Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Avg 10, 2010 8:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 20, 2010 1:47 am
Postovi: 5
Cao svima...Ne bih duzila, samo da kazem da sam se upravo vratila sa pregleda na kom mi dr nije videla ni jedan kondilom a u Minervi je reakcija bila: " Mico, pa ti si puna kondiloma..." Sto znaci, sto dalje od Minerve i uvek potrazite drugo misljenje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pet Avg 13, 2010 2:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 05, 2009 8:51 am
Postovi: 5
E draga moja, o tome ti pricam :o
Znaci neverovatno. Cudo jedno kako je do sada nisu uhapsili.
Prosto ne zna covek da li da se smeje ili place od muke kakvih lekara ima. No comment.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Sub Avg 14, 2010 10:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 20, 2010 1:47 am
Postovi: 5
Verovatno zato sto ima nekog iza sebe... Da nema interneta i ovakvih foruma, ne bi se ni saznalo sta doticna radi. Ja sam bila spremna da idem kod nje da me sto pre "sredi"-kako ona kaze. Sreca pa sam sasvim slucajno naletela na ovaj forum i kada sam videla kakva su iskustva drugih devojaka sa njom, odmah potrazila drugo misljenje... Da nisam, sada bi me doticna lecila a ja bih i dalje bila u suzama i lupala glavu sa pitanjima odakle meni kondilomi... Treba mi da se skupimo pa svi zajedno kod nje :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pon Avg 16, 2010 11:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 09, 2008 12:12 am
Postovi: 11
Definitivno dr. Aleksandra Trninic Pjevic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pon Avg 23, 2010 7:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 23, 2008 10:32 am
Postovi: 25
Lokacija: novi sad
pozzz
do pre nekoliko godina sam isla kod ginekologa u studentskoj poliklinici...eksperimentisala mii je sa diane 37 jer sam imala neredovne menstruacije...a nikad me nije uputila da vadim hormone...kada sam prestala da uzimam diane 37 pojavile su se akne u predelu obraza i vrata...a menstruacije opet nisu bile redovne,po 2 meseca je preskakalo,. pa sam posecivala dermatologa...hvala boogu resila sam se tih akni..menstruacije su se vremenom same ustalile...kajala sam se sto sam uopste i pila tablete.. e sad posto nisam vise student odlazila sam nekoliko puta u perinatal na preglede ...radili su mu uz i papu... i sve je bilo ok... menstruacije su se konacno ustalile na 31 dan. E sad...posto bih volela da ostanem u drugom stanju..razmisljam gde da se obratim ..u koju ordinaciju..kome da poverim svoje zdravlje...Partner i ja se vise ne stitimo ...ali jos nista...par meseci. U perinatal ordinaciji mi je predlagala opet tablete,ali sam rekla za moje iskustvo,iskreno bojim se da uzimam...kad nije me uputila ni da hormone vadim...rekla sam i da bih volela da zatrudnim uskoro,kaze pa sa tabletama ces lakse posle kad budes htela ostati u drygom stanju...nekako mi je sve to bilo "od oka " pa nisam uzela tablete... e sad kod koga otici...vidim da hvalite genesis...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Sre Avg 25, 2010 11:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 31, 2010 1:32 am
Postovi: 332
Dr Trninić Pjević i dr Bjelica, oboje rade u Betaniji i bave se sterilitetom. Ne znam gde rade privatno, ali znam da su odlični.
Ne mora da znači da postoji probem, jer se smatra da je potrebno godinu dana da pokušavate sa partnerom da ostanete u drugom stanju, dakle to što par meseci niste ostali u drugom stanju može apsolutno biti normalno.
Sa srećom :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pon Sep 13, 2010 9:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 26, 2009 1:13 pm
Postovi: 3
Bokily je napisao:
Da li neko zna u kojoj privatnoj ordinaciji radi dr Aljoša Mandić (ginekolog onkolog koi radi u Institutu Sremska Kamenica)???

U poliklinici Cvjetkovic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Sep 14, 2010 4:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 31, 2010 1:32 am
Postovi: 332
Hvala ti, saznala sam nedavno.
Pozdrav svima :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pet Sep 17, 2010 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 05, 2009 8:51 am
Postovi: 5
Duskans, prvo izvadi hormone, pa kod specijaliste za sterilitet. Mozes u Betaniju ili kod dr Trninic ili Kopitovic u Genesis.
To sto si opisala meni lici na PCOS ( sindrom policistinih jajnika), ali nista ne moze da se vidi dok ne uradis hormone: FSH, LH, E2 i prolaktin. Sa tim nalazima pravac doktor!
Ne bih se slozila da cekas godinu dana. Ne mora da znaci da nije sve u redu, ali ne mora da znaci i da jeste. Sto pre otkrijete problem ( ako ga ima) pre cete ga i resiti.

I jos jednom da dodm da je lecenje kontraceptivima, bez prethodnog uzimanja u obzir hormonske slike, u najmanju ruku bahato i bezobzirno!

Srecno sugradjanko : )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Ned Sep 19, 2010 1:45 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 31, 2010 1:32 am
Postovi: 332
Razumem ja da je godinu dana dug vremenski period za nekog ko želi bebu. Nama je asistent koji se bavi sterilitetom rekao tako na vežbama... pa sad... A naravno slažem se da treba otići i ranije ukoliko već postoji određena patologija...
Ono što je prihvaćeno ( za žene bez prethodnih problema sa reproduktivnim organima) jeste da je godinu dana prihvatljivo a da se ne alarmira.
Pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Čet Sep 23, 2010 12:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 23, 2010 12:31 pm
Postovi: 8
Sve preporuke za dr Veber Draganu i dr Artura Bjelicu! Izuzetni lekari, dijagnosticari, predani pacijentu i rade na daljem usavrsavanju! dr Veber Dragana ima privatnu ordinaciju, a dr Artur Bjelica radi u Betaniji. Divni su, to vam govorim iz licnog iskustva!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Čet Sep 30, 2010 4:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 30, 2010 4:09 pm
Postovi: 4
Inace nemam obicaj da se javljam po forumima, ali na ovu temu sam morala da odgovorim. Toliko sam razocarana ginekolozima u NS, da prosto moram da napisem svoje iskustvo.
Naime, prvi ginekolog ovdje mi je bio Sasa Milosevic, sa Novog Naselja. I meni se, kao i nekima ovdje, cinio na prvi pogled odlican. Opusten, luckast, zabavan...Onda je krenulo setanje po privatnim laboratorijama dok nisam konacno poslusala njegov predlog i otisla u Eurolab (cini mi se da se tako zovu), dala silne pare za neke bespotrebne testove, nakon cega me je uputio u Betaniju. Tamo sam otisla izbezumljena od straha, jer mi je rekao da mi je cista na jajniku kancerogena, da mi je ranica na grlicu vrlo upitna i da imam kondilome! U Betaniji su me pregledala dva profesora, i oba rekli da nemam nista od toga, i da slobodno mogu da zatrudnim. Kada sam se opet javila Milosevicu, on je vrlo drsko reagovao, i dajuci mi novi uput za Betaniju rekao kako me salje "na njihovu odgovornost". To me, naravno, izbezumilo ali sam tada definitivno odlucila da mu se vise ne vracam.
Nakon par meseci sam ostala u drugom stanju, prve preglede izvrsila u inostranstvu, gdje mi je receno da je sve u najboljem redu, i onda opet u NS nabasala na isti profil doktora-opet na Naselju, Rodica!
Sa njim sam imala slicno iskustvo kao sa Milosevicem...reke suza, strah za sebe, za bebu, dok mi muz nije rekao da potrazimo jos jedno misljenje.
Sad sam kod dr Kozarov. Jeste skuplja, ali zena barem sve objasni, pokaze, potkrepi svim potrebnim analizama, tako da mi je na kraju ona i jeftinija od ovih "strucnjaka" koji te nasetaju bez potrebe!
Na kraju, za oba ginekologa sam cula da im je uobicajeno to nalazenje kondiloma, spaljivanje zena bez potrebe, kao i lecenje ranice!
Ovo je moje iskustvo, sto ne znaci da ce svako proci isto, ali mislim da je izbor ginekologa veoma vazna stvar, bez obzira da li zelite dete ili ne.
Veliki pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Sub Okt 02, 2010 12:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 06, 2007 2:58 am
Postovi: 46
Lokacija: novi sad
O draga moja prvabeba,ja tacno znam o cemu pises :(
Meni je lekar bio dr Tokin,pa Milosevic,pa Rodic.Svi sa naselja.
Tokin je godinama govorio da je sve u redu.A onda otisao u penziju,a Milosevic dosao na njegovo mesto.
I,op,ogromna ranica(odavno) je tu.Otkud sad to,kad nema ni 6 meseci od poslednjeg pregleda?!
A onda njegova nagadjanja da meni krv NIJE iz urina,nego ginekoloski,pa terapija od koje sam pocela da piskim svezu krv i zavrsila na urgentnoj.(posle mesec dana operisala tumor besike)
I,odlucim da ga menjam.Pa kod Rodica.Niko me nije preplasio tako.Taman sam jedan tumor operisala,a on mi saopstava da imam jos jedan.I poludeo je kad sam zahtevala uput za polikliniku.Jedva mi ga dade.
Sad me leci dr Slobodana Mihaldzic Tubic.I konacno uradih briseve na mikoplazmu,ureaplazmu i hlamidiju(a to isto sam trazila od sve trojice-Tokin je hteo da me izbaci iz ordinacije kad sam spomenula!)
Nemam novca da idem privatno,i znam sta me ceka kad prodje famoznih 6 meseci od uputa(opet borba sa Rodicem).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Sub Okt 02, 2010 10:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 30, 2010 4:09 pm
Postovi: 4
@devojkasasela
Promeni ga opet! Ja sam sad otisla kod Ugarkovica, po preporuci drugog ginekologa. Ne kazem da je on dobar, jer ne znam, i na svu srecu ipak mogu da izdvojim neki novac za privatnog doktora, makar dok sam u drugom stanju, ali pitaj nekog sta da radis i kod koga da krenes.
Inace, kad sam menjala Rodica, sestra mi je napravila frku, kao: Sta je ovo, vama niko ne valja! Onda sam zapretila da cu otici kod pravnika i dici tuzbu ako treba, sto ju je odmah umirilo...Jos uvek razmisljam da li da to zaista i uradim, jer sam zbog losih doktora bukvalno naterana da placam privatnika!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Sre Okt 13, 2010 10:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 13, 2010 10:15 pm
Postovi: 1
Na žalost i sama imam neugodno iskustvo sa Dr Miloševićem, NS.

Iako sam čula nekoliko neprijatnih priča vezanih za njega, ipak sam otišla, a priče pripisala kuloarima.Dr se pretstavio kao šarmer i izuzetno prijatan, ali sve je to neviđenom drskošću pobijeno onog trenutka kada sam i počela da sumnjam u kvalitet njegovog rada, odnosno IZVLAČENJA NOVCA. Nakon par takvih pregleda, zatražila sam drugo mišljenje, ne spominjući da sam, već pod "terapijom" i "lekarskim nadzorom". Rezultati su bili sasvim uredni, nikakve potrebe nije bilo za operacijama koje je Dr predlagao. Potražila sam i treće mišljenje i ono se poklopilo s drugim.

Kada sam iz pristojnosti svom "matičnom", jel lekaru objasnila situaciju i da bih ipak razmislila malo o o njegovom predlogu za operaciju-pukao je. Takav neprofesionalizam nisam očekivala. Bio je izrazito neugodan.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 64 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: