NEKO MOZDA CUO KAKVA JE BILJANA IVKOVIC,CRVENI SIGNAL NA SPENSU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 02, 2008 2:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 16, 2008 12:44 pm
Postovi: 27
MAJKAN je napisao:
ZANIMA ME DA LI JE NEKO MOZDA CUO KAKVA JE BILJANA IVKOVIC,CRVENI SIGNAL NA SPENSU


Odlicna!
Kod nje sam vec 4-tu godinu, vodila mi je trudnocu.
Vrlo smirena zena, otvorena, normalna i strucna!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pozdrav svima...
PostPoslato: Uto Feb 03, 2009 8:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 03, 2009 8:18 pm
Postovi: 1
ja sam bila kod dr Veber i slazem se sa misljenjem da nije losa, ali isto tako da nije raspolozena da odgovara na postavljena pitanja, vec samo ono sto mora da uradi, s toga sam odlucila da kod nje vise ne idem!
zanima me da li neko zna koliko se krecu cijene pregleda sa papa testom i ko je najstrucniji za te vrste pregleda? uzgred jako mi je bitno ovo sto nedostaje dr Veber, a to je ljubaznost!

Unaprijed hvala i pozz svima :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 99 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: