Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 21, 2008 12:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 12:04 pm
Postovi: 5
Pozdrav svima! Da ne duzim puno, imam isti problem kao i vi, od kada znam za sebe. Probala sam sve moguce preparate, bez uspeha, naravno. Botox ne dolazi u obzir... I kada sam cula za ETS (operaciju u Kamenici) bila sam potpuno resena da se konacno okoncam svoj problem. Medjutim, onda sam na netu nasla i previse o nezeljenim efektima operacije (kompenzatorno znojenje na prvom mestu). Molila bih Bekvalca da javi svoje utiske sada kada je vec proslo 2 meseca. U medjuvremenu, premisljajuci se o operaciji, dosla sam do jos jednog preparata, koji bar za sada resava problem. Zove se GALMANIN, a proizvodi ga Semikem iz Sarajeva. Koristim ga nedelju dana i ni kapi znoja - divnog li osecaja! Jos uvek ne verujem da sam juce noslila roze majicu! Nisam uspela da ga nadjem u BG-u, vec su mi doneli iz Sarajeva i jako je jeftin (oko 3e). Iako kazu da je na biljnoj bazi, sadrzi i aluminijum hlorid, pa ga iz tog razloga posmatram kao privremeno resenje. Ako nekoga zanimaju detalji, tu sam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 24, 2008 10:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 04, 2007 2:28 pm
Postovi: 27
E draga Anastasia, mnogo ti hvala na ovoj poruci, prvi koga znam ko bude isao u Srajevo , narucujem taj zlatni proizvod:)
Znam kako ti je, meni to stanje sa znojenjem traje vec par godina i nikad nisam uspela da otkrijem uzrok, mada prmecujem da se pojacava kada sam pod stresom, na poslu recimo, dok traje neka frka meni se pojave uzasne fleke na garderobi, a cim se situacija smiri i ja se osusim :)
Ne znam da li treba da pominjem da sam bolesno pedantna i da mi taj znoj nikada nema neprijatni miris, vec je prosto kao voda....
Garderoba mi je sva crno - bela i ne pomisljam da obucem bilo sta u boji...Primetila sam jedino da se za nijansu manje znojim od muskih antiperspiranata, valjda su jaci......
Ako cujem za neki cudesni lek za nasu "boljku" javljam ti obavezno :)

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 11:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
I dobro da li postoji nacin da se do ovog 'izuzetnog' proizvoda dodje i sa ovih krajeva??? Da li zna neko za resenje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 12:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
http://www.semikem.com.ba/

Kontaktiraj sa njima preko sajta, verujem da shlju proizvode!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 01, 2008 4:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 4:46 pm
Postovi: 31
pozdrav svima...
puno sam citala o tom GALMANINU, i cula da su se mnogi odusevili i resili svoje probleme. Nasla sam i sajt te firme i pitala ih da li salju proizvode, dobila sam odgovor da salju ali samo po bosni i ako je porudzbina veca od 100 km... :cry:
ja sam iz novog sada, i nemam nikog u sarajevu...
ako neko bude nasao nacin da da mi prosledi jednu bocicu tog cudesnog leka, bila bih mu vrlo zahvalana... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 01, 2008 6:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Jao drugarice i ja sam u istom problemu i bas sam hteo da im pisem ovih dana, ali evo sada vidim da nema potrebe:( Hajde da vidimo da li neko ima nekoga u Bosni pa da narucimo malo vise komada....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 01, 2008 8:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 4:46 pm
Postovi: 31
ja vec par dana visim po ovim forumima, i nasla sam na hrvatskom i bosanskom isto ljude koji su koristili Galmanin i prezadovoljin su... pitala sam par njih iz sarajeva da mi posalju busom ili postom, i sad cekam odgovor...
ako ne dobijem odgovor spremna sam da licno zapucam u sarajevo samo zbog proklete hh :)
u svakom slucaju ako do toga dodje primacu porudzbine pa ko bude hteo bocicu nek se javi...
ozbiljno se razmisljam da od toga napravim biznis :)))
glavu gore svi... bice bolje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 02, 2008 1:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 12:04 pm
Postovi: 5
Evo da dodam malo o iskustvima sa Galmaninom. Koristim ga oko 3 nedelje i ucinak je zaista fenomenalan. Ali... uvek postoji ali. Inace imam izuzetno osetljivu kozu i vrlo sklonu dehitrataciji. U poslednjih par dana sam primetila da me posle nanosenja preparata koza u pazusnim jamama svrbi i pocinje da se peruta. Sada pokusavam da kombinujem sa nekom kremom, ne bih li smirila iritaciju. Podvlacim da mi je koza izuzetno osetljiva i verujem da vi necete imati slicnih problemcica. I ja sam citala o njemu na raznim bosanskim i hrvatskim sajtovima i koliko se secam niko nije imao slicnih efekata. Preporucujem svima da probaju! U Srbiji ga necete naci, ima ga samo u Sarajevu i samo u njihovoj prodavnici. Cekala sam mesecima da neko krene u Sarajevo, ali isplatilo se (ovo perutanje je nista kad pomislim na to grozno znojenje)! Zelim vam svima da uskoro dodjete do njega!

Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 02, 2008 9:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 4:46 pm
Postovi: 31
ja sam na vise mesta procitala da su ljudi imali takve problemcice, valjda je to nacin na koji deluje, ali se sve to resi posle nekog vremena... ne znam za tebe anastacia, ali oni ga ugl. stavljaju uvece pred spavanje (jer dok spavaju ne osecaju svrab) , meni licno i da mi utrne pola ruke ne bi smetalo, ako bi to znacilo da cu prestati da smisljam krugove :))))
jakooo sam nestrpljiva... vec sam pisala da sam poslala mejl semikemu i pitala da li salju robu, ali sad se nesto razmisljam da ih opet kontakiram i vidim da li mozda neka apoteka u srbiji saradjuje sa njima... ko zna, mozda nam se posreci :)))
javljam se kad budem imala vise info...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 02, 2008 12:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 12:04 pm
Postovi: 5
DragEna hvala sto si me podsetila da su i drugi imali te smetnje. Iskreno, secam se da su se mnogi zalili na perspirex, ali ne i na galmanin... Svrab nije toliki problem, jer brzo prodje, vise me brinu promene na kozi, ali valjda ce se to srediti. Ne zelim ni da pomislim da moram da prekinem sa koriscenjem! :( Na njihovom sajtu sam videla spisak raznih institucija sa kojima saradjuju u Bosni i tu pominju izvoz u regionu (Srbija), ali ne i sa kim tacno saradjuju. Mozda ih treba pitati za to, pa onda dalje narucivati preko tih firmi. Vredi bar pokusati!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 02, 2008 4:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Odlicno, znaci ima nade..... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 02, 2008 5:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 4:46 pm
Postovi: 31
evo prosledih mail...
sad cekamo....
anastasia-citala sam negde da je devojka koja koristi galmanin imala problem da joj je koza na tom mestu potamnela, ali kaze da se povuklo posle nekog vremena i da se koza navikla... ma bice to ok samo da ti se ovo s(R)tanje vrati ;)
daj jos malo nekih utisaka, kad ga stavljas, kako izgleda, kakav mu je miris...
jooooj, ocu ga...
:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 03, 2008 3:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 12:04 pm
Postovi: 5
DragEna hvala na podrsci :wink: Hm, sta bih ti rekla o utiscima?! U pitanju je sprej bocica sa 200ml tecnosti i posto nema potrebe da se prska mnogo, trajace dugo. U sastavu pise ovim redom - tinktura lavande i ruzmarina, oktopiroks i aluminijum hlorid. Miris nije posebno jak i ne mogu da ga tacno definisem, ali rekla bih da podseca na lavandu sa malo mentola. :roll: Na bocici pise da se nanosi 2 puta dnevno, naravno na cistu i suvu kozu. U pocetku sam ga tako i nanosila, a poslednja dva dana zbog te iritacije stavljam ga jednom. I to jednom prilicno dobro funkcionise, bar za sada. Za svaki slucaj sam danas obukla crno i pred kraj radnog dana sam provalila malo znoja, ali ni blizu onoj kolicini od ranije! Veceras posle tusiranja ga nisam stavila i hrabro sam izasla u beloj kosulji i evo posle nekih 6 sati imala sam fleku npr. obima 2-3cm, a ranije bi to bilo 10-15cm (tj. ne bih ni nosila kosulju bez nekog tamnog sakoa...).
Toliko, u ove sitne sate mi nista vise ne pada na pamet, a ti pitaj ako te jos nesto zanima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 03, 2008 3:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 4:46 pm
Postovi: 31
jooooj srece velike, nasla sam coveka koji ce mi poslati galmanin, jeeej...
pboskovicyu ne znam odakle si al mozda bi mogli nesto iskombinovati i za tebe, da odmah trazim 2 komada da salje ;)
dogovor je takav da ja njemu uplatim pare na racun koji ce mi dati i on meni salje postom... jos ne znam tacno koliko para treba (mislim da je galmanin oko 4 e+posta) bla bla, sve u svemu to nije puno para,bar meni za resenje problema...
eto, jedva ceeeekam....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 03, 2008 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 4:46 pm
Postovi: 31
uh zaboravih da se zahvalim anastasiji na opsirnom i iscrpnom opisu u sitne sate :)))
anastasia hvala ti, al eto bice prilike da se i sama uverim u to cudo ;)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: