Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Apr 22, 2015 2:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 22, 2015 2:06 pm
Postovi: 5
Spring Hair Transplantation Action: 1 FUE Graft = 1 EURO

http://phaeyde.com/book-hair-transplant-treatment

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Maj 18, 2015 2:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 18, 2015 2:08 pm
Postovi: 1
Standardna FUE transplantacija kose
0,45 EUR / po dlaci

    FUE transplantacija kose
    All inclusive usluga, besplatan smeštaj
    Kompletno praćenje oporavka i kontrole

http://presadjivanjekose.rs

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pon Maj 18, 2015 4:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 12:02 am
Postovi: 17
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Pet Maj 29, 2015 3:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 29, 2015 2:57 pm
Postovi: 1
FUE TRANSPLANTACIJA KOSE PO FIXNOJ CENI
1–2 DNEVNA OPERACIJE


http://presadjivanjekose.rs

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Maj 30, 2015 12:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 15, 2015 1:14 am
Postovi: 2
Ljudi, nemojte da nasedate na reklame od ovih madjara iz Segedina. Prvo, nemaju nikakve sertifikate o završenoj obuci već su okačili na zid kao neke diplome što su ustvari dvodnevni kongresi koje svako ko poseti dobije taj papir koji ništa ne vredi i nigde nije priznat. To nije sertifikat o završenoj obuci!!! Na tim kongresima jedan dan trabunjaju o transplantaciji kose o kojoj se već sve zna, a drugi dan 100 lekara gleda jednog profesora kako radi transplantaciju i niko ništa niti proba niti radi. I sa time se hvale.. kao da su se obučili u Mančesteru, a lepo na tom papiru malim slovima piše workshop od 29.-30. Aprila. Znači, smešni su, ali vešti prevaranti i manipulatori. Svima presade barem duplo manje dlaka, a unište vam donorsku regiju jer nevešto vade graftove i vade skoro sve pojedinačne dlake, umesto da im graftovi imaju barem 2-3 dlake i više, sa čime ne možete imati rezultat u smislu gustine kose. Još su unajmili da ih reklamira neki klovn kvazi pevač iz Hrvatske da varaju celu bivšu Jugu. Sa skalpelima vam izbuše glavu i govore da se tamo nalaze dlake, ali ih vi ne vidite.
Drugo, pre dve nedelje su operisali nekog sirotog čoveka iz Kragujevca i unakazili ga. Ostavili su ga nakon operacije da zbunjen i konfuzan luta Segedinom, da bi ga na kraju pokupila policija i odvela u bolnicu gde mu je na neurologiji ustanovljeno više manjih moždanih udara i poslali su ga u subotičku bolnicu na nastavak lečenja. Izbockali su mu glavu, a nigde nema dlaka, samo po koja pojedinačna, a oblik koji su mu nacrtali totalno amaterski. Zadnju regiju su mu iskasapili (više uništili dlaka nego izvadili) i po tome se vidi da su totalni idioti, prevaranti i amateri. Mislim da će ih ovaj čovek tužiti, samo da se oporavi od šloga. Predlažem da se svi prevareni okupe i oderu ih iz gaća, jer je ovo vrhunac bezobrazluka koji postoji. Jadan čovek. Inače, slikao sam mu glavu, samo ne znam da li ću uspeti da ubacim slike da vidite sa kim imate posla, a mogu misliti koliko su još njih tako prevarili. Verujem da su i ovi Turci isti prevaranti...Tražite da vidite svoje graftove, dlake! Tražite da vam slikaju sve petrijeve šolje sa dlakama! Obavezno slikajte zadnju,donorsku regiju, jer uspešan procenat vađenja graftova kod dobrog hirurga treba da bude između 98-100%. Ako bilo šta od toga neće da vam ponude znajte da su prevaranti i da loše rade. Inače, i najbolji hirurzi sa ručnom, manuelnom, metodom ne mogu da vam izvade i presade više od 2000-2500 dlaka za jedan dan, a većina hirurga za transplantaciju kose još uvek rade manuelno. Tražite da vam pokažu međunarodne sertifikate, na kojima mora da piše da su završili obuku za transplataciju kose ili training.
I na kraju, mislim da ovi forumi treba da služe da se ljudi raspitaju i saznaju nešto od pacijenata, a ne da se ovde reklamiraju svi mogući i nemogući.
Hvala
Kako se ubacuju slike?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Maj 30, 2015 7:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Фотку не можеш да убациш директно преко форума. Прво треба да је убациш на неки бесплатан сајт као што је http://www.dodaj.rs. Ту направиш себи налог и онда стављаш фотке. А овде на форуму постављаш линкове према тим твојим фоткама.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Jun 03, 2015 6:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 12:02 am
Postovi: 17
Slazem se da je u Madjarskoj sve prevara jer sam im poslao coveka kome treba 2000 dlaka i to MAX a oni mu vratili email i kazu da mu treba 4500 dlaka. Sto znaci da mu implantuju mozda 1500-2000 i onda kazu da su ubacili 4500. Tako da dlaka koju oni kazu da kosta 0.50 eura ustvari izadje 1.25 eur !!!
- BRDO ljudi dolazi ne zadovoljno ali na zalost ljudi posrnu za cenom i marketinskim trikom !!! Segedinci su samo u ovome videli dobar biznis a realno medicinske sestre i zubari im izvode intervencije, tuzno sto im ne ukinu svaku mogucnost reklame. Google placaju zakupljene reci i iskacu prvi ... znaci strasno :/
Cak i ovde sam na njihov advert uputio zalbu administratoru da se radi o klasicnoj reklami takodje i prevari ali nije urodilo plodom, administrator je uzeo pre 2 nedelje podatke na obradu i jos nije skinuo tu glupu komercijalnu reklamu niti sam dobio odgovr :/ Verovatno ako platis mozes da kacis sta hoces a potencijalni pacijenti ostaju bez pravih odgovora.


lekar81 je napisao:
Ljudi, nemojte da nasedate na reklame od ovih madjara iz Segedina. Prvo, nemaju nikakve sertifikate o završenoj obuci već su okačili na zid kao neke diplome što su ustvari dvodnevni kongresi koje svako ko poseti dobije taj papir koji ništa ne vredi i nigde nije priznat. To nije sertifikat o završenoj obuci!!! Na tim kongresima jedan dan trabunjaju o transplantaciji kose o kojoj se već sve zna, a drugi dan 100 lekara gleda jednog profesora kako radi transplantaciju i niko ništa niti proba niti radi. I sa time se hvale.. kao da su se obučili u Mančesteru, a lepo na tom papiru malim slovima piše workshop od 29.-30. Aprila. Znači, smešni su, ali vešti prevaranti i manipulatori. Svima presade barem duplo manje dlaka, a unište vam donorsku regiju jer nevešto vade graftove i vade skoro sve pojedinačne dlake, umesto da im graftovi imaju barem 2-3 dlake i više, sa čime ne možete imati rezultat u smislu gustine kose. Još su unajmili da ih reklamira neki klovn kvazi pevač iz Hrvatske da varaju celu bivšu Jugu. Sa skalpelima vam izbuše glavu i govore da se tamo nalaze dlake, ali ih vi ne vidite.
Drugo, pre dve nedelje su operisali nekog sirotog čoveka iz Kragujevca i unakazili ga. Ostavili su ga nakon operacije da zbunjen i konfuzan luta Segedinom, da bi ga na kraju pokupila policija i odvela u bolnicu gde mu je na neurologiji ustanovljeno više manjih moždanih udara i poslali su ga u subotičku bolnicu na nastavak lečenja. Izbockali su mu glavu, a nigde nema dlaka, samo po koja pojedinačna, a oblik koji su mu nacrtali totalno amaterski. Zadnju regiju su mu iskasapili (više uništili dlaka nego izvadili) i po tome se vidi da su totalni idioti, prevaranti i amateri. Mislim da će ih ovaj čovek tužiti, samo da se oporavi od šloga. Predlažem da se svi prevareni okupe i oderu ih iz gaća, jer je ovo vrhunac bezobrazluka koji postoji. Jadan čovek. Inače, slikao sam mu glavu, samo ne znam da li ću uspeti da ubacim slike da vidite sa kim imate posla, a mogu misliti koliko su još njih tako prevarili. Verujem da su i ovi Turci isti prevaranti...Tražite da vidite svoje graftove, dlake! Tražite da vam slikaju sve petrijeve šolje sa dlakama! Obavezno slikajte zadnju,donorsku regiju, jer uspešan procenat vađenja graftova kod dobrog hirurga treba da bude između 98-100%. Ako bilo šta od toga neće da vam ponude znajte da su prevaranti i da loše rade. Inače, i najbolji hirurzi sa ručnom, manuelnom, metodom ne mogu da vam izvade i presade više od 2000-2500 dlaka za jedan dan, a većina hirurga za transplantaciju kose još uvek rade manuelno. Tražite da vam pokažu međunarodne sertifikate, na kojima mora da piše da su završili obuku za transplataciju kose ili training.
I na kraju, mislim da ovi forumi treba da služe da se ljudi raspitaju i saznaju nešto od pacijenata, a ne da se ovde reklamiraju svi mogući i nemogući.
Hvala
Kako se ubacuju slike?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sre Jun 03, 2015 6:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 12:02 am
Postovi: 17
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Jun 11, 2015 5:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 22, 2015 7:57 pm
Postovi: 2
DHC klinika u Segedinu se bavi klasicnom prevrom. Naime kazu kako treba vise dlaka a zapravo treba mnogo manje. Na nekom forumu sam takodje pronasao sveze slike iz prepiske o prevarama iz Segedina gde su zakacene dve fotografije i komunikacija sa DHC klinikom gde oni kazu kako treba 4500 dlaka a jasno se vidi da su samo zalisci problem i da nema sanse da se implantuje oko 2000 dlaka sto bi znacilo da namerno dupliraju cenu i onda su kao duplo jeftiniji u stvari se bave klasicnom prevarom. Takodje kada sam ih ranije kontaktirao nisu hteli da pokazuju slike od njihovih primera (jer sam ja trazio da vidim neke od primera kako bih dobio samopouzdanje) a sada kada su uradili par intervencija sada izbacuju slike na net - sada izgleda nema vise te politike, nije nego onda nisu nikoga ni imali pa zato nisu ni pokazivali. Obucili par lekara sa "kvazi" sertifikatima koje mozete dobiti od bilo koga kome platite i kao sada su oni dr sa sertifikatom. Teska glupost i prevara. Pogledaj te linkove dole pa cete videti slike iz kog primera oni kazu da nekome treba toliki broj dlaka i kakav su odgovor prevaranti dobili, posle toga se nisu oglasavali (ili momak nije hteo da postavi na forum).
Slika
Slika
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Jun 11, 2015 5:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 22, 2015 7:57 pm
Postovi: 2
DHC klinika u Segedinu se bavi klasicnom prevrom. Naime kazu kako treba vise dlaka a zapravo treba mnogo manje. Na nekom forumu sam takodje pronasao sveze slike iz prepiske o prevarama iz Segedina gde su zakacene dve fotografije i komunikacija sa DHC klinikom gde oni kazu kako treba 4500 dlaka a jasno se vidi da su samo zalisci problem i da nema sanse da se implantuje oko 2000 dlaka sto bi znacilo da namerno dupliraju cenu i onda su kao duplo jeftiniji u stvari se bave klasicnom prevarom. Takodje kada sam ih ranije kontaktirao nisu hteli da pokazuju slike od njihovih primera (jer sam ja trazio da vidim neke od primera kako bih dobio samopouzdanje) a sada kada su uradili par intervencija sada izbacuju slike na net - sada izgleda nema vise te politike, nije nego onda nisu nikoga ni imali pa zato nisu ni pokazivali. Obucili par lekara sa "kvazi" sertifikatima koje mozete dobiti od bilo koga kome platite i kao sada su oni dr sa sertifikatom. Teska glupost i prevara. Pogledaj te linkove dole pa cete videti slike iz kog primera oni kazu da nekome treba toliki broj dlaka i kakav su odgovor prevaranti dobili, posle toga se nisu oglasavali (ili momak nije hteo da postavi na forum).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Jun 25, 2015 1:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 12:02 am
Postovi: 17
Slažem se sa konstatacijom da su ovi iz Segedina klasični prevaranti i da se bave samo marketingom a kako je neko ovde već i napisao samo "mašu" sa nekim sertifikatima koje dobije svako ko ode na kongres. Počeli su "juče" da rade a hvale se već bezbrojnim pacijentima i velikim iskustvom.
Žalosno je zato što narod ovde nema para da bira samo pravog doktora sa bogatim iskustvom a ne da srlja za cenom koju mu neko "fiktivno"prikaže.

Pozdrav svima na forumu i neka se klone prevaranata i marketinških trikova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Sub Jul 25, 2015 5:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 4:31 pm
Postovi: 2
Lokacija: Novi Sad
Nije mi jasno čemu toliko pljuvanja?

U stvari, jasno mi je... zato što vam uzimaju klijentelu, pa pravite kvazi profile i pljujete Mađare i Turke gde stignete.

Gomila lažnih profila koja samo reklamira određenu kliniku u Srbiji, u svakom postu joj adresu navode, a pljuju sve druge. Smešno! Ne samo da je smešno nego dovodite u zabludu ljude kojima zaista treba rešenje. Znam da želite da zaradite i da vam je sve ovo borba za klijente, ali dajte malo dostojanstva u svemu tome.

Bio sam na toj čuvenoj klinici čiji je vlasnik maneken iz Novog sada, koja se često navodi i o kojoj se samo hvalospevi pišu u kvazi komentarima zadovoljnih korisnika. Moram mu kapu skinuti za marketing po internetu.

Doktorica je htela da me odere za sitnu intervenciju - popunjavanje zalizaka, kao da mi je pola glave ćelavo, a pri tome, meni kosa ne opada, samo sam želeo da poravnam liniju kose, tj. popunim zaliske.

Govorila je kako je to specifičan zahtev i sve se nešto čudila, verovatno kako bi imala opravdanje da me šokira sumom koju je tražila za intervenciju. :o

Obišao sam još neke klinike, ali nisam bio zadovoljan predlozima, sve u svemu, otišao sam i u Segedin na konsultaciju.

Tamo sam zakazao i uradio intervenciju. Nisam se pokajao!
Divni ljudi, atmosfera, profesionalnost, fiksna cena i najvažnije ispoštovali su svaku moju želju i zahtev.

Zalisci popunjeni, linija dokle sam želeo uz sitnu anatomsku korekciju doktora - dlačice su usađivali na 1mm razmaka, znači, odlična gustina za prvu intervenciju... evo nedelju dana je prošlo, dlačice rastu i ja sam prezadovoljan.

Naravno, sledi opadanje presađene kose, pa novi rast, ali bitno je da kad sve lepo izraste to bude ono što sam želeo. :)

Klinika u Segedinu mi je uradila za jednu intervenciju i fiksnu cenu ono što su neke klinike u Srbiji zelele iz dva puta da urade uz mnogo veće sume po svakoj intervenciji.

To što rade naše klinike je po meni prevara i ne nasedajte na marketinške priče onih koji druge optužuju za isto! Dugo su držali monopol i sad im se ne sviđa što naši ljudi idu u obližnje države i urade isto, ako ne i bolje po nižoj ceni.

Imao sam potrebu ovo da napišem jer je strašno to što neki ovde pokušavaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Čet Avg 20, 2015 8:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 20, 2015 8:01 pm
Postovi: 1
Da, novi sam na forumu (bar što se tice pisanja, ali ga već neko vreme pratim) i nisam mogao da odolim, a da nešto ne odgovorim na ovo.
Presadjivao kosu, zadovoljan sam (nije bitno ni gde, ni kod koga, ni koliko), želeo bih opet da radim i hteo sam da vidim ima li nekih novina kod nas, a kad ono samo neke gluposti.
Komentarišes tu nešto o drugima, a ceo tvoj post deluje kao da sada Madjari pišu i hoce da skinu los utisak sa svog imena, a prvi blinkaju i reklamiraju se na svakoj stranici ove teme.
Ljudi nisu toliko slepi i svako moze lako da primeti ko se reklamira, a ko piše jer ga nesto interesuje.
Prosto odete, obidjete par ordinacija i nadjete sredinu koja vam najvise odgovara.
Ne odgovara ni svima isto, ne prijaju nam svi doktori, nemamo svi isto para.
Ne znam kako rade u Madjarskoj, ali to da su najjeftiniji je čista zabluda...samo preračunajte šta kako i doći ćete na slicnu cenu kao i kod nasih doktora.
Ne razumem čemu tolika fama i pljuvanje... Šta vam je, bre, ljudi, to vam je kao i bilo koja druga sfera u plasticnoj medicini. Baš me zanima da li devojke kada rade grudi idu i cenjkaju se i blate po doktorima ili nadju ko to najbolje radi, skupe pare i zavrse posao...
Ceo ovaj forum se pretvorio u besmislene prozivke, a o kosi više zapravo niko i ne priča na pravi nacin... nadam se da ce se sa mnom sva ta glupost i završiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Sep 01, 2015 12:12 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 4:31 pm
Postovi: 2
Lokacija: Novi Sad
pa, sad mi nista nije jasno... :-?
dosao si da vidis da li ima nesto novo, pritom si presadjivao kosu, zadovoljan si, neces da kazes gde, kod koga ni koliko?
pa, ako si zadovoljan vrati se na isto mesto gde si radio ili podeli to ovde sa ljudima koji zele to isto da cuju i informisu se.
ja sam izneo svoje misljenje, podelio svoj utisak i to je to.
nikakvo pljuvanje, ni hvaljenje - licni utisak!
nek radi ko gde hoce, nek radi po ceni kojoj zeli ili moze da priusti, nek obidje razne klinike, sto sam isto i ja uradio, odabrao i samo napisao svoj utisak, kako o nasim, tako o madjarskoj klinici.
zasto vam se cini nemoguce da neko ima dobar utisak? :wink:
a za gluposti sa reklamama se slazem!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Transplantacija kose-gde, kako, kada, koliko???
PostPoslato: Uto Dec 15, 2015 12:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 15, 2015 11:49 am
Postovi: 4
Mene zanima kolika je prosječna cijena ovog zahvata i najviše me zanima učinkovitost i dugotrajnost?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: