Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 02, 2008 4:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
Bil pa kako se zove taj sprej?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 02, 2008 8:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
mnogo jednostavnije je da se uzme npr. oriflame antipespirant koji dozvoljava znojenje ali nema raspada bakterija i ustedecete mnogo para ja ga godinama koristim!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 22, 2008 11:55 pm
Postovi: 5
Mrs_Parker je napisao:
Bil pa kako se zove taj sprej?


Zove se jednostavno - Odaban. S tim sto je covek napravio gresku nije http://www.odoban.com nego http://www.odaban.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pozz
PostPoslato: Pon Jun 09, 2008 5:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 09, 2008 5:07 pm
Postovi: 2
Lokacija: beograd
pozdrav svima ja sam koristio svakave preparate protiv znojenja i samo mi je bilo jos gore.I ja sam razmisljao i o botox inekcijama i o hiruskom zahvatu ali mi nismo svesni kakve komplikacije mogu da se dogode posle toga.Znam i kako je tesko ziveti sa time pogotvo ako radis u poslu sa ljudima kao ja,u toku dana sa njih 200 se ispozdravljas i bude mi veoma nelagodno u nekim prilikama.Pa onda uvece u diskoteci tenzija pa opet znojenje pa hoces da upoznas neku devojku ali ne smes da resis sta ce misliti.I razni jos primeri.Ponekad stvarno moze biti frustrirajuce,kada vidis ljude oko tebe kao da samo ti imas taj problem.Meni se on javio jos od 1 razreda osnovne skole pa dodjem kuci meni cela sveska mokra.Pa kasnije u adolescentnom dobu kao tinejdzer.Treba da se vidis sa devojkom pa da li ce me razumeti...to su najgori periodi .Pa sad vise ne znam ni sta vise da pokusam ali nesto me botox inekcije ne privlace a ni hiruski zahvat.Bilo bi lepo upoznati jos ljudi sa ovim problemom,ili napraviti neki sajt posvecen ljudima sa ovim problemom da mozemo da se podrzavamo medjusobno,upoznajemo i druzimo svima bi dobro doslo.Voleo bi da cujem jos koji vas komentar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 10, 2008 12:16 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
Oriflame antipespirant ti je 2-3 evra i resio si problem, cemu tolika drama?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 10, 2008 1:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 28, 2008 2:13 pm
Postovi: 14
Evo jos jedne osobe s tim problemom, nego cini mi se da sam poslala poruku na ovu temu, a nema je, nnije bitni, znojenje, znojenjen uzas, od puberteta me prati,ispod pazuha, na stomaku, ledjima, nikako da se rijesim te napasti. Uglavnom mi se pojaca jjkad sam nervozna, pa racunam da je psihicki uzrok....Nista ne pomaze,antiperspiranti samo daju ugodan miris, a ne rjesavaju problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 10, 2008 1:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 28, 2008 2:13 pm
Postovi: 14
Ne znam koliko je pametno koristiti taj sprej, jer ako nije dobro za organizam ne znojiti se uopste, jer to je nacin oslobadjanja toplote.Ja sam se pomirila stim da nema vise nmajica u boji za mene, uskih majica, kupovina mi je takva da svedem u uzi izbor nesto sareno ili crno, ili jako siroko.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 10, 2008 1:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 28, 2008 2:13 pm
Postovi: 14
Pokusacu sa ovim cajem od zalfije, i sa stikom od aloe, jer imam osjetljivu kozu, plasim se pokusati nesto drasticnije, a cula sam da postoje neki kristali u apoteci, moram se bolje raspitati, mislim da kupe znoj koja se nakuplja,provjericu sta je to.Zelim vam ugodno ljeto, jer samo mi znamo sta znaci cijelo ljeto biti okupan znojem,meni je dolazilo da silazim s uma od neprijatnosti....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 11, 2008 11:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 11, 2008 10:45 pm
Postovi: 3
svi rezultati analiza hormona su mi u granicama normale,a ja imam razne tegobe,Kako i Zasto???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 12, 2008 12:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 28, 2008 2:13 pm
Postovi: 14
To ti je psiha,ne znam sta bi drugo moglo biti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 12, 2008 10:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 12, 2008 10:36 pm
Postovi: 25
Imam 18 god. i imam isti problem.Razumem da sam jos u pubertetu i da imam pojacano lucenje,ali nekad dok sedim u skoli znoj, odn. voda u obliku kapljica silazi niz ruku i telo u sedecem polozaju i bukvalno pravi baricu na podu ispod mene :D Extra povecano lucenje je u stresnim situacijama-kontrolni i sl. ali postoji i kad sam skroz opusten,nezavisno koje je god. doba.Ponekad se vise oznojim kada mi je hladno i od drhtanja nego leti po zegi.Ja mislim da je na psihickoj osnovi zbog toga sto stalno mislim na to,ali videcemo za koju godinu kad mi se stabilizuju zlezde i hormoni.Do tad 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 18, 2008 1:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 08, 2006 2:34 am
Postovi: 15
Ljudi ja sam se juče operisao na Institutu u Sremskoj Kamenici, pa ćemo sada videti kakav je postoperativni tok i da li ima nekih nuspojava, ali jedna stvar je očigledna, ispod pazuha se više ne znojim....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 28, 2008 2:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 28, 2008 1:55 pm
Postovi: 2
Kao i vi, i ja nazalost imam taj problem. Ranije nisam obracala paznju, ali kada sam pocela malo vise da izlazim, i da svaki put kad podignem ruku vidim fleke na majci onda sam pocela da se brinem. Sad shvatam da i zimi kad nije vruce ja se znojim, kao da je napolju 40 stepeni. Malo sam citala o ovom problemu i videla da je 1 od uzroka i kofein. To mozda jeste tacno u mom slucaju, jer dok sam bila u srednjoj skoli, uoste nisam imala problem sa znojenjem, nego tek kad sam krenula na fakultet i kad sam pocela kafu da pijem u velikim kolicinama (i po 4 na dan). Sad sam prestala da je pijem i videcu sta ce biti....... pre nego sto se odlucim za nesto radikalnije....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 31, 2008 12:14 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Drugari da li je jos neko koristio Odaban sprej i kakvi su rezultati?
Bekvalac hoces li nam malo bolje objasniti svega sto se tice operacije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ......
PostPoslato: Ned Nov 09, 2008 10:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 10:03 pm
Postovi: 71
cao svima. i ja imam isti problem. iako sam jos uvek u teen periodu, iako je to sve normalno za moje godine previse se znojim. najgore mi je kada vidim drugaricu kada nosi majcu svetle boje i nista nije mokro a ja nosim belu majcu i ispod pazuha ogroman krug znaci bas bas, toliko veliki da ne zahvata samo pazuh. tako da ludim zbog toga


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: