Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Čet Jan 24, 2013 1:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 22, 2013 4:08 pm
Postovi: 3
Antiperspiranti kao sto je Odaban ne zaustavljaju znojenje potpuno, vec normalizuju. Naravno da se znojim i kad stavim Odaban samo ne u drasticnim kolicinama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Čet Jan 24, 2013 1:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
То је онда боља варијанта.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Feb 06, 2013 3:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 18, 2011 12:38 pm
Postovi: 5
Ljudi, meni je Galmanin odavno prestao da deluje, svega par meseci sam zivela "k'o covek".
Cak i posle duze pauze, nista, samo se jos vise oznojim :cry:
Ja bih rado da probam Perspi Guard, navodno nema Al ni ostalih stetnih sastojaka... ne verujem bas u to ali sta cu, moram nesto pre proleca, zimi mogu nekako da se zamaskiram. Je li koristio neko Perspi Guard malo duzi period? Zanima me da li i on izvetri kao i ostali preparati "sto menjaju zivot".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Feb 13, 2013 9:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 18, 2012 3:50 pm
Postovi: 14
Ja koristim Perspi Guard vec 4 meseca, smanjuje znojenje ali ne skroz i ima aluminijuma ja ga trenutno ne koristim iz razloga jer posle malog znojenja se oseca veliki miris aluminijuma koji nije prijatan a mislim da to bas i nije dobro, tako da sam sada na pauzi, do sledeceg preparata jos samo da mislim kakvog :( ....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Čet Feb 14, 2013 11:38 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Нека истраживања указују да алуминијум изазива разне здравствене проблеме. Препоручујем да се интернет претражи по том питању и да се батали коришћење алуминијума.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Uto Feb 19, 2013 11:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 18, 2011 12:38 pm
Postovi: 5
Izgleda da je i Perspi guard isti kao i svi slicni preparati. A navodno je bez Al i ostalih stetnih sastojaka.
Probala sam Balea rolon, extra stark, mogu vam reci da mi je trenutno bolji od Galmanina. Cena mu je 180 din, za 10-ak dana koriscenja nisam imala one fleketine na majici nijednom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Uto Feb 19, 2013 12:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Да ли је неко пробао са содом бикарбоном, да је раствори у води и успе у неку спреј боцу? Мени елиминише мирисе, али нисам сигуран да смањује знојење.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Feb 20, 2013 6:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 20, 2013 6:11 pm
Postovi: 1
Evo kao prvo da se zahvalim svima koji su pisali na ovu temu...
Imam isti proble,mada mi je poceo da se desava izrazito u zadnje 3 godine... Ranije mi se znoj pojavljivao samo prilikom voznje automobila,po dlanovima....
Sada mi je katastrofa,znojim se pod pazuhom,bilo hladno ili toplo,cim iz kade izadjem,posusim se peskirom i za minut mi curak znoja krene... Koristim brdo stikova,dezodoransa,ali nista... I to je miris sve neprijatniji,bilo zima ili leto...
Na hladno se znojim i po tabanima,mokre mi carape svakih 5 minuta a noge ledene...
Radim kao konobar i to mi stvara probleme velike... Prilikom usluzivanja...
Posto sam iz RS-a, nemogu dobiti uputnicu za operaciju u Srbiji,pa me zanima koliko kosta operacija? i jos,moze li mi ko da preporuci kako da si pomognem,lekovi,masti,kreme i sl. HVALA UNAPRED


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Čet Feb 21, 2013 10:02 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Marko RS,
прво провери да се ниси разболео. Провери штитну жлезду итд. Можда имаш мањак гвожђа или неких електролита па као последицу имаш проблем са везивањем кисеоника те се организам мучи као да си без ваздуха. Можда имаш вишак спољашње или унутрашње масноће па организам (или поједини органи) не може да се охлади.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sub Mar 30, 2013 7:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 30, 2013 7:29 pm
Postovi: 1
Otvorila sam nalog samo da bih vam pomogla jer znam kako je.
Ja sam se znojila toliko mnogo da sam posle svakog nosenja perijane jakne na minus 20, morala jaknu da bacam na pranje. Kao i svi vi, kolutovi su bili toliko ogromni, neprijatni, da li je +40 ili -40 ja sam se znojila nenormalno.
Razmisljala sam o operacijama cak sam htela i ruke da odsecem samo da znojenje prestane.
Naravno nisam verovala da kreme mogu da pomogni, niti sam verovala da se neko znoji vise od mene. Citala sam forum i sve sto pisete i dalje nisam verovala da bilo sta moze da pomogne.
I posle 30 god znojenja nasla sam kremu koja mi je spasila zivot.

http://sweat-protect.com/shop/sweat-pro ... imate.html

To je ova. Verujte mi necete da se pokajete, ni ja nisam verovala ali posle prvog nanosenja ja se vise nisam znojila. Po ceo dan sam proveravala da li ima necega, cak sam i testirala kremu, isla sma na trcanje, stajala pored sporeta, kucne poslove i ni jedna jedina kap!
Krema se maze nocu pred spavanje na cistu kozu. U pocetku mazite svako vece pa posle sve redje i redje. Sada posle mesec dana koriscenja ja sam cak i zaboravila da sam imala taj problem. Ponekad kad se setim namazem cisto preventive radi.
Pocela sam da kupujem garderobu koju nikada u zivotu nisam mogla da nosim, kosulje, tesne majice itd.
Verujte mi da deluje, i ja nisam nikom verovala, razmisljala sam ma to njemu deluje on se ne znoji kao ja..
nije skupa oko 20e kosta, 75ml ( meni i dalje traje nisam ni pola iskoristila)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sub Mar 30, 2013 8:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
milicazer je napisao:
.......I posle 30 god znojenja nasla sam kremu koja mi je spasila zivot.

http://sweat-protect.com/shop/sweat-pro ... .html......

Има алуминијума. Хм.

Да ли се сада икако знојиш?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Čet Apr 04, 2013 6:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 18, 2012 3:50 pm
Postovi: 14
Milice a kako bih mogla da dodjem do ove kreme, kako da je narucim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sub Apr 27, 2013 2:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 23, 2012 4:07 pm
Postovi: 2
Da se pridružim ostalima koji imaju isti problem tj. prekomerno znojenje.. Već dugo tražim i čitam forume, pokušavala sam razne preparate i mogu vam toplo preporučiti Drysol, nema ga kod nas.. već u Americi, Kanadi.. Iskreno sam prezadovoljna rezultatom, "ali" uvek to "ali" i postoji.. prilikom nanošenja (ispod pazuha) izaziva jako peckanje i svrab, to traje cele noći.. :( ali kada se probudite pa celog dana ili čak više dana nema niti jedne kapljice znoja.. onda vredi se malo promučiti.. Takodje se kao i ostali koristi pet noći zaredom, pa posle dva - tri puta nedeljno.. Sada sam pokušala i sa Perspi Guard-om, isključivo jer su tvrdili da ne izaziva svrab niti peckanje, ali na žalost nije tako, mada u manjoj meri nego Drysol, ali takodje su mu rezultati mnogo manji. I dalje se znojite, barem je to slučaj kod mene.. ali manje nego kada ne koristite ništa.. Čak i ujutro prilikom tuširanja kada nanesete kupku u delu pazuha osetite jako peckanje, kao i tokom dana kada kerećete da se znojite.. Tako da ipak preporučujem Drysol, mada ne mora da znači da svi preparati deluju isto na sve osobe.. Javite ako ste pronašli nešto efikasno a bez neželjenog dejstva :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sub Apr 27, 2013 6:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ма људи, немојте да спречавате знојење. Ако се токсини не избаце, онда остају под кожом, шире се по околини и долази до тровања жлезда. Да ли сте свесни енормног повећања броја тумора дојки? Размислите који је узрок томе. Нежељено дејство антиперспираната је управо оно дејсто за које су направљени - спречавање знојења.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Uto Jun 11, 2013 10:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 26, 2012 6:28 pm
Postovi: 58
Ja sam prestala da radim sve ono sto sam do skoro radila..jednostavno predala sam se, zbog ovoga.
Izbegavam da izlazim. Smucilo mi se vise. Stalna strepnja da li se primecuje, oseca..crne stvari..pranje odmah sto stignem kuci..konstantan osecaj one vodurine ispod pazuha...otkako znam za sebe!!! Sada zato izlazim samo kada moram. Kuci nisam toliko u znoju..jesam, ali mnogo manje. Meni se pocelo intenzivno siriti..znojim se po celom telu, ledja, prepone, nekad dlanovi, stomak , grudni kos..ali najvise pazuh. Mislim da se znojim 7-8 puta vise ispod pazuha nego normalni ljudi.
Sve zivo sto sam cula ja sam probala. Pepsi guard i Galmanin mi nisu pomogli uopste. Prvih par dana samo..a onda znoj nadje i drugi put van..Pila sam caj od zalfije, povracalo mi se od njega..nije pomoglo..koristila mnoge kreme, probala raaazzne dezodoranse..mazala korom limuna, sodom..i nista i nista! sve je ovo bilo pokusaj da se spolja zacepi vodopad..ne pomaze. Ovo je nesto iznutra. I sve sam vise ubedjena da je na emocionalnoj osnovi. Kad sam sama bolje je..i sa porodicom npr..stanje je podnosljivo..sto izadjem ili mi neko dodje, nastaje haos. Ali, uocila sam da se moje mentalno i dusevno stanje menja tad..postajem, u zavisnosti od situacije, euforicna, usplahirena, uplasena, stegnuta..kada sam u kaficu npr.cesto mi se tresu ruke i hladne su kao led, usta mi se osuse, osecam kao neku zebnju, nekad sma iscrpljena, nekad ne mogu ni do wc-a da odem, noge mi klecaju..! Cela treperim..! Uopste nisam opustena. I mislim da to stanje dovodi moj organizam do nenormalnog stanja i haosa, zato se i znojim. Probala sam da se opustim, ne postoji nacin. Ne znam kako da pobedim to stanje. Da li mi moze pomoci psihijatar?
Da li je iko od vas pokusao/uspeo da ovaj problem resi antiholinergickim lekovima???


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: