Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Zuta tecnost? Pomoc!
PostPoslato: Sre Avg 20, 2014 1:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 20, 2014 1:16 am
Postovi: 1
Pozdrav!

Imam 19 godina (za neki mesec 20) i imam jedan veliki problem koji ga vucem mozda 3 godine. Nisam smeo nikome da se obratim jer me je bilo sramota a i glupo. I vise ne mogu da zivim sa ovim i molim vas da mi pomognete. Takodje molio bih vas da pazljivo procitate ceo tekst jer cu napisati celu pricu, mozda nije potrebno ali zeleo bih da znam o cemu je rec.

-------
Negde u drugoj godini srednje skole primetio sam da na pantalonama imam nekakvu zutu mrlju. U pocetku sam mislio da sam seo na nesto ali taj problem je poceo sve vise i vise da se javlja. Drugovi su primetili i poceli da me zezaju zbog toga. Nije bilo krvi nego samo nekav gnoj ili sta je vec. Zbog toga sto su drugovi poceli da primecuju morao sam da stavljam toalet papir kao ulozak. Kasnije posle mozda 1-2 meseci sam poceo primecivati krv na papiru.
Evo cak i sad nosim toalet papir kao ulozak i kada skinem primetim nekakvu svetlo zutu - zutu tecnost.
Vodim racuna o higijeni, i uvek posle nuzde se istusiram. Ali cak i posle tusiranja to se pojavi.

Peckanje i bolove nemam, mislim da su hemoroidi u pitanju ali mi nije jasno zasto nemam bolove i sta je ova zuta tecnost.

I ako imam 19 godina i dan danas me je nekako sramota da odem kod doktora i da saopstim u cemu je problem. Kad sam trebao da idem kod lekara uvek sam isao sa majkom jer nisam znao gde i sta treba, nisam se obratio njoj niti nekom drugu/drugarici. Tako da ne znam sta da radim.

Znam da sam dosta cekao da kazem barem nekom za ovaj problem i da zatrazim pomoc ali eto nisam smeo, dok nisam saznao za ovaj forum.


Takodje zeleo bih da pitam jos nesto. Ako znate u cemu je problem da li postoje neki lekovi za to, da ne idem kod doktora. Znam da je sigurnije ali ipak...


Zaista se izvinjavam zbog ovolikog nepotrebnog teksta, ali sam mislio da mozda bude od neke pomoci. Nadam se da mi mozete pomoci.
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: