Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Maj 02, 2011 8:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 02, 2011 8:43 pm
Postovi: 8
za akinone:

Interesuje me koliko su ti u * REKLAMA *-u naplatili po jednoj presadjenoj dlaci. Da li postoji popust na 2, 3 ili 4 hiljade dlaka?

Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Jun 18, 2011 3:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 18, 2011 2:52 am
Postovi: 2
Што се тиче Владимира Цветковића, у народу познатијег као бивши момак Цеце Ражнатовић, тај уопште није радио трансплантацију косе. Слике које су постављене су јако неозбиљне за ту тему. Као неко ко познаје технике фотографске обраде, поуздано вам могу рећи да је она црнобела фотографија где је он ошишан на кратко обичан лажњак! Тачно се види да су му вештачки додати залисци. Друга ствар, зашто је само та фотографија црнобела? Он ми је лично одговорио на мејл да је радио трансплантацију на круни и потиљачном делу, али слике није хтео да покаже, зато што их нема.

Трећа ствар, иоле озбиљна клиника не сме себи да дозволи да као примере свог рада показује слике "пре и после" где нико жив не може да гарантује да је то иста особа. Мислим погледајте њихову галерију, на једној слици је насмејан мушкарац са женом и дететом, када кликнете да видите како му је коса изгледала пре тог "бујања" видећете у крупном кадру детаљ са нечије операције, ко зна чије. И све тако. Све се своди на шминку и неку причу која је прсто неуверљива.

Неко лепо написа, треба се информисати, распитивати, не треба журити. Ево недавно је објављена вест да је фудбалер Манчестер Јунајтеда Вејн Руни обавио пресађивање косе. Ко прати фудбал зна да је Руни јако млад почео да ћелави. Мало сам прочепркао и нашао клинику у којој је то обавио. Погледајте само фотографије њихових пацијената. То је оно што ја подразумевам под професионалним. А не ови продавци магле код нас... У сваком случају, мислим да је иностранство далеко бољи избор за овај захват, који је код нас још увек у зачетку...

Ево линк

http://www.hshairclinic.co.uk/patients-gallery/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Jun 25, 2011 5:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 02, 2011 8:43 pm
Postovi: 8
Da, slazem se za Cvetka u potpunosti. Njegova slika je desaturizovana, blurovana, hilovana, klonirana... sta vec sve moze da se uradi pomocu photoshop-ovih alatki, a verujte mi, taj editor se nije stedeo... Sve u svemu, ne moze im se verovati :(

A sto se tice ove klinike harley street, ja mislim da su rezultati odlicni, mada nijedna klinika do sada nije objavila fotografije sa donor regije tako da ne znamo da li na toj oblasti ostaju veci oziljci i da li se primecuju pri kracim duzinama kose.

Tarase, da li si uspeo da saznas cenu grafta kod njih?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Jul 08, 2011 8:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 13, 2010 10:54 pm
Postovi: 18
Svakako je inostranstvo bolja varijanta za sve samo jos da to moze da se plati!!!
Ja mislim da je ovaj sistem dlaka po dlaka krajnje dobar i da tu ne bi smelo mnogo da se omane kad se izabere to. Ova trakasta tehnika je skroz prevazidjena a ja nikad ne bih to probao jer mi je kosa kratak. Moj ortak ima oziljak za ceo zivot kao liniju pozadi i vise se ne sisa na kratko. Da li je neko radio robot fue ili * REKLAMA * da bi mogao da mi kaze kako izgleda taj deo odakle se uzimaju transplantati.?


Ja planiram sledece nedelje da posetim SVE, ali apsolutno SVE lekare u Beogradu za kosu i da definitivno odlucim.

Cuo sam da su turci dobri ali je daleko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Jul 14, 2011 10:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 14, 2011 10:40 pm
Postovi: 4
Sta mislite o presadjivanju kose kod Colica putem robota sto radi dr Sasa Miseljic da li je to obicna prevara, jeli imao neko iskustva sa tim, posto vidim da kod nas svi pominju kao najbolju dr Mariju Balkovic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Jul 14, 2011 11:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 14, 2011 10:40 pm
Postovi: 4
Sta mislite o presadjivanju kose kod Colica putem robota sto radi dr Sasa Miseljic da li je to obicna prevara jer opet on je na prvom mestu strucnjak za liposukciju a ne transplataciju kose to mi je dosta sumnjivo kod colica, jeli imao neko iskustva sa tim, posto vidim da kod nas svi pominju kao najbolju dr Mariju Balkovic koja je za transplataciju kose specijalizovana na vma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Avg 03, 2011 6:55 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 11:50 pm
Postovi: 130
moram da pitam...posto nisam u toku...

gde rade jako kvalitetno i efikasno transplantaciju kose (pretpostavljam da u bg rade) ? bez ikakvih oziljaka (to mi je bitno)

hvala ! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Sep 11, 2011 1:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 28, 2011 2:19 pm
Postovi: 46
milos1111111111111 je napisao:
Sta mislite o presadjivanju kose kod Colica putem robota sto radi dr Sasa Miseljic da li je to obicna prevara, jeli imao neko iskustva sa tim, posto vidim da kod nas svi pominju kao najbolju dr Mariju Balkovic


Koliko sam ja upucen najbolje ti je rucno, dlaka po dlaka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Sep 11, 2011 1:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 28, 2011 2:19 pm
Postovi: 46
Jel neko zainteresovam za presadjivanje ? U * REKLAMA * klinici mozemo mozda da dobijemo popust ako nas je vise :) Inace cena do 15 oktobra je .18 evra po dlaci . Sstvarno su korektni, profesionalci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Sep 11, 2011 1:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 28, 2011 2:19 pm
Postovi: 46
Marko1980 je napisao:
Jel neko zainteresovam za presadjivanje ? U * REKLAMA * klinici mozemo mozda da dobijemo popust ako nas je vise :) Inace cena do 15 oktobra je .1.8 evra po dlaci . Sstvarno su korektni, profesionalci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Ned Sep 11, 2011 8:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 18, 2011 2:52 am
Postovi: 2
Po dlaci ili folikulu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Sep 12, 2011 1:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 28, 2011 2:19 pm
Postovi: 46
Meni su rekli po dlaci! Ako neko hoce da radi presadjivanje, mislim da je najbolje resenje * REKLAMA *. Neka neko ode na konsultacije koje su potpuno besplatne, tacnije pregled ne kosnultacije... u drugim klinikama raygovor naplacuju 3000 din


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Sep 27, 2011 9:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 17, 2011 11:48 am
Postovi: 5
Za sve neverne tome, ja sam uradio u * REKLAMA *-u i prezadovoljan sam.
bio glup sto nisam uradio ranije!
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Nov 19, 2012 5:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 02, 2011 8:43 pm
Postovi: 8
Interesuje me Vase misljenje o pakistanskoj klinici Cosmoder. Ukucajte u google-u i pogledajte njihov sajt. Cena za FUE bi trebalo da bude 1 evro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Dec 13, 2012 6:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 1:04 pm
Postovi: 38
Uopste nije buva za Vladimira Cvetkovica da je radio transplatciju kose, na oficijalnom sajtu imate uzivo deo njegove procedure tako da molim ne upucene da ne pricaju ako nisu informisani. Slika crno bela jeste bluri ali je on radio transplataciju kose u Kapetana Zavisica 3. To je ujedno i klinika koja je donela ovde taj metod a ostali su priuceni i rade bez licence. Ima i klinika koja radi ove poznate (svima dzabe) da bi naravno na konto toga stekla reputaciju a i dalje u i Lecic i Alimpic i Milan Kalinic VRLO celavi samo se zakamufliraju, kao i svi koji imaju problema sa kosom. Stoga treba ici u ordinaciju koja daje proveren rezultat kao gore navedena klinika. Pokusacu da zakacim slike pre i posle ako me neko kaze da li ovde na sajtu ima mogucnosti za isto , ili neki link sta god !?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: