Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 35 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 11:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 10:06 pm
Postovi: 363
Mladezi se ne skidaju laserom, kao sto je neko naveo da se radi u jednoj ordinaciji na Banovom brdu. To je kaznjivo.
Obratite paznju da mladez mora ici na patohistoloski pregled (isecak se nosi patologu na pregled mikroskopom) bez obzira na njegovu velicinu, boju, oblik, i sl.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 08, 2008 11:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 29, 2008 10:52 pm
Postovi: 12
Pozdrav,
da li se mladezi mogu slati na patohistoloski pregled ako se uklone radio talasima?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 09, 2008 10:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
vojislava je napisao:
Mladezi se ne skidaju laserom, kao sto je neko naveo da se radi u jednoj ordinaciji na Banovom brdu. To je kaznjivo.
Obratite paznju da mladez mora ici na patohistoloski pregled (isecak se nosi patologu na pregled mikroskopom) bez obzira na njegovu velicinu, boju, oblik, i sl.


Upravo u toj ordinaciji na B. Brdu plasticar mi je predlagao da uklonim mladez onako usput (uz povecanje grudi) bez ikakvih pregleda, iako ne izgleda sumnjivo. Na moje pitanje zar ne bi prvo trebala da se radi neka vrsta biopsije (ili kako se to vec zove kad je mladez u pitanju) odgovorio je da ne. To + lose iskustvo jedne devojke upravo sa njima rezultiralo je mojim odustajanjem od te bolnice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 10, 2008 11:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 10:06 pm
Postovi: 363
Mladezi se mogu (i moraju) slati na patohistoloski pregled ako se uklone radiotalasima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 09, 2009 2:10 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 25, 2008 10:00 pm
Postovi: 309
Imam mladez koji je izbocen i milimetarski prelazi ivicu gornje usne, na jednom od ona dva "najvisa' dela usne. Imam ga skoro od uvek. Nekako se ipak zgodno uglavio i nije mi puno estetski smetao. Vremenom je izgubio pigment, pa mi sada vise smeta za izgled. Nervira me kada me neko npr. stomatolog pita da li mi je to mladez, a posebno kada rodjacka deca dodju u uzrast da zapitkuju sta mi je to :evil: . Ne volim ni da se vidim na fotkama iz profila. Ne znam da li bi mogla da se izvede operacija da mi linija usne ostane vidljiva. A bojim se i oziljika ili jos gore keloida.

Da li neko ima iskustva sa ovakvim estetski uocljivim mestima? Dvoumim se sta mi je gore, da imam ovaj mladez celog zivota ili eventualni oziljak da mi upropasti usta :roll: .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 35 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: