Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Carcinom na analni kanal :(
PostPoslato: Sub Dec 04, 2010 8:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 04, 2010 7:36 pm
Postovi: 2
Na mojom mami su pronasli Mucoepidermoid Carcinoma :( , molim da mi neko pomogne i da mi da informacije o doktorom Zoran Krivokapic, specijalista kolorektalne hirurgije, gde i kako se on meze pronaci, ima li svoju privatnoj klinici u Beogradu (rovio sam po netu, ali do sad ni sam mogo da pronadzem neke realne kontakte)! Cuo sam da je bio dobar u svojoj oblasti i stvarno se nadam da moze da pomogne mojoj majci i da spasi njen zivot. Ako znate i neke druge hirurge slobodno pisite.
Dali neko zna ista o ovoj operacii, kako se to izvodi i dali ima nacin da se ne zavrsi sa kesom, a da se analni otvor odnovo reparise ili popravi, ili mozda da se nesto ucini sa plasticnom hirurgijom!
Ne zamerajte mi molim vas sta se nista ne razumem u ovih stvari, sve je ovo potpuno nepoznato i novo za mnom.
Oprostite mi i zbog moj los srpski, jer sam ja iz makedonije a srpske korene imam od mojoj babu (majke mojoj mami) koja je Vranjanka.
Molim da mi netko odgovori, jer me stvarno hvata panika i neznam sta da uradim. Slucajno sam nasao ovog foruma i sam se instantno registrirao, nadam se da ce mi netko pomoci!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Carcinom na analni kanal :(
PostPoslato: Ned Dec 05, 2010 2:42 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jul 11, 2010 5:53 pm
Postovi: 92
Prof. dr Zoran Krivokapić radi na Prvoj hirurškoj klinici u Beogradu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Carcinom na analni kanal :(
PostPoslato: Ned Dec 05, 2010 4:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 04, 2010 7:36 pm
Postovi: 2
Hvala, pronasao sam njegov CV, probacu u Ponedeljak da dobijem neke informacije za njega od klinike, javi cu se, nasao sam broj! Na ovog foruma sam sreo komentar koji kaze da on ima i privatnu kliniku INTERMEDICUS u Beogradu, ali u netu ni sam sreo takve informacije, samo sam nasao klinike BIS Intermedikus koja lekuje sterilitet. Ako neko zna dali Dr Krivokapic starno radi i negdje privatno, molim da mi da informacije, jer ako ne uspem da stignem do njega preko Klinike nadam se da to uspem preko tu privatnoj bolnici u kojoj navodno radi (ipak mozda je to samo grejsna informacija).
Hvala, hvala, hvala puno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: