Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 15, 2007 5:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
ja vec 3 god.od kako zivim u novom sadu idem na redovne kontrole kod dr lugonjica u ord."biovita". to je prvi ginekolog kome sam se obratila i ostala sam kod njega zbog ljubaznosti,razumevanja i zbog toga sto mi nikada nije uvaljivao bespotrebne analize samo da bi mi uzeo pare. ja radim redovan godisnji pregled kod njega,UZ,sve briseve,kolposkopiju,UZ grudi. imala sam hlamidiju koju sam izlecila posle prvog pokusaja lecenja terapijom koju mi je on propisao. ja sam stvarno zadovoljna a psebno bi naglasila lakocu sa kojom uradi pregled.
samo,sada sam u dilemi jer muz i ja pokusavamo 5 meseci da napravimo bebu al ne ide.ne znam koliko je on strucan u toj problematici a ne ide mi se kod drugog ginekologa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 15, 2007 10:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 29, 2007 9:48 pm
Postovi: 22
superica je napisao:
Cula sam da se placa i papa i cervikalni bris, imaju i cenovnik izlozen, a meni bi trebao celokupan ginekoloski pregled, pa ne znam koliko bi izaslo sve to.
Ako je blizu ove 4.000 kao kod privatnika, zasto ici i gurati se, cekati za iste pare?


E ja sam bila bas da vidim te cene i placa se, ali to su neke min sume: recimo papa je 200, brisevi 150, biopsija 400..... Znaci, mnogo se ustedi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 10, 2008 1:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 25, 2007 4:28 pm
Postovi: 420
Trebalo bih uskoro da zakažem ekspertski UZ u Betaniji i amniocentezu.
Možete li mi reći ko važi za dobrog UZ dijagnostičara i ko u Betaniji radi amniocentezu? I ima li neko iskustva sa zakazivanjem...kako to funkcioniše?
Hvala
Ksenija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: redovni ginekološki pregledi
PostPoslato: Pet Jan 11, 2008 12:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 23, 2007 12:36 pm
Postovi: 37
Lokacija: Novi Sad
Dr Segedi radi redovne ginekološke preglede, jer se bavi ginekologijom a nije akušer. Stoga, ukoliko vam treba za bilo koji drugi pregled, preporučujem njega. Inače, meni je vodio obe trudnoće i vrlo je savesno i to činio, a nije se čak libio da traži mišljenje svojih kolega - što je u njihovom svetu ravno priznavanju poraza.

Svaka čast dr Segediju, super je. Ukoliko vam treba ženski ginekolog, slažem se sa preporukama ostalih korisnika/ca (da budemo rodno osetljivi), s tim što mislilm da dr Kozarov ima sklonosti ka lečenju a ne samo vodjenju trudnoće. Inače je mislim specijalizovala rizične i kompleksne trudnoće, pa je stručnjak u tome.

Skontala sam da sam počela da se ukopavam sada kada sam počela da razmišljam o svim imenima koje ste naveli. Mišljenja su podeljena, za Mitresku sam čula sve najbolje, čak i da je izvela skoro nemoguću trudnoću do kraja i tako dalje, pa smatram da se to mora po sopstvenom senzibilitetu tražiti. Ukoliko poznajete nekoga ko vam je sličan, ili cenite njegovo mišljenje, opredelite se za tog lekara. Ovako je mrtva trka, jer koliko god neko imao dobrih reči na jednog lekara, toliko će neko imati loših reči za istog.

Srećno u izboru, a i to se proba kao i sve drugo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 19, 2008 12:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 19, 2008 12:15 am
Postovi: 8
Lokacija: Novi Sad
superica je napisao:
I ja sam razocarana u doktore u Zmaj Ognjena Vuka, cini mi se da ne prilaze pacijentu kako treba i ne pridaju mu paznju, vec bi da samo zavrse sto pre :(
Posto se i u Domu zdravlja placa, a kod privatnika je oko 4.000, isla bih u Perinatal, ali kod Dr Andjelic.
Ima li neko iskustva sa njom?
Ako nije problem, preporucite mi nekog Dr molim Vas.
Citala sam sve prethodne postove, ali sam neodlucna jos uvek.
A, da... Ako se ide u Betaniju, zanima me da li mi treba uput ili mogu samo sa knjizicom otici?
Hvala mnogo.


Da li misliš na dr Mirjanu Andjelić koja je radila u Zmaj Ognjena Vuka na juvenilnoj ginekologiji? Ako misliš na nju ja baš i nisam bila zadovoljna njenim radom...Nisam išla kod privatnika a pripadala sam njoj tj. tom domu zdravlja...Sad zavisi naravno šta očekuješ, ja sam tada bila jako mlada (dok sam išla kod nje) i nešto mi baš i nije puno koristilo to što sam išla kod nje...Radila mi je jednom prilikom pregled ultrazvukom i konstatovala da mi je jedan jajnik policističan a drugi nije mogla da pronađe?! Posle pregleda je rekla da je to (policističan jajnik) normalno...i dala mi je recept za pilule za kontracepciju (bez utvrđivanja koja mi vrsta najviše odgovara) Od prijateljica sam takođe čula da nisu baš zadovoljne njenim radom. Nisam do sada čula pohvale...ocrnila sam ženu...sirota ona... :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 22, 2008 2:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 22, 2008 1:58 pm
Postovi: 1
Lokacija: VOJVODINA
INTRESUJE ME DALI JE NEKO VEC BIO KOD PROF.TIHOMIRA VEJNOVICA U NOVOM SADU I DALI NEKO MOZDA ZNA GDE SE NALAZI NJEGOVA PRIVATANA ORDINACIJA?????HVALA LEPO UNAPRED!!!

_________________
STO ME NE UBI...TO ME OJACA....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 23, 2008 11:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 27, 2005 3:04 pm
Postovi: 201
Lokacija: N.Sad
Redovno odlazim kod Dr. Veinovica i ne zelim ga menjati do kraja zivota
Mogu vam dati sve njegove kontakte putem pp pa ako ste zainteresovani pisite mi ( na forumu nema reklama ) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 24, 2008 11:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
za dr vejnovica sam cula i pozitivne i negativne komentare.jedni su prezadovoljni a drugi se zale da je preskup i da ne poklanja dovoljno paznje pacijentu s obzirom koliko to sve naplati. ja licno nisam isla kod njega.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 14, 2008 3:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 12:56 pm
Postovi: 7
Lokacija: Novi Sad
Pozdrav svima,
da li može neko da mi kaže kontakt telefon dr Vesne Kopitović i ako znate koliko košta pregled,barem orjentaciono.Hvala puno unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 14, 2008 4:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 19, 2008 12:15 am
Postovi: 8
Lokacija: Novi Sad
sviđa mi se odnos prema pacijentu u Genesisu...išla sam samo na redovni pregled i uzimala briseve...odlično rade tamo...
ne znam kako se kreću cene kod ostalih privatnika (možda su malo skuplji ovde) ali vredi dati novac za kvalitetnu uslugu...sviđa mi se to što ti posvete vreme a ne kao kod nekih drugih što te bukvalno ispregledaju na brzinu i ništa ti pametno ne kažu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 18, 2008 2:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2008 1:55 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima nova sam na forumu i nadam se da mozete da mi pomognete. Posto mi vec cetvrti mesec izostaje menstruacija resila sam da pod hitno idem na pregled. Razmisljam da zakazem pregled u Perinatalu jer vidim da ih dosta hvalite. Bitno mi je da ginekolog bude zena a koliko sam razumela tamo radi zenski ginekolog. Zanima me kolika je okvitno cena pregleda kod njih ako je neko skoro bio. Unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 19, 2008 4:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 27, 2005 3:04 pm
Postovi: 201
Lokacija: N.Sad
U Perinatal ne bi otisl aNIKADA vise u zivotu
Dr. Gordana mi je vodila prvu trudnocu,bez ikakvog razloga je zakazivala ultrazvucne preglede na 4 nedelje i naravno debelo naplacivala da bi pred porodjaj jednostavno nestala
To sto ona radi nije profesionalno
Za drugu trudnocu da ne pricam,poslala me na abourtus


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 19, 2008 10:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 7:41 pm
Postovi: 14
Lokacija: Ruma
Bila sam kod dr Vesne Kopitovic na konsultacijama za vantelesnu oplodnju prosli petak i cena je 1000 din. Nisam radila pregled. Telefon Genesisa je 021 549 444. Za sada imam pozitivno misljenje o njoj. Odlucila sam da tamo okusam srecu za drugu VTO.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 01, 2008 11:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 21, 2007 7:58 pm
Postovi: 34
Lokacija: Paris
Bas sam htela da vas pitam da proverenog ginekologa koji je strucan za sterilitet?! Cula sam vec da je dobra dr. Kopitovic,a vidim da je i vi hvalite :D Znaci da ipak odem?

Do sada sam isla u Perinatal kod dr. Andjelic,ali zelim da promenim,da cujem jos necije misljenje jer dugo cekamo na bebu :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 02, 2008 12:07 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
ja takodje mogu da pohvalim dr kopitovic sto se tice steriliteta. ja sam danas bila u genesisu kod nje i imam samo pozitivne komentare.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: