Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: VITILIGO- kako ga leciti, moze li hranom?
PostPoslato: Sre Avg 15, 2012 10:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 15, 2012 9:43 pm
Postovi: 1
Cao, nova sam, pa bas i nisam sigurna kako forumi funkcionisu. Pre godinu dana, tacnije maja meseca prosle godine pojavila mi se jedna fleka (okrugla) na vratu tacno na jabucici, nesto kasnije pojavile su se jos dve vrlo sitne flekice na bradi sa strane, na koznom su mi proverili da nije gljivicno kozno oboljenje, ustanovili da nije i rekli mi da je vitiligo. Onda mi je doktorka, rekla kako nije nista strasno i kako ce najverovatnije da se siri i da nema leka za to, i onda mi je naravno izvadila prospekte nekih nenormalno skupih preparata za prikrivanje fleka. I ja sam zbog toga i digla ruke, bez i da sam pokusala s nekom metodom lecenja, jer su mi dve doktorke na koznom, rekle da leka nema, tj postoje neki lekovi, nekakava zracenja laserom, ali da je sve to uzaludno bacanje para. A onda sam sada krenula da istrazujem po forumima, jer su mi se od pocetka ovog leta fleke bas prosirile, i javila nova tufna. Svasta sam procitala na raznim forumima, i vise nisam ni sigurna odakle da krenem. Zanima me, kako mogu tacno da utvrdim da li je to vitiligo ili mozda neko drugo kozno oboljenje prouzorkovano stresom ili necim drugim? (znam da tacan uzrok ne moze da se utvrdi, a u mojoj blizoj familiji niko nema vitiligo) Takodje, zelela bih da cujem misljenja ljudi koji su probali sa lecenjem, o rezultatima... a da, inace sam negde procitala, kako neki lik svoj vitiligo leci vocem ( dinja, borovnica, brusnica, kupina, sljiva, narandza, i puno sargarepe) i kaze da je posle 15 dana primetio poboljsanje, da li je neko probao s vocem? hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VITILIGO- kako ga leciti, moze li hranom?
PostPoslato: Čet Maj 16, 2013 9:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 16, 2013 9:22 pm
Postovi: 5
Mogu da pomognem. Pravim prirodni melem koji nleci vitiligo. Nikom se od korisnika nije povratio. Pisite ako ste zainteresovani


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: