Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Avg 10, 2011 8:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 02, 2011 8:43 pm
Postovi: 4
ja sam isto pitao mnogo pitanja ..ali sam samo dobio slike...izgleda to dobro...a mene zanima posto je proslo neko vreme da li su se sve folikule primile na mesta na koja su presadjena? bogdane kako ti danas izgleda kosa...??? i sve sto je voxxx pitao i mene zanima pa da ne bi pisao svakome posebno mail..napisi nam ovde sve to.....ja sam vec najavio mnogim svojim prijateljima roditeljima i tako...i svi do jednog mi kazu da je to nemoguce da ko zna kakva je to fora i slicno? uzimanje para i slicno? bogdane reci mi da li ima i najmanja mogucnost za necim sto bi me recimo odbilo? i jesi li zaista zadovoljan? kako kosa raste? da li si se navikao? da li imas nekakav poseban tretman odrzavanja kose? i kako ti danas kosa izgleda? mene zanima da li ti je porasla i ako mozes sliku poslati danasnjeg izgleda kose?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Avg 11, 2011 4:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 05, 2011 2:06 pm
Postovi: 10
Ljudi, pa ja ne radim ovde na forumu i stavrno me mrzi da odgovaram na sva pitanja, i spremam se za letovanje :)
Ali,ajde da nekako pokusam da vam pomognem i odgovorim ...
-Nemam foto-aparat i ne mogu da se slikam,a mob. mi pravi lose fotografije.Kada se vratim sa letovanja ici cu na kontrolu,gde ce me verovatno opet slikati,pa cu ih zamoliti da mi daju i te fotke.
-After slike su 5 min. nakon inter.
-Nikakve poremecaje koze glave nemam,sve izgleda normalno,kao i pre inter.
-Operisan sam u maju...dlake su pocele da mi opadaju,ali primecujem i da mi rastu.Nije mi sva kosa opala i ako sam dobro razumeo i ne treba sva,samo neke.
Iskreno verujem da ce mi sva kosa izrasti...ona i sada normalno raste.Naravno da ocekujem,sto se gustine tice,da cu izgledati kao i prvi dan nakon inter.
Meni su rekli da ce u roku od 10 meseci,od momenta operacije,kosa postepeno opadati i postepeno rasti, a kada prodje tih 10 meseci - da ce ponovo sve biti tu .
U ostalom dobio sam garanciju! I pravo da vam kazem i sve im verujem...jer, sve sto su mi rekli do sada- tako je i bilo.
-Donor regija izgleda normalno,kao da nista nisam radio.Ja barem ne primecujem razliku, cak ni u gustini.
-Evo jos jednom svima da vam kazem: I ja sam bio Neverni Toma i puno vremena sam provodio mozgajuci sta da radim.
-Inace,jedino sto mi se nije dopalo,jer sam ja odlucio to pred leto da radim,je to sto su mi rekli da ne smem mesec dana nakon oper. da sunacam glavu.
-Da li sam zadovoljan... prezadovoljan sam i iskreno da vam kazem ,cak i da mi ne izraste sve-vredelo je! Izgled mi je potpuno promenjen,a opet prirodan.
Moj frizer-TAUBNER- je u soku i ne moze da veruje da je sve tako dobro ispalo.A,on je bas prefekcionista.
Sta da vam kazem kada je i on zakazao da radi kosu.
-E,sada cekacemo 10 meseci da vidimo stvarno stanje.tada cu moci da vam kazem da li su se sve dlake primile.
-I da ne zaboravim ...nikakav poseban tretman nemam,cak sam i minoxidil prestao da koristim.Kosa mi je duga 1cm,a vec sam se 2 puta sisao.
-Krajem avgusta se vracam ,pa cemo tada moci opet da "pricamo" :)A,kada budem uzeo fotke-poslacu vam ih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Avg 11, 2011 4:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 05, 2011 2:06 pm
Postovi: 10
dego je napisao:
Hochu da pitam i ovo? Dali * REKLAMA *-klinika je prethodna * REKLAMA * klinika?

Eeee..to stvarno ne znam...zasto je to uopste vazno? 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Avg 11, 2011 4:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 26, 2011 3:45 pm
Postovi: 3
hvala na iscrpnom odgovoru. po Vasoj prici ovo zaista zvuci kao bajka i ostvarenje sna za sve one koji pate zbog manjka kose. sto se mene licno tice, povrsina koju treba pokriti je manja nego kod bogdana. u pitaju su zalisci gde treba pokriti golu povrsinu na obe strane otprilike 5-6 cm kvadratnih. na temenu ima kose ali je neznatno redja i tokom leta zbog sunca jako posvetli pa izgleda kao da i te proredjene kose nema, pa bih tu samo dodao jos kose (ako je uopste moguce presadjivati kosu gde je vec ima ali je prorejena). generalno imam kose i ljudi mi kazu da mi presadjivanje nije potrebno, ali znate kako se, uvek su ljudi prema sebi najkriticniji. cesto nam neki nedostatak kod drugi ljudi nimalo ne smeta, cak ga ni ne vidimo, ali kada smo mi u pitanju bode nam oci, ma koliko on beznacajan bio. to je ponekad samo u nasoj glavi, i mnogi ljudi to prihvate kao realnost i ne opterecuju se time. ali neki pokusavaju da to rese i presadjivanje kose je nesto sto zvuci kao adekvatno resenje.
cekamo konacne rezultate od bogdana... hvala jos jednom na odgovorima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Avg 11, 2011 7:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 02, 2011 8:43 pm
Postovi: 4
ja se isto Bogdanu puno zahvaljujem a zahvalio sam se i u privatnoj poruci...Ja sam kosu uglavnom izgubio zbog prevelikog emocionalnog stresa ...ustvari prvo mi se pocela gubiti na temenu posle i od gore ali sto je specificno...gore nisam izgubio sve nego red imam red nemam red imam red nemam....ko da sam sam tako sisao...specificno bogami...ali nema veze nadam se da cu i ja za jedno 2-3 meseca otici u istu kliniku i da cu imati isti tretman kao i Bogdan...jako patim zbog gubitka i proredjenosti kose i zbog toga i dan danas dozivljavam stresove..je***a jace je od mene...s obzirom da sam do samo pre 5 godina ima kosu do ramena...naravno ne bih vise nikad pustao kosu jer mi se svidja kosa na keca ili dvojku...samo se mora dopuniti tamo gde nedostaje narocito zaliske...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Avg 17, 2011 11:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 17, 2011 11:48 am
Postovi: 5
Vidim da se ovde mnogo polemise,pa sam i ja zakazao u * REKLAMA *-u intervenciju.
Cim odradim - javicu vam ;)
Doduse,ja imam samo zalistke da radim.A,cuo sam na vise strana da imaju najvise iskustva i da su korektni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Uto Sep 27, 2011 9:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 17, 2011 11:48 am
Postovi: 5
drashko76 je napisao:
Vidim da se ovde mnogo polemise,pa sam i ja zakazao u * REKLAMA *-u intervenciju.
Cim odradim - javicu vam ;)
Doduse,ja imam samo zalistke da radim.A,cuo sam na vise strana da imaju najvise iskustva i da su korektni.




E ljudi, bio sam u * REKLAMA *-u i uradio sam intervenciju!
EXTRA JE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Uto Okt 04, 2011 7:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 05, 2011 3:49 pm
Postovi: 4
drashko76 je napisao:
drashko76 je napisao:
Vidim da se ovde mnogo polemise,pa sam i ja zakazao u * REKLAMA *-u intervenciju.
Cim odradim - javicu vam ;)
Doduse,ja imam samo zalistke da radim.A,cuo sam na vise strana da imaju najvise iskustva i da su korektni.




E ljudi, bio sam u * REKLAMA *-u i uradio sam intervenciju!
EXTRA JE!!!


druzhe jel mozhesh objasniti koliko dlaka je presadjeno, i ako imash slike da nam poshalish


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Okt 05, 2011 3:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 17, 2011 11:48 am
Postovi: 5
dego je napisao:
drashko76 je napisao:
drashko76 je napisao:
Vidim da se ovde mnogo polemise,pa sam i ja zakazao u * REKLAMA *-u intervenciju.
Cim odradim - javicu vam ;)
Doduse,ja imam samo zalistke da radim.A,cuo sam na vise strana da imaju najvise iskustva i da su korektni.




E ljudi, bio sam u * REKLAMA *-u i uradio sam intervenciju!
EXTRA JE!!!


druzhe jel mozhesh objasniti koliko dlaka je presadjeno, i ako imash slike da nam poshalish



uradjeni su mi zalisci, ukupno 1200 dlaka, fenomenalno izgleda- kao nekada :)
da imam para platio bih im trostruko :)
i ne ljutite se,ali slike ne bih da saljem, niti da ih postavljam .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Ned Okt 30, 2011 1:35 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 11:50 pm
Postovi: 130
a sta ako krene da opada kosa na jednom mestu...i tu se transplantira nova kosa!?

da li ce se opadanje nastaviti na drugom mestu :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Nov 10, 2011 1:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 17, 2011 11:48 am
Postovi: 5
petars89 je napisao:
a sta ako krene da opada kosa na jednom mestu...i tu se transplantira nova kosa!?

da li ce se opadanje nastaviti na drugom mestu :-?



tu gde opadne kosa radi se transpalntacija, a ako si srecnik i imas dovoljno kose pozadi, onda kako ti odlazi tvoja kosa mozes da dodajes.
Ja licno imam druga koji radi svake godine pomalo,cim mu opadne on stavi i inace izgleda extra ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Jan 26, 2012 1:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2012 12:58 am
Postovi: 1
Dizem temu iz mrtvih, ali treba mi informacija o kojoj se klinici radi jer ovih dana planiram da idem na presadjivanje kose.

U svakom postu kada je neko napisao koja je klinika u pitanju, pise " REKLAMA" . Zahvalan sam za bilo koju pomoc, moze i na mail

[email protected]


Ja sam inace zakazao pregled za pet u klinici doktor Colic. Rade transplantaciju robotima?! Da li neko ima iskustva sa njima?


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Feb 01, 2012 12:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 13, 2010 10:54 pm
Postovi: 18
Cao svima! Dugo se nisam javljao. Bio sam na nekim klinikama ( cak i u inostranstvu) i- operissem se iduce nedelje. Odlucio sam se za robot tehnologiju- to rade u colic klinici. Najprofesionalnije izgledaju a motivisani su koliko i ja! Valjda nisam pogresio- he, he. Znam za sada da treba da osisam davjaucu regiju- to je ono pozadi jako kratko kako bi taj robot mogao da uzme dlake. A uz to su mi ponudili i laserske tretmane za dzabe posle transplantacije. Pa neki ide zivot!
Ako jos neko ima iskustvo sa njima, - to je jedna mlada Dr.- mozda je sestra ili cerka od brace Colic koja me je pregledala, neka mi pise,nemam jos mnogo vremna. Radim 1200 dlaka sada i za 10 meseci oko 800!

Pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Sre Feb 01, 2012 10:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 23, 2010 4:27 pm
Postovi: 13
Koliko eurica?
Neka je sa srecom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: transplatacija kose
PostPoslato: Čet Feb 02, 2012 12:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 13, 2010 10:54 pm
Postovi: 18
Kores,cena je ista svuda-ja sam sve obisao i 2 eura po dlaki je kod nas.U Austriji je vise-oko 6.Moja ce biti 2400 eura sad a za drugu dobijam popust!bolje da sam radio manju prvo,pa vecu drugu-vise bi mi se isplatilo,he,he.Nema veze,ovo dugo zelim i jedva cekam!pozdrav-hvala!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: