Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Dec 13, 2012 6:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
Uopste nije buva za Vladimira Cvetkovica da je radio transplatciju kose, na oficijalnom sajtu imate uzivo deo njegove procedure tako da molim ne upucene da ne pricaju ako nisu informisani. Slika crno bela jeste bluri ali je on radio transplataciju kose u Kapetana Zavisica 3. To je ujedno i klinika koja je donela ovde taj metod a ostali su priuceni i rade bez licence. Ima i klinika koja radi ove poznate (svima dzabe) da bi naravno na konto toga stekla reputaciju a i dalje u i Lecic i Alimpic i Milan Kalinic VRLO celavi samo se zakamufliraju, kao i svi koji imaju problema sa kosom. Stoga treba ici u ordinaciju koja daje proveren rezultat kao gore navedena klinika. Pokusacu da zakacim slike pre i posle ako me neko kaze da li ovde na sajtu ima mogucnosti za isto , ili neki link sta god !?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Dec 14, 2012 7:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
Evo linka gde se vidi da je Vladimir radio transplataciju , ovo je njegova druga procedura:

pre procedure:

http://i1286.photobucket.com/albums/a61 ... 5d87fd.jpg

odmah nakon:

http://i1286.photobucket.com/albums/a61 ... a33109.jpg

sezdeset dana nakon:

http://i1286.photobucket.com/albums/a61 ... cd3987.jpg

Za neverne Tome :)
- Inace u klinici u Kapetana Zavisica 3 popunjavate formular pre intervencije na kome se sam klijent izjasni da li materijal (slike) moze da se koristi kako bi se i drugi pacijenti odobrovoljili ili ne, stoga nemoj te pricati neistine na forumima.


[quote="Taras Buljba"]Што се тиче Владимира Цветковића, у народу познатијег као бивши момак Цеце Ражнатовић, тај уопште није радио трансплантацију косе. Слике које су постављене су јако неозбиљне за ту тему. Као неко ко познаје технике фотографске обраде, поуздано вам могу рећи да је она црнобела фотографија где је он ошишан на кратко обичан лажњак! Тачно се види да су му вештачки додати залисци. Друга ствар, зашто је само та фотографија црнобела? Он ми је лично одговорио на мејл да је радио трансплантацију на круни и потиљачном делу, али слике није хтео да покаже, зато што их нема.

Трећа ствар, иоле озбиљна клиника не сме себи да дозволи да као примере свог рада показује слике "пре и после" где нико жив не може да гарантује да је то иста особа. Мислим погледајте њихову галерију, на једној слици је насмејан мушкарац са женом и дететом, када кликнете да видите како му је коса изгледала пре тог "бујања" видећете у крупном кадру детаљ са нечије операције, ко зна чије. И све тако. Све се своди на шминку и неку причу која је прсто неуверљива.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Mar 01, 2013 2:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 11, 2012 12:49 pm
Postovi: 1
u Itanbulu mozete nace gomilu klinika koje rade FUE po vrlo prihvatljivim cenama.recimo za manje od 2000 eur implantiraju maximalan br.grafrova (4-5000) bez vezivanja cene za br.graftova plus obezbedjen smestaj. vas je samo prevoz. rezultati odlicni, sto ppotvrdjuju pre-posle slike kao i komentari pacijenata. malo googlovanja i nema problema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Mar 03, 2013 2:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
ima u Istabulu puno klinika, cuo sam i na Tajlandu, oni to sada kao uvrste u turizam i proceduru (produzeni odmor) zajedno. Iskreno ne bih u Turskoj radio proceduru jer nemam poverenja u njihovu strucnost i medicinu :/
Turska mi je malo ne pouzdana bez obzira na slike pre i posle. Svako u klinici ima pacijenata sa odlicnim rezulatatima tako da te slike nisu bas merodavne :/
U svakom slucaju cena se i u ordinaciji u Kapetana Zavisica 3 formira po regiji ne po dlaci, tako da je slican princip.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Jun 05, 2013 11:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 04, 2013 9:01 pm
Postovi: 1
Pojavila se ponuda (popust 50%) za transplataciju kose FUE metodom (sa 1 evra na 0,5 evra po dlaci) u klinici Doctor Hair u Segedinu, s tim što se za ostvarivanje prava na popust morate registrovati na sajtu i uplatiti vaučer od 10.000 dinara.
Na njihovom sajtu sve lepo izgleda i piše, ima i na srpskom jeziku, ali osim tri štura komentara na naslovnoj strani, nigde nisam uspeo da pronađem nešto više o njima "sa strane" i više iskustava drugih.

http://presadjivanjekose.rs/

Šta mislite, da li je ova ponuda povoljna, i još važnije, da li neko ima iskustva sa ovom klinikom?

Hvala unapred i pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
Za "Andrija 198"
zasto se ta klinika bavi ucenom da platitie 10.000 dinara pa tek onda ostvarite popust ?! Zato sto je psiholoski efekat da ste vec odredjena sredstva ulozili i da ce te uraditi i ostatak procedure kod njih :/ klasicno navlacenje (a mozda i neka internet prevara).
Druga stvar ne vidim razlog ako su toliko povoljni zasto ne otvore ordinaciju u Beogradu? Mislim da je to ispod cene, da je cena neralna a o kvalitetu necu ni da pricam.
Ne bih pored pomenutih klinika u Bg radio u Segedinu ni dzabe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 3:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
Promedic je napisao:
http://sr.*REKLAMA*/estetska-hirurgija/


Ne znam na osnovu cega je PROMEDIC firmi dozvoljeno da se reklamira a sve druge koje se navedu pise "reklama" ??!?? Ko sve nece da pocne da se bavi transplatacijom kose u Beogradu ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Avg 08, 2013 8:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 08, 2013 8:00 am
Postovi: 1
Doctor Hair Clinic u Segedin, bolji su nego ovi iz Beograda, a cena je pristupacnija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Avg 08, 2013 9:15 am 
Korisnikov avatar OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Ned Jan 20, 2013 8:41 pm
Postovi: 234
Када би администратори залазили на форум.......

Тражио сам од њих да укину оног мог лажног двојника са именом aa-aca, али су они укинули мене са именом aa_aca. Сада сам наставио да користим овај мој други налог aa aca који сам давно отворио још када су ми укинули могућност коришћења приватних порука. Шта рећи?! Разне сподобе могу да се шетају по форуму, али ако некоме помажеш бесплатно онда то представља проблем.


mrvica021 je napisao:
Promedic je napisao:
http://sr.*REKLAMA*/estetska-hirurgija/


Ne znam na osnovu cega je PROMEDIC firmi dozvoljeno da se reklamira a sve druge koje se navedu pise "reklama" ??!?? Ko sve nece da pocne da se bavi transplatacijom kose u Beogradu ...

_________________
>
>
>
Ако некоме нисам одговорио као aa_aca,
то је последица блокирања профила и губљења везе са праћеним темама.
Јавите ми се на емаил адресу из профила.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Avg 08, 2013 9:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
Shakister je napisao:
Doctor Hair Clinic u Segedin, bolji su nego ovi iz Beograda, a cena je pristupacnija.

Ne znam na osnovu ceka tako provrsni zakljucak? Meni to zvuci kao klasicni "medicinski turizam". Kao sto nasi gajstarbajteri dolaze ovde da rade zube jer je povoljnije ne znaci i da je bolje. Bas nasuprot, cena je uvek odredjivala kvalitet i standard. Od kvaliteta samih instrumenata, protokola do kvalifikacije i iskustva doktora koji vam radi proceduru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Avg 19, 2013 7:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 19, 2013 7:48 pm
Postovi: 2
Ljudi moze li neko reci nesto konkretno o toj * REKLAMA * metodi veoma sam zainteresovan,i ojs jedno pitanja sta znaci 30kv/cm kada je u pitanju povrsina i gustina kose? hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Avg 30, 2013 7:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Sep 03, 2013 11:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 03, 2013 11:05 pm
Postovi: 2
Zdravo,ja sam nedavno imao operaciju fue transplantacije kose , ali ja sumnjam u koliko oni su oni zaista implantirali graftova na glavi . Trebalo je da bude 6000 graftova ali kad pogledam neke druge slučajeve onlajn izgleda sa manje kalemova ( mislim polovinu manje ) za nekim slučajevima implantira kosa izgleda mnogo deblje i gušće , iako su ljudi imali manje kose . Imao sam operaciju na 21. i 22. avgusta,govorimi daje koren i dlaka isto,dali su mi implantirali onda 6000 dlaka?molio bi vas ako mozete da mi objasnite,hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Sep 04, 2013 5:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 03, 2013 11:05 pm
Postovi: 2
Pozdrav,imao sam transplataciju kose fue metodom 6000 graftova,pre intervencije sam ih pitao dali li usadjuju 6000 korena ili dlaka,pa su mi rekli da je koren i dlaka isto,ako ima na jednom korenu 3-4 ili 1 dlaka sve zavisi naravno od korena,onda su mi izracunali 6000 po dlaci?sto znaci da su mi iz donorske povrsine vadili oko 3000 korena?pitam vas jer sumnjam da su mi stavili manje nego sto su trebali...jer mi izgleda da je retka,jel sam pogledao na onlajn i video sam da su ljudi stavili manje graftova a izgleda gusce...transplatacija je bila 21 i 22 avgusta,dali bi ste bili ljubazni da mi date vas komentar,hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Sep 19, 2013 3:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 11:50 pm
Postovi: 130
Gde rade najbolje i najkvalitetnije transplantaciju kose u Srbiji. Koja klinika je najbolja i najpovoljnija...i sta kazete za * REKLAMA * kliniku?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: