Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 15, 2009 6:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 19, 2007 1:45 pm
Postovi: 2
tikky je napisao:
Mila02 je napisao:
Cao svima! :lol:
Molim Vas pomozite mi! Da li ima neko iskustvo sa Dr. Anita Mitreski ordinacija Minerva??? Meni je lecila kondilome i na kraju se ispostavilo da ih uopste nisam ni imala.



Dobro da sam procitala sve postove na forumu, obzirom da mi je od doticne postavljena ista dijagnoza i sto pre spaljivanje da se odradi ili sta vec....Inace nikada ranije mi niko nije primetio kondilome, a Kod DR sam otisla prvi put. Zaista , da li su to doktori ili mafijasi?


Isti slucaj.. Dr. Mitreski mi je "dijagnostikovala" kondilome. Sledi nekoliko dana nerviranja, sumanutog pretrazivanja interneta, literature... i sl. Na predlog momka, odem kod dr. Mire Andjelic i ispostavi se da kondilomi NE POSTOJE! Zato : Sto dalje od dr. Anite Mitreski i ordinacije Minerva!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 16, 2009 9:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 16, 2009 9:17 am
Postovi: 4
Zdarvo svima...
Dobar ginekolog je, hmmm, individualna stvar donekle....svako ima svoj najveci problem te u skladu sa tim problemom i bira ginekologa.Najbolji ginekolog je onaj kada ides samo na redovnu kontrolu , a nije ti ama bas nista :wink:
Morala bih samo da napisem sledece, mozda nekome spasim trud, novac, vreme, cak i zdravlje .
"Doktorka" Mirjana Andjelic je veoma nemaran lekar i veoma povrsan, do te te mere da bih se ja kladila cak i na njenu strucnost. Da ne davim svojim problemom ....ali ni zubar vam ne vadi zub dok je pod upalom , dok dr Andjelic nema nista protiv operacija, sve dok se placaju :wink:
Razmislite dobro ako ste se uputili ka njenoj ordinaciji! Toliko od mene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 16, 2009 9:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 16, 2009 9:17 am
Postovi: 4
ZA zozons :
Samo da ne bude zabune :-) , sto se tice tvog slucaja draga, ne mislim da imas kondilome naravno, sto se toga tice svaki ginekolog bi ih video, oni su vidljivi....samo mozda se opredelis za nekog treceg ginekologa....
A za dr Mitreski je izgleda to biznis ...znam za jos par slucajeva ...mozda ih ta doktorka zaista vidi :o bilo bi jaaaako lose da ginekolog koji je majka troje dece tako nesto radi... ali ....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 10, 2009 7:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 10, 2009 7:52 am
Postovi: 1
Pozdrav! Ja sam kod doktorice Mitreski vec godinama. I imam samo pohvale za nju! Imala sam iskustva i sa drugim ginekolozima i uvek sam se vracala njoj. Sto se tice izmisljenih bolesti, cisto sumnjam za to, jer mislim da zena ima dovoljno para i bez tog, a posao obavlja savesno! Vodila mi je trudnocu i lecila. Uvek izlazi u susret za sve i za nju sve pohvale! Jedan od retkih doktora koji znaju sta rade!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 18, 2009 12:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 18, 2009 11:21 am
Postovi: 3
Kod dr.Anđelić sam se lečila sve do 18-te god i nikad više,užasna je,ja imam loše iskustvo sa njom a i mnogi drugi dok je bila u Z.O.Vuka.Zna da daje lažne dijagnoze ili dobre al gleda kako da te šalje privatno u ordinaciju gde radi da ti uzme pare.
S dr.Bogavac imam odlično iskustvo,zahvaljujući njoj ništa nisam plaćala uklanjanje jkondiloma jer se rade besplatno u Betaniji,a Anđelićka ih je otkrila i rekla da se samo privatno0 saniraju i to će ona kao da mi uradi u toj i toj ordinaciji ako hoću.Ja proverila dal se to radi u Betaniji i rekli mi da se radi i potražila sam Bogavac doktorku i sve odradila u Betaniji,a posle sam par puta išla kod nje u Feminu i Minervu i uvek je gdelala da mi uradi prave analize,da što manje para potrošim.Znam za nju i Kopitovićku i dr.Budakov-a da su THE BEST u Betaniji!
U zadnje vreme idem kod dr.Todorovića,on mi je prvi muški ginekolog,imala sam blam kad sam otišla,al posle prvog pregleda kod njega,ne bi ga menjala.Nikad nisam imala nežniji pregled,žene ginekolozi su ko drvoseče a on je super,prvi put sam mogla da se opustim na pregledu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 18, 2009 10:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Ka1 je napisao:
Summer je napisao:
Da li neko mozda zna dobrog zenskog ginekologa u Novom Sadu?


Zar postoji muski ginekolog? :o

:lol: :lol: :lol:


Ja imam mnogo bolje iskustvo sa muskim ginekologom nego sa zenskim, ne znam zasto, ali tako je.Promenila sma nekoliko zenskih i jednostavno nekako su nezniji :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 21, 2009 11:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 21, 2009 11:46 pm
Postovi: 6
od kada zivim u ns, vec 6 godina, odlazila sam kod ukupno 3 ginekologa i za sva tri imam samo reci hvale!!
dr aleksandra savin kostic na redovne preglede, dr aleksandra novakov mikic na fetalnu ehokardiografiju u prvoj trudnoci i amniocintezu u drugoj trudnoci (pre pet dana) i dr sanja bulatovic mi sada vodi drugu trudnocu. od mene sve pohvale i preporuke za sve tri!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pozz
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 12:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 18, 2008 11:19 pm
Postovi: 6
Dr Sasa Milosevic definitivno :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 05, 2009 12:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 02, 2005 10:34 am
Postovi: 35
Kakva su vasa iskustva sa ginekolozima iz Doma zdravlja na Novom naselju? Za dr Savin sam cula da je dobra, ali je prebukirana. Je l' neko imao iskustva sa Rodicem, Tabsom, Tokinom...?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 05, 2009 12:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 02, 2005 10:34 am
Postovi: 35
P.S. Koliko kosta PAPA i vaginalni brisevi u Domu zdravlja?

I jos da dodam- tuzno je sto smo izgubili poverenje u ginekologe... S jedne strane, dobro je sto postoji internet i ovakvi forumi gde mozemo dobiti mnoge informacije, ali s druge strane, kad se vratimo od ginekologa, odmah sednemo za racunar i proveravamo njegovu dijagnozu, savet nam da neko ko nije bacio pogled na nase "stanje". I ono sto je opste mesto je da kad promenimo dr-a, ovaj novi ce ponistiti dijagnozu prethodnog, uz reci da taj prethodni nije imao pojma.
Hocu da kazem, a to znam po sebi, nikad nam nijedan nije dovoljno strucan, ljubazan (kao da smo dosli da pijemo kaficu s njim), i onda samo trazimo novog, i novog i tako upadamo u vrzino kolo i onda se desi (kao sto je ovde neko napisao) da nam trudnocu vodi pet doktora.
E, ali ko je spreman da im pruzi sansu? Ja jesam, ali samo ako ce postavljati dijagnoze koje meni odgovaraju. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 06, 2009 1:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 12:18 am
Postovi: 13
Lokacija: Novi Sad
Jodi, potpuno se slazem s tobom u vezi sa tim da odmah sedamo za komp da proverimo doktora i njegovu strucnost.
Ja preporucujem doktora Bjelicu, ali on radi u Betaniji i sad je i za njega potreban uput. Vrlo je ljubazan i korektan. A priznajem da sam iscitala sve tekstove o njemu koje sam nasla na internetu. Imala sam sta i da citam, posto mu je CV transparentan i videla sam da covek ima dva doktorata, jednu specijalizaciju i subspecijalizaciju. Govori nekoliko jezika i sl. Fascinantno, nema sta. Ali ipak odnos prema pacijentu i pravilne dijagnoze su ono sto je nama potrebno. Ja sam imala srecu da posle mnogo razlicitih ginekologa i lecenja od steriliteta, napokon upoznavsi Dr Bjelicu i ''druzeci'' se sa njim za manje od godinu dana donesem kuci iz porodilista najlepse stvorenje na svetu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Sre Avg 26, 2009 1:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 26, 2009 1:13 pm
Postovi: 3
Kakva iskustva imate sa dr.Milosevicem sa Novog naselja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Ned Sep 06, 2009 2:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 06, 2009 2:15 pm
Postovi: 1
Dobar dan,nisam htela da otvaram novu temu...
Pitala sam se da li bi mozda mogli da mi preporucite nekog dobrog ginekologa u Timockoj krajni?!U Zajecaru,na primer,ili neku privatnu ordinaciju?Da li je uvek potrebna saglasnost roditelja,ako je osoba maloletna a zeli da izvrsi abortus,da li je i na privatnim klinikama potrebna saglasnost?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Sub Sep 12, 2009 6:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 26, 2009 1:13 pm
Postovi: 3
Hvala malasanja na preporuci za dr.Milosevica,super je lik skroz me je odusevio da je malo vise lekara kao sto je on mislim da bi zene skroz opusteno i bez straha a sto je najvaznije cesce isle na preglede.Pozz!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Sre Sep 16, 2009 11:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 14, 2009 11:45 pm
Postovi: 1
dr Visnjevac Vule je naj bolji,mene je porodio 2 puta,direktan i iskren,idem kod njega 14 godina,prezadovoljna sam,kod njega mi je radjena aminocinteza u drugoj trudnoci,dr Belopavlov i ostali naj bolji doktori rade kod njega,sve na jednom mestu,extra! :D ,manje intervencije radi u ordinaciji


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: