Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 12:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
MARS je napisao:
Vlad Cepesh je napisao:
Ljudi ostavite devojku na miru samo je pokusala pomoci vam. Ja se lecim vec godinu dana melemima koji su pravljeni na bazi bilja. Mogu vam reci da je bolje koristiti alternativnu medicinu. JA cu najverovatnije i probati taj luc. A ko ne veruje nek poseti lekara. i operacija nije losa.


E tu ima vec jedan mali problem, ona nije devojka vec baba. :evil: :evil:

:evil:

Iz tvojih usta u Bozije ushi :D :D :D
Bedniche!I da sam baba lepshe je biti nego nekulturni seljachina! 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 12:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Gledam bash 26 juna si otvorio temu --makrobiotika-- inache jako lepa tema .I NIKO ZIV nije slovo ostavio!Zapitaj se malo zashto?Ja sam zelela pomoci jer je pomoglo i meni i ja sam chula od drugih ,ti ukucaj u google borova smola kad vetj nisi chuo za bor lekovitost njegovu pa i smolu.A i luch je seljachino deo starog bora .U ostalom tebe pljuju ne mene :oops: Osete ljudi ko ima dushu a ko je ovde samo zato shto nema gde ?A ko je ovde da bi trazio leka i pomagao nekom ako moze!Folirash se pastujesh neshto sa neta ,izigravash"pamet" a mozak ti je bujon !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 12:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
A tebii je kriivo shto se sad ne prepucavamo mi sa alapacha i pirincha? :lol: :lol: :lol: :lol: HaHaHa pa ako nisi skontao a prochitao si sigurno da smo mi tu negde po godishtima i sad se jako lepo druzimo ,pishemo chujemo saljemo pp jedne drugima ,pa ti sad shizish hahaha!Bash sam naivna :D a.Ali ima ko chita? Pa mi otvori ochi, onaj ko te u zdrav mozak sa "finim rechima" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 1:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Pardon ti si vestica krivog nosa i zgoljavog dupeta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 1:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Pa zato ti fatza lichi na moju pozadinu :o Jer stalno idesh za njom i gurash nosundru tamo !
Hahahaahahahahahahahah :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 1:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 1:00 pm
Postovi: 32
Hajde mi molim te objasni, kakve veze ima da li je devojka ili baba?
Jesi li ti na ovaj forum dosao da se zenis ili da potrazis i das savet u vezi zdravlja?
U svakom slucaju, sve i da neko nije u pravu, nema potrebe da vredjas ljude, to je osnovna kultura.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 1:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Vlad Cepesh je napisao:
Ljudi ostavite devojku na miru samo je pokusala pomoci vam. Ja se lecim vec godinu dana melemima koji su pravljeni na bazi bilja. Mogu vam reci da je bolje koristiti alternativnu medicinu. JA cu najverovatnije i probati taj luc. A ko ne veruje nek poseti lekara. i operacija nije losa.


Ma ne obracaj paznju na njegova zajedljive opaske.To je jedan besposlichar koi oda od sajta do sajta i pokushava nervirati ljude.Petllja se svuda i uvlachi se svakom ali niko ga ne zarezuje nit njegove zle opaske ,pa je izfrustriran seljachic .I onda tako ide i pod*ebava u nadi da niko nebi pokushao bilo shta da uzme i nedaj Boze se izlechi.Videli su skoro svi koliko je pakostan?Tako da niko josh nije otvorio temu neku da bar nekoliko se javi za diskusiju do njemu?Otvorio je makrobiotika pre 15 dana i niko ni slova nije hteo da komentarishe iako tema je bash za komentarisanje --makrobiotika-- .Ali svi beze od neljudi.Vlad samo ti probaj taj luch ako mozesh i imash probleme sa tim?Videcesh kako ce ti pomoci?Ja pored svih svoiuh muka za hemeroide vishe neznam i ko god je probao nije se pokajao.I bilo bi mi jako drago da se spasish te napasti od bolesti!A ukucaj u google bor smola i tako i videt cesh koje lekovitosti imaju?A ovaj zlobnik nek jede ono shto se ne jede.Ko ne zeli ljudima dobro ne zeli ni sebi!Jer uchini dobro delo,NADAJ MU SE!Uchini loshe delo VRATI TI SE!
Zelim ti da uspesh !Srecno! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 1:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
_Raven_ je napisao:
Hajde mi molim te objasni, kakve veze ima da li je devojka ili baba?
Jesi li ti na ovaj forum dosao da se zenis ili da potrazis i das savet u vezi zdravlja?
U svakom slucaju, sve i da neko nije u pravu, nema potrebe da vredjas ljude, to je osnovna kultura.


Nemoj da se nervirash :) .Vidish da oda po forumu kao gluvo prase!OPvo su mu najveci izlastzi ,bar da zna neshto?Nego ide i napada ljude tako da vidim koliko je zao a i ne samo ja?I napada redom !Kad vec nezna i ne zeli da pomogne lepshe bi mu bilo da koristi onu izreku?Ako neznam pametno zboriti?Znam pametno cutati !A dobra ti je ta za zenidbu? :D :D :D Toga se nisam ni setila hhhhhhaahahahah mozda trazi zenu ?Pa onda nek da oglas bre :wink: _raven_ pozdrav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 7:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jun 09, 2008 1:58 pm
Postovi: 168
Posto ste svi vidim jako nervozni ...vjerovatno od hemoroida evo jedan lijek koji je pomogao ljudima sa takvim problemima.
Trba vam mast(svinjska ili kozmetoloska neka) i u nju saspite sadrzaj kapsule nekog antibiotika (ampicilina) i namazite bolno mjesto.
Djelovace....vjerujte


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 08, 2008 8:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 27, 2006 10:15 am
Postovi: 152
Ako ću već upotrebiti antibiotike, onda ću pre namazati Delmeson mast koju imam u kućnoj apoteci.
Kada mi se pojave (kao u prethodnih par dana) ne koristim nikakva sredstva. Povuku se sami kroz par dana. Malo boli, pecka i svrbi, ali se da istrpiti. Prija topla voda.
Hemoroide imam od 19. godine, a samo su jednom krvarili (2006.) i tada sam koristila gore pomenutu mast.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 11, 2008 7:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
waltera je napisao:
Posto ste svi vidim jako nervozni ...vjerovatno od hemoroida evo jedan lijek koji je pomogao ljudima sa takvim problemima.
Trba vam mast(svinjska ili kozmetoloska neka) i u nju saspite sadrzaj kapsule nekog antibiotika (ampicilina) i namazite bolno mjesto.
Djelovace....vjerujte


hvala u svakom sluchaju na nesebichnom savetu!ali ja nisam nervozna i ne patim hvala Bogu od toga za sad .Evo vec preko 10ak godina ,ali dotichni chobanin dochepao se PC-a .Otac mu prodao njivu i kupio mu PC !Ali dzukatz ostaje dzukatz !Ne shvata da PC sluzi za pametnije stvari od prepucavanja sa ljudima.Pa oda kao gluvo prase.I umesto da pametno neshto pricha pita nebitno,ako nezna onda nek pametno cuti!I onda krene da vredja ljude po forumu ,i kad ispuca bonus onda zamnom krene da vreja .Samo jedno nezna ?A to je da mene mogu povrediti i uvrediti samo LJUDI !A Nkako seljoberi nekulturni i nepismeni ,tako da samo gubi vreme i blamira se ako on zna shta je to u opshte :wink:
Jedino mi je krivo shto se mora chovek spustiti na njegov nivo da bih on skontao neke stvari i nauchiti nemushti jezik(razgovor sa zivotinjama) moram mu objasniti u zagradama koi je to jezik :D ,mislim kako se zove njegov jezik! A jedna mi osoba rece poshto on stalno ,kad nezna shta da kaze a to je pochesto ,koristi rechi baba babetina !Pita ga lepo kakve to veze ima dal sam ja baba babetina ili devojka?Da li je on na forumu (medicinskom) radi trazenja saveta ili ZENIDBE?IZGLEDA OVO DRUGO!I na to nije odgovorio haahahaha
___________Srdachan pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 12:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jun 09, 2008 1:58 pm
Postovi: 168
Hej MIkalja citam tvoje postove i veoma si cvrsta borbena zena.Ono sto si ti prezivjela ......mozdani udar i sve drugo ......samo pokazuje koliko je jaka volja covjeka kada hoce da se bori.
Samo si prespostavljam afektivne prirode sto veoma negativno utice na dijabetes.Ko se "sekira" on dobije dijabetes i veoma ga je tesko kontrolisati jer osoba koja ima takvu vrstu secera hrani ga svojim temperamentom a i da ne zaboravim visok pritisak je jedan od pratioca nerviranja stoo je veoma opasno za osobe koje su vec imale mozdani udar.
Zato zeno pusti seljake nek se malo uce tipkati i ne nerviraj se na njih......hebat ih....da se kacis sa ljudima kojima jos volovi ricu u usima....nema vajde


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 12:42 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jun 09, 2008 1:58 pm
Postovi: 168
[quote="waltera"]Hej MIkalja citam tvoje postove i veoma si cvrsta borbena zena.Ono sto si ti prezivjela ......mozdani udar i sve drugo ......samo pokazuje koliko je jaka volja covjeka kada hoce da se bori.
Samo si prespostavljam afektivne prirode sto veoma negativno utice na dijabetes.Ko se "sekira" on dobije dijabetes i veoma ga je tesko kontrolisati jer osoba koja ima takvu vrstu secera hrani ga svojim temperamentom a i da ne zaboravim visok pritisak je jedan od pratioca nerviranja stoo je veoma opasno za osobe koje su vec imale mozdani udar.Cuvaj se jer zdravlje je najdragocjenije!
Zato zeno pusti seljake nek se malo uce tipkati i ne nerviraj se na njih......hebat ih....da se kacis sa ljudima kojima jos volovi ricu u usima....nema vajde[/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 12, 2008 11:01 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Pozdrav za waltera da je walter bili branio/la Sarajevo ? :D .Ma ljubim ja tebe tako dushevnu ,nemoj da se nervirash dusho moja !Proshla sam onakvih bolesnika i bolesnika!On je pocheo mene napadati tj non stop zamnom hoda i cwa cwa od kad sam mu zelela pomoci ?Mislim zar to nije chudno :o !I nemam visok pritisak nego nizak ,tako da mi on dobro dodje da mi nabije pritisak malo :lol: :lol: :lol: !Srecko moja ja jesam prezivela mnogo toga ,i on to vidi poshto je nemoguce da nevidi hodajuci zamnom?Samo znash ,ja sam prezivela ali na zalost kod nas je to postala epidemija i mladi retko prezive nazalost pogotovu muskarci i to jachi.Sreca je njegova shto jeon zgoljavko (tako mi kazu) od korpulencije ima samo awatar swarcenegera :lol: :lol: :lol: Ali ne zelim mu ni deo da prodje kroz shta sam ja proshla nikom ma ni njemu ni sluchajno.Hvala ti na brizi i lepim rechima .A vratit ce ti se dobrim budi sigurna!I ako su hladna slova znaju da zagreju choveku dushu a i da zabole ponekad.Pogotovu izmedju redova prochitano.Sreca te imam muza predivnog koji me razume i predivan brak (A to ipak treba zasluziti) I poshto si chitala onda si videla da imam jedino dete koje je otishlo u svet sporta radi i nauka!Zato jedino sam i tuzna i srecna!Tuzna jer nije sa nama .A srecna jer je normalno dete puno uspeha i zeljom za josh vecim uspehom.A ne da oda po sajtovima i ujeda ljude.Ne zelim da sputavam svoje dete ,nego samo ostajem tu da budem podrska koju boli jako odstustvo detetovo a skriva veshto ,gutajuci suze da dete ne oseti da se nebi nerviralo?Decu treba podrzavati a ne radi sebe sputavati.Otud je meni sekiracija od tuge i zelje za mojim detetom !Znam ja miju muku i lek,samo nebih da drugom srecu kvarim.Ovaj konj ne moze me iznervirati 'NE' ni sluchajno .Nema on tri chiste ,hoda sajtom i napada ljude nisam sama.Cutala sam mu od sad necu :wink: Nauchila sam nemushti jezik njegov (zivotinjski) i kako kazu ?Ako ga ne mozesh pobediti ti mu se pridruzi .Da vidi da nije bash prijatno kad dobije pogrdne rechi.A josh cu pastovati pp koje dobijam jer neki ga poznaju lichno(shto ti je svet mali) ?Ljudi znaju sve danas i po broju kompa i ipiu otkriti mnogo shto shta!Nishta danas nije nemoguce !E jedino drveni shporet ostaje da vide shta i kako sanjim?Izvini shto sam te gnjavila ali osetih potrebu da ti opshirnije napishem poneshto.Ako te mrzi chitati ti dusho samo preskochi bar je to lako zar ne?
Borac sam ja dusho i to veliki i imam srce koje delim sa mnogima.Tako da i tebi shaljem delic da te smestim u njega !Shto vishe dobrih ljudi u njemu to sam bogatija mnooogoo! A kud vece bogastvo od srca punog divnih neiskvarenih ljudi.............
______________Iskrene pozdrave :wink: Idem da kuvam vec trecu po redu kafu ,pa subota :D :D :D !Ljub


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 23, 2008 8:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
MARS je napisao:


Zeno znas li ti da dim nevalja ni udisati a kamoli koristiti u lecenju hemoroida, stavi ti neki link gde cemo videti dokaz o tom lecenju pa onda pricaj, i nemoj pricat o nekim lekovima dede koji nisu provereni a ni sigurni, bas me zanima sta bi lekari rekli na tvoja lupanja o lucu. 8)


Evo i ja ću nešto reći u korist dima...Doduše, druge vrste-novinski... :lol:

Kao mala devojčica stala sam petom na zardjali ekser...Baka je zapalila staru novinu i sačekala da se ugasi vatra i krene dim....Nad tim dimom sam držala petu, što bliže samom dimu, sve dok nije prestala da curi krv.
Ni tetanus, ni antibiotike nisam tada pila. E,sad,u čemu je fora, nemam pojma ni sad....Da l u samom dimu, da'l u olovu iz štampe, uglavnom, meni rana od zardjalog eksera prodje... :wink:

Što se tiče hemoroida, imam ih i ja sad. Za spoljne znam sigurno, a verovatno i unutrašnje. Odnosno, upaljene hemoroide imam, pošto se svako od nas rodi sa hemoroidima.

Jedini lek koji 100% pomaže, a za koji ja znam, i koji smem svakome da preporučim je nemački AGIOLAX proizvodjač MADAUS...to je konzerva od 250 gr. nekih granulica, biljnog porekla, mislim da je arnika u pitanju, nisam sigurna, veoma lepog mirisa i ukusa. Potopi se po 1 kafena kašičica u malo vode i kad nabubre tako se popije...I tako samo 5 dana...Ne sme se uzimati duže...Ako su unutrašnji u pitanju, oni pucaju i čiste se kroz stolicu,,,a spoljni jednostavno nestanu kao rukom odnešeni....Konzervica je oko 15 eura...Ali,problem, nema ga kod nas.... Ako neko od vas ima neke "veze" u Nemačkoj, slobodno neka ga poruči..

A, kako se zovu ti čepići o kojima pričate?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: