Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Prolaktin povisen plus adenom na hipofizi.
PostPoslato: Pon Feb 17, 2014 11:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 17, 2014 10:43 pm
Postovi: 4
Mihajlobre je napisao:
tuzan_sam je napisao:
Kakve posljedice osjecate zbog visokog prolkatina?
Sem E.D. Ne znam ne mogu to objasniti, kao da imam neki pritisak u glavi, ali nesto ne odredjeno.
Da li je zbog Bromokriptina koji pijem tri puta po dve tablete dnevno, uz obrok, ili zbog Bromezepana, koji pijem dva puta dnevno po 3 mg.
Ova terapija mi je prepisana u KBC Beogradu, i sad ce biti jedno 20tak dana kako je pijem.Nemam muke, ni povracanja, i ne boli me glava. Nemam dovoljno novca za Dostinex, pa ga i ne koristim, a ne znam da li je bas dosta bolji od Bromokriptina.

Pozdrav. Interesuje me da li imate bolove u misicima i kostima i da li se brzo zamarate dok koristite Bromokriptin? Meni se desavaju takve stvari u poslednje vreme, a evo vec drugi mesec pijem ovaj lek. Jel zna neko zbog cega je to tako? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin povisen plus adenom na hipofizi.
PostPoslato: Uto Feb 18, 2014 1:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Erinija8 je napisao:
Mihajlobre je napisao:
tuzan_sam je napisao:
Kakve posljedice osjecate zbog visokog prolkatina?
Sem E.D. Ne znam ne mogu to objasniti, kao da imam neki pritisak u glavi, ali nesto ne odredjeno.
Da li je zbog Bromokriptina koji pijem tri puta po dve tablete dnevno, uz obrok, ili zbog Bromezepana, koji pijem dva puta dnevno po 3 mg.
Ova terapija mi je prepisana u KBC Beogradu, i sad ce biti jedno 20tak dana kako je pijem.Nemam muke, ni povracanja, i ne boli me glava. Nemam dovoljno novca za Dostinex, pa ga i ne koristim, a ne znam da li je bas dosta bolji od Bromokriptina.

Pozdrav. Interesuje me da li imate bolove u misicima i kostima i da li se brzo zamarate dok koristite Bromokriptin? Meni se desavaju takve stvari u poslednje vreme, a evo vec drugi mesec pijem ovaj lek. Jel zna neko zbog cega je to tako? Hvala
Ne, ne osecam nikakve boloveni u misicima, i ne zamaram se brzo. I ja ga pijem blizu dva meseca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin povisen plus adenom na hipofizi.
PostPoslato: Čet Apr 10, 2014 9:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Evo mene opet.Prolaktin sam imao preko 200.000 , nakon koriscenja Bromakriptina od 60 dana i ponovnog vadjenja krvi, izmeren mi je Prolaktin, sa rezultatom od 1340 jedinica, i dalje ga pijem. Sledeca kontrola za 2 meseca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin povisen plus adenom na hipofizi.
PostPoslato: Uto Sep 30, 2014 12:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2014 12:49 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima!
Slučajno sam naletela na ovaj forum pa sam želela da podelim sa vama svoje iskustvo i da vas pitam za posledice ovoga.
Imala sam povišen prolaktin, gornja granica mu je bila 490 a meni je bio 3180. Snimila sam hipofizu i ustanovili su mi makro proklaktinom. Pijem bromokriptin vec 10 meseci. Kontrole su mi na 6 meseci (mada mislim da bi trebale biti češće?). Do sada sam bila na svega jednoj kontroli posle 5 meseci i danas idem na drugu.
Teško podnosim Bromokriptin. Pijem 6 tableta dnevno. Opada mi kosa, nemam koncentraciju, osecam veliku malaksalost i nesvesticu, imam bolove u nogama itd.
Inace saznala sam da imam ovaj problem tako što mi je izostala menstruacija. Posle mesec dana leka ona se povratila i bila je redovna sve do ovog meseca kada je opet izostala.
Da li je neko imao sličan problem i znate li kakve su posledice prolaktinoma?
Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin povisen plus adenom na hipofizi.
PostPoslato: Uto Sep 30, 2014 7:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Sad gledam datum kada sam postavio prvi post.
Bese 19 januar ove godine.
Danas 30 septembra 2014 godine, znaci posle skoro osam meseci, nivo Prolaktina mi je 390 jedinica.
Znaci, sa terapijom Bromokriptina sam ga skinuo skoro na normalu. Nemam vise problema ni sa Libidom, ni sa E. Disfunkcijom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin povisen plus adenom na hipofizi.
PostPoslato: Čet Okt 16, 2014 1:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Mihajlobre je napisao:
Sad gledam datum kada sam postavio prvi post.
Bese 19 januar ove godine.
Danas 30 septembra 2014 godine, znaci posle skoro osam meseci, nivo Prolaktina mi je 390 jedinica.
Znaci, sa terapijom Bromokriptina sam ga skinuo skoro na normalu. Nemam vise problema ni sa Libidom, ni sa E. Disfunkcijom.


Браво ђеде! Ево и ја се вратио на форум.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin povisen plus adenom na hipofizi.
PostPoslato: Sre Okt 29, 2014 9:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 17, 2014 10:43 pm
Postovi: 4
Da li neko zna da mi objasni, zbog cega se kod ljudi sa adenomom hipofize javljaju bolovi u svim delovima tela? Da li je psiha u pitanju ili ipak nesto drugo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin povisen plus adenom na hipofizi.
PostPoslato: Čet Okt 30, 2014 12:49 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Erinija8 je napisao:
Da li neko zna da mi objasni, zbog cega se kod ljudi sa adenomom hipofize javljaju bolovi u svim delovima tela? Da li je psiha u pitanju ili ipak nesto drugo?

Te simptome, ja nisam imao.
Nikakav pa cak ni najmanji bol nisam osetio.
Inace da se pohvalim skinuo sam Prolaktin na 320 m/l


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prolaktin povisen plus adenom na hipofizi.
PostPoslato: Pon Nov 03, 2014 1:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 03, 2014 12:43 pm
Postovi: 22
www.kasfero.de (kopirani link) , specijalisti za prirodnu medicinu. Preparati: Prirodni stimulansi za pospesenje procesa samolecenja i regeneracije stitne zlezde u oblasti hiper i hipotireoidizma. Cisto prirodni proizvodi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: