Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 15, 2006 1:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Gore citirano pismo sam poslala i na e-mail adresu Ministarstva zdravlja i Narodne kancelarije Predsednika Republike.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 15, 2006 8:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
SVAKA VAM CAST I AKO VAM NESTO ZNACI IMATE MOJU PODRSKU. LICNO MISLIM DA VAM PISMO NECE OBJAVITI ILI BAR NE U TOM FORMATU, A KAD PRODE NJIHOVU RECENZIJU ONO VISE NECE IMATI NI TU TEZINU NI TU GORCINU. JAVNOST JE IPAK GLIVA I SLEPA, A I NE ZELI NI DA VIDI NI DA CUJE. IPAK, NAJISKRENIJE SE NADAM DA CE PUNO LJUDI PROCITATI VASE PISMO I DA CE BITI PUNO REAKCIJA, PA MAKAR NA OVOM FORUMU!!! SVAKO DOBRO, I ODAVESTAVAJTE NAS!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 16, 2006 10:05 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Nije mi ni bila namera da neko pismo objavi. Zelela sam samo da ih potaknem da se pozabave ovim nasim problemom i saznaju zasto je odluceno da redosled uzimanja u rad u programu besplatne VTO bude redosled prijavljivanja i zasto nema te obecane jedinstvene liste. Bilo kakva reakcija ce biti dobra.

Danas je u 11h na I programu RTS-a emisija "Svet zdravlja". Videcemo da li ce nas pomenuti.

Natasa Miljkovic sa RTS-a je vec snimila emisiju "Kljuc" sa temom "Sterilitet", treba da bude emitovana tokom septembra (i njoj sam pisala).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 16, 2006 12:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
To je super!! Ko su gosti u Natasinoj Emisiji na temu ' Strilitet'?? I ja , ipak, mislim da treba sto vise ljdi da vas cuje i da procita Vas tekst!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: B-92 ce objaviti!!!
PostPoslato: Pon Sep 18, 2006 5:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Devojke!!! Kontaktirali su me sa B-92 i trazili dozvolu da u programu procitaju moje pismo (gore citirano).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 18, 2006 5:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Bravo!!!!Javite kad i gde ce biti!!!! Samo napred!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 18, 2006 8:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 1:47 am
Postovi: 385
Lokacija: Beograd
A kad ce to biti procitano i u kojoj emisiji?

_________________
SlikaSlika
Slika
Making the decision to have a child is wonderous! It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body!
http://www.*/forum/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 19, 2006 1:41 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Ne znam. Napisala mi je e-mail izvesna Natasa Ristic, rekla da hoce da nam pomognu i trazila odobrenje da se pismo procita u emisiji, ali nije navela u kojoj. Naravno, odobrenje sam dala i zamolila da me obaveste o kojoj emisiji je rec i kada ce biti emitovana. Cim mi jave, javljam i ja vama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 19, 2006 10:27 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Sjajno. Javite nam cim saznate nesto vise!!! Ako smem da predlozim jos jednu opciju, koja bi mogla imati odredeni odjek, a to je da pustite mejl sa Vasim pismom Miri Adanji-Polak. Mislim da bi ona mogla biti zainteresovana za to, a cini mi se da je vec i govorila na tu temu, a i da je sama dobila dete vestackom oplodnjom, pa razlog vise da izade u susret.
Niste mi napisali kog datuma ce ici emisija Natase Miljkovic o sterilitetu i ko su gosti.
sve najbolje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 19, 2006 11:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 04, 2006 4:48 pm
Postovi: 32
Lokacija: BG
Bravo!
Nadam se da ce pismo da procitaju u Vestima u 18:30. A mozda i u Poligrafu u 19h
Mozda ne bi bilo lose da posaljes i Blicu, oni se takodje bave istrazivanjem pa ce sigurno da isteraju to na cistac.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 19, 2006 4:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 18, 2005 8:08 pm
Postovi: 36
Lokacija: Beograd
Bravo devojke!Apsolutno vas podrzavam u toj, strasnoj za borbi za pravo na roditeljstvo.
Ocigledno je da u ovoj zemlji nesto moze da se uradi samo ukoliko se blokira neka saobracajnica ili se sedi ispred Vlade.
Ova tema se mora maksimalno medijski eksponirati, jer sam upravo cula da je Min zdravlja zatvorilo kliniku DECEDRA gde je umrla ona nesrecna devojka prilikom rutinske operacije, a zaista je ovih dana , u bukvalno svim i elektronskim i stampanim medijima, brujalo o tome.

Samo hrabro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 19, 2006 8:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 10, 2006 5:31 pm
Postovi: 155
DECEDRA je zatvorena sada, a ta devojka je, ako se ne varam, umrla zbog njihove greske pre godinu i vise?????? Ako sam u pravu, onda je to strasno!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 19, 2006 10:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Da je to jedina klinika!! Red je vrlo lako uvesti, samo treba dati momentalni otkaz svim lekarima koji rade i u privatnim i u drzavnim ustanovama , i stvari bi preko noci dosle u red. Svako bi se borio za svog pacijenta, svi bi onda imali dovoljna vremena za pacijente, konflikt interesa bi bio iskljucen, i bilo bi dovoljno prostora za mlade lekare i zaljubljenike u medicinu koji zele da lece ljude a ne da glume bisnismene!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: TV B-92 - tema neplodnost - poziv zainteresovanima
PostPoslato: Čet Sep 21, 2006 11:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Ostvarila sam kontakt sa Natasom Ristic, urednicom jutarnjeg programa "Dizanje" na B-92. Planirano je da u sredu 27.09.2006. godine, u okviru jutarnjeg programa, jedna od tema bude lecenje neplodnosti u Srbiji i trenutno aktuelni program besplatne vantelesne oplodnje.

Natasa me je zamolila da pozovem sve vas koji biste bili zainteresovani da gostujete u emisiji i javno progovorite o ovoj temi ili koji biste eventualno hteli da se ukljucite telefonskim putem u emisiju bez navodjenja vasih podataka ili koji zelite da joj prenesete svoja iskustva putem e-mail-a, da je kontaktirate na dole navedenu e-mail adresu:

[email protected]


Blonde, znam da ti kontaktiras sa udruzenjem "Kolevka" iz Nisa. Molim te obavesti ih o gore navedenom. Verujem da ce medju njima biti zainteresovanih za ucesce u emisiji, a mozda si i ti sama zainteresovana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 01, 2006 2:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Poslala sam gore citirano pismo i Miri Adanji-Polak.

U roku od pola sata je odgovorila. Neverovatna zena. Svaka joj cast.

Posle 8. oktobra ce nasu temu obraditi u svojoj emisiji.

Njena e-mail adresa, na koju joj mozete slati pisma sa svojim iskustvima sa lecenjem steriliteta, postupcima IUI, IVF i ICSI, prijavama za besplatnu VTO i slicno, je:

[email protected]

Nadam se da cete biti aktivne i da cete joj napuniti Inbox korisnim informacijama.

Zajedno smo jace!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: