Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Sep 19, 2013 3:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 11:50 pm
Postovi: 130
moram izgleda da odvojim c-m-g da vide svi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Sep 19, 2013 4:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 28, 2013 3:52 pm
Postovi: 18
ja bih ti preporucio kliniku * REKLAMA *,jer sam ja radio kod njih transplantaciju kose pre 3 god 1000 transplanta veoma su ljubazni i profesionalni meni se lepo primilo samo sto ispod 3000-4000 transplanta ne mozes nista uraditi tj zavisi koliko si ostao bez kose... ja planiram sl godine ako bog da ponovim kod njih 3000 transplantanata... cena je bila 2e po kom a sad nznm mozes otici na njihov saj i pozvati ih i konsultovati se s njima ja sam prezadovoljan sa njima...pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Sep 25, 2013 12:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 24, 2013 12:24 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima...vidim da ste ljudi upuceni pa rekoh da se malo raspitam o kosi ....krenuo da se proredjuje prednji deo bas .Gde preporucujete da se ide i koja metoda je naj bolja.Bio bi zahvalan na nekoj preporuci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Sep 26, 2013 12:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 25, 2013 11:49 am
Postovi: 2
Cao svima,
jel moze neko da mi kaze ko je radio kosu kakva je procedura posle operacije?
u smislu koliko je ocigledno da se radilo nesto,bitno mi je da se brzo vratim na posao i regularnim obavezama..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Okt 03, 2013 12:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 13, 2010 10:54 pm
Postovi: 18
Ide se na kliniku colic kada je kosa u pitanju
jedina profi klinika u gradu sa pravim rezultatima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Okt 03, 2013 10:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 24, 2013 12:24 pm
Postovi: 2
Dali neko moze da mi kaze koje ime klinike se krije pod nazivom "reklama" ,nikako da saznam ,koliko je neka cena od do po graftu ,dlaci....zna li neko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Okt 03, 2013 11:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 25, 2013 11:49 am
Postovi: 2
Poydrav svima ponovo,samo da prenesem svoja iskustva..bio sam na pregledu u * REKLAMA * klinici..dobio sam dosta korisnih informacija,bas su mi sve potanko objasnili..super mi deluju iskusno i profi...koliko sam shvatio jako dugo rade..Zadovoljan sam bas ali planiram jos par ordinacija da obidjem,pa prenosim iskustva...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Nov 15, 2013 12:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 06, 2012 6:40 pm
Postovi: 2
Evo pa recenica o transplataciji direktno od mene koji sam sinoc zavrsio FUE tehnikom 3100 graftova (jedan graft moze da nosi jednu, dve, tri ili cetiri dlake).
Prvo, nije palo na pamet da radim kod nasih glodara u Srbiji niti bilo gde u Evropi jer nemaju pojma i za svoje nemanje pojma deru sa cenama. Ako zelite ozbiljne rezultate, preporucujem Tursku iz koje upravo pisem (Istanbul), cena je od 1EUR po graftu do u proceku oko 2EUR po graftu kod svetski priznatih hirurga. Drugo, nemojte nasedati na klinike u Turskoj koje nude neogranicen broj graftova za 1500EUR ili neke slicne cene. To se radi kao na traci u pilicarskoj fabrici i doktor vam se nikad nece posvetiti maksimalno.
Uglavnom, potrazite vise na www.hairrestorationnetwork.com pa idite na forum.
Ko zeli da me vise pita o ovome neka slobodno posalje PM.
Sto se tice same procedure, blago je bolna i dugo traje u zavisnosti od broja graftova. Meni je tacno trajalo 9h! Lokalna anestezija se primenjuje. Radi tim ljudi na vama. Izvadjena dlaka sa potiljka se umece na mesto gde nema dlake. Izvadjena dlaka nece vise rasti na mestu potiljka i tu ostaje prazno mesto pa je bitno videti koliko vam 'donorska' povrsina pruza mogucnosti za rad i za buducnost jer kosa nece biti sve gusca tokom godina i decenija. Moguce je presadjivati i dlake sa tela, brade itd. Prvo rezultati se vide od 4 meseca pa na dalje. Posto se kosa presadi, posle tri nedelje sva presadjena kosa otpadne zbog shoka ali ostaje koren koji se ponovo aktivira za nekoliko meseci. Konacni rezlutat se vidi posle 8-18 meseci. Izbegavajte klinike kod nas, posebno oni u Segedinu, Colic i sl. Rade neprofesionalno, preskupo i nemaju veze s vezom. Mene je sve izaslo sa avionom, hotelom, hranom i procedurom oko 3500EUR za otprilike 7-8000 dlaka!! I to u profesionalnoj klinici koja se samo time bavi, a ne i mnostvom drugih 'specijalizovanih' tretmana. Ovde bi vas za to odrali najmanje 8000EUR i unistili bi vam kosu. U sustini je ponuda u svetu dosta losa, a gde je dobra, retka je i skupa. U Tursku dolaze iz celog sveta, cak se i Nemacka zaobilazi pa svabe dolaze ovamo, takodje ameri, englezi itd. Puno pozdrava!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Nov 18, 2013 10:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 06, 2012 6:40 pm
Postovi: 2
Ko zeli moze da procita moj kompletan review na engleskom transplatacije koju sam obavio u Turskoj koja je trenutno vodeca u svetu po pitanju transplatacije kose.
Ima i slika gde se vidi kako rade ljudi. Bezite ona nasih glodara, pare cete moci da vratite, a opalu transplatovanu kosu NE!

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... ost2371403


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Nov 21, 2013 2:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 19, 2013 7:48 pm
Postovi: 2
druze,mozes li ostavili svoj mail kako bi malo porazgovarali o toj transplataciji u turskoj i jos nekim stvarima bio bih ti mnogo zahvalan.hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Nov 23, 2013 4:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 23, 2013 3:50 pm
Postovi: 10
Pozdrav. Pre par meseci sve se promenilo. Izgledao sam dobro, imao normalnu kosu, itd... I onda primetio sam da je pocela kosa da mi otpada, obrve, trepavice se stanjile, smrsao sam .... Odem kod lekara, kazu mi : Androgena Alopecija (niko u familiji nekoliko kolena nije ovo imao, a licim jako na oca ,ni govora da je od njega) i sta cu... Lose mi stoje zalisci, losije mnogo izgledam, kosa se masti, tanka... Jos sam smedj... I odlucim se za transplantaciju kose, jer se zalisci (i malo teme) poceli uvecavati. Ja nisam ekspert i ne mogu da zakljucim neke stvari. S obzirom da sam svorc, nemam posao, a kamoli na hiljade evrica, drugarica iz Rusije odlucila je da mi pomogne sa 2000-2500e. Krenuo sam da trazim klinike po Srbiji (i nema ih nesto), nisam iz Beograda, pa mi nije zgodno da putujem od jedne do druge, a ne znam ni grad... pa sam hteo da pitam ovde onako sablonski, da li ja ista mogu uraditi sa 2000 evra ili 2500 ? Da napomenem da mi nije otpala sva kosa, najvise zalisci i posto mi je prilicno narasla (kompleks - lose izgledam), prekrio sam zaliske. Citao sam o klinici Colic, cak sam im slao slike, ali nisu mi rekli cenu.Na sajtu sam video cena : 2 evra po 1 dlaci. Koliko "otprilike" treba dlaka da prekrijes zaliske ? Koja klinika je u Srbiji uopste najbolja ? Nisam nikad putovao u inostranstvo (izuzev Bosne - klasicna prica Srbije), pa sumnjam da tamo mogu nesto sa 2000e ili 2500. Da napomenem da vise ne mogu priustiti, jednostavno ova plasticna hirurgija je preskupa. Sta mi savetujete, da li vredi da radim i gde u Srbiji ? Video sam da se zale na onu kliniku gde je Kalinic radio, tamo su imali neku promociju 1.5e po dlaci... Ne znam da li jos traje. Uopste ne izlazim iz kuce. Totalno sam se izmenio za pola godine, prosto ludim. Vidim da se pominju svuda 1000-2000-3000 dlaka, odakle 5000-6000evra za prebacivanje kose ?? Da li je u svetu jeftinije ??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Nov 30, 2013 5:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 30, 2013 5:01 am
Postovi: 1
Imaš kliniku za transplataciju kose u Segedinu. Zove se Doctor hair clinic, i trenutno imaju akciju od 0,50 evra po dlaci, što znači da bi za tvoju sumu od 2000 ili 2500 evra mogao da presadiš sasvim dovoljnih 4 ili 5000 dlaka.

http://www.presadjivanjekose.rs/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Dec 20, 2013 11:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 13, 2010 10:54 pm
Postovi: 18
Pozdrav svima
Ja sam radio na klinici Colic dva puta transplantaciju kose fue metodom i moram da kazem da sam iznenadjen svime sto sam tamo zatekao. Prvo klinika sama izgleda boli glava, sve je cisto uredno novo, apartmani su super. Osoblje je sjajno i profesionalno do te mere da ja do kraja moje operacije nisam bio svestan da li sam u Srbiji ili u nekoj evropskoj, civilizovanoj zemlji. Ja sam dva puta radio po 1600 dlaka i pokrio sam celu regiju zalizaka otprilike do pola glave. Trajalo je oko 5 sati i nista me nije bolelo. Posle intervencije su me mazili i pazili kao da sam srce operisao. To je bio projekat dug dve godine dok mi se obnovila kosa i porasla nova.
Moram da kazem da se ne osecam da su me odrali nego sto se pise po forumu, za drugu proceduru sam dobio ohoho popust. U medjuvremenu sam imao besplatno ubrizgavanje vitamisnkih koktela za rast kose.
Neka svi imaju u vidu da se jednom procedurom ne moze bas mnogo postici i da se mora ici na dve ako nemate nista svoje kose (kao sto ja nisam imao). Ne znam sta se zbiva u Turkso, i od kud takvo stancovanje klinika za kosu, ali ja sam prvenstveno trazio dobru, strucnu i posvecenu kliniku koja ce da mi radi o glavi i to sam dobio. A i ako posle nesto krene po zlu, ne daj Boze, da imam kome da se obratim. I to sam i dobio I ne zalim ni euro ulozen u sebe na ovaj nacin.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Jan 13, 2014 10:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 23, 2013 3:50 pm
Postovi: 10
Koliko su te ispale te 2 intervencije ? 2x po 1600 si radio ? Ja sam gledao slike na sajtu i nisam nesto odusevljen. Svi su i dalje prilicno procelavi, ne znam kako da kazem. Gledao sam turke, malo vrsljao google, ima bas dobrih rezultata. Neki su skoro skroz celavi, ne znam koliko su presadili, ali kosa puna. Prosto se zapitam odakle izvadiste tolike dlake. Kolika je cena u Dr Colic ? Cuo sam 2e po dlaci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Jan 14, 2014 5:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 23, 2013 3:50 pm
Postovi: 10
mgbgd je napisao:
Evo pa recenica o transplataciji direktno od mene koji sam sinoc zavrsio FUE tehnikom 3100 graftova (jedan graft moze da nosi jednu, dve, tri ili cetiri dlake).
Prvo, nije palo na pamet da radim kod nasih glodara u Srbiji niti bilo gde u Evropi jer nemaju pojma i za svoje nemanje pojma deru sa cenama. Ako zelite ozbiljne rezultate, preporucujem Tursku iz koje upravo pisem (Istanbul), cena je od 1EUR po graftu do u proceku oko 2EUR po graftu kod svetski priznatih hirurga. Drugo, nemojte nasedati na klinike u Turskoj koje nude neogranicen broj graftova za 1500EUR ili neke slicne cene. To se radi kao na traci u pilicarskoj fabrici i doktor vam se nikad nece posvetiti maksimalno.
Uglavnom, potrazite vise na http://www.hairrestorationnetwork.com pa idite na forum.
Ko zeli da me vise pita o ovome neka slobodno posalje PM.
Sto se tice same procedure, blago je bolna i dugo traje u zavisnosti od broja graftova. Meni je tacno trajalo 9h! Lokalna anestezija se primenjuje. Radi tim ljudi na vama. Izvadjena dlaka sa potiljka se umece na mesto gde nema dlake. Izvadjena dlaka nece vise rasti na mestu potiljka i tu ostaje prazno mesto pa je bitno videti koliko vam 'donorska' povrsina pruza mogucnosti za rad i za buducnost jer kosa nece biti sve gusca tokom godina i decenija. Moguce je presadjivati i dlake sa tela, brade itd. Prvo rezultati se vide od 4 meseca pa na dalje. Posto se kosa presadi, posle tri nedelje sva presadjena kosa otpadne zbog shoka ali ostaje koren koji se ponovo aktivira za nekoliko meseci. Konacni rezlutat se vidi posle 8-18 meseci. Izbegavajte klinike kod nas, posebno oni u Segedinu, Colic i sl. Rade neprofesionalno, preskupo i nemaju veze s vezom. Mene je sve izaslo sa avionom, hotelom, hranom i procedurom oko 3500EUR za otprilike 7-8000 dlaka!! I to u profesionalnoj klinici koja se samo time bavi, a ne i mnostvom drugih 'specijalizovanih' tretmana. Ovde bi vas za to odrali najmanje 8000EUR i unistili bi vam kosu. U sustini je ponuda u svetu dosta losa, a gde je dobra, retka je i skupa. U Tursku dolaze iz celog sveta, cak se i Nemacka zaobilazi pa svabe dolaze ovamo, takodje ameri, englezi itd. Puno pozdrava!



Svidja mi se kako si ovo napisao. I ja sam mislio da radim kod Colica, ali cene su im paprene (2e po 1 dlaci !!! Naravno da kod nas nece po graftu !), pa se razmisljam da idem i ja u Tursku. Mozes li molim te reci, kakav je rezultat nakon skoro godinu dana ? Ako je dobar, da vidim i ja mozda da idem kod njih. Imam oko 3000e. Rezultati kod Colica na sajtu su katastrofa. 5-6 slika gde su transplantovali nesto dlaka koje prosto vise na glavi. Prosto ne znam ko bi i platio ono. Ni ovi ostali nisu nesto puno bolji. Vidim po hrvatskim forumima da SVI turljaju po Turskoj, ali nema nikog kod koga je proslo 12 meseci od intervencije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: