Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 06, 2008 10:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 10:15 pm
Postovi: 142
tina gde si to radila? Ja sam isto iz Subotice i kao sto vidis gore meni je jako puno pomoglo. Nisam radila metodom dlaku po dlaku iako mislim da ga ima jer mi je rekla da posle nekog vremena kad ostane samo par dlacica da ce to za cas uraditi tim nekim iglicastim laserom jednu po jednu. Ali on ima isti efekat kao i taj koji sam ja radila samo je razlika u povrsini koju obhvata.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 06, 2008 10:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 05, 2008 11:57 am
Postovi: 10
pozdrav LjubicaBubica,
ja sam depilaciju radila u poliklinici sente, i bila sam 2 puta,isto imam problem sa hormonima i mali visak testosterona,tako da su mi problem bile dlake na vratu...posle ta dva tretmana,meni je izgledalo kao da imam jos vise dlaka,cak mi je i vrat bio plav...pa sam odustala od toga...nista nisam radila duze vreme..ali sad sam se ponovo raspitivala po subotici da li neko radi sem njih i saznala sam da u megalabu rade,ali samo jedan dan u mesecu, ja sam zakazala 15-tog...pa cu da kazem sta i kako mi je bilo...:))
nadam se najboljem...
a gde si ti radila depilaciju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 09, 2008 7:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 10:15 pm
Postovi: 142
Isti problem sam imala...vrat i nausnice....
Radila sam u salonu "WIS" kod Zeleznicke stanice, Lenjinov park 11
Tamo radi jedna jako fina teta Sonja Sigulinski se zove,sve ti lepo objasni... Ma uglavnom pokusaj to sto si zakazala pa ako puj puj puj ne uspe dacu ti broj telefona ili mail ili odsetaj tamo pa je potrazi...ako ja nekako jos mogu pomoci tu sam... :)
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 09, 2008 7:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 05, 2008 11:57 am
Postovi: 10
vazi...hvala puno...javljam se 15-tog...kad vidim kako cu kod ovih proci...:)
pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 09, 2008 8:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 07, 2007 12:05 am
Postovi: 24
zna li ko nesto o ipl aparatu crystal212?vrijedi li raditi s njim itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 11, 2008 1:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 08, 2006 3:03 am
Postovi: 63
Ljubice,jesi ti radila epilaciju laserom ili iglom,ja sam laserom i rekla si mi da se posle treceg tretmana vidi neka razlika,a da pre pre toga ne treba da ocekujem nesto i kako izgleda posle treceg, cetvrtog tretmana,znaci mislis li da treba da nastavim dalje tretmane i molim one koji su radili epilaciju laserom tamo na Slaviji ili drugom mestu da napisu svoje utiske a da nisu odustali posle prvog puta da li pomaze ili ne hitno mi je


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 11, 2008 6:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 10:15 pm
Postovi: 142
gytar laserom sam radila i tek posle treceg puta su se videli rezultati a posle cetvrtog je ostalo jos mozda 10% ali to mora tako....i to mi je rekla da dodjem za sest meseci na jos jedan tretman(da se koza malo odmori...sad jako zurim ali objasnicu ti to veceras ili sutra...) ali ja nisam otisla. Proslo je godinu dana evo vec do sad i jos uvek ih imam malo...nisu se vratile.
Znaci idi na treci obavezno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 11, 2008 10:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 11, 2008 8:56 pm
Postovi: 18
sto se tice trajnog uklanjajnja malja,iz sopstvenih razlicitih iskustava,imam neka znanja i preporuke!!!!!!!pre svega ,laser je nezamenljiv,iako je za takvu vrstu tretmana,par preduslova neophodno.kod zena pre svega,ako je maljavost netipicna,brada,nausnice....mora se kontrolisati i pratiti hormonski status(testosteron,pre svega!)koza ne sme biti osuncana,a laser reaguje samo na tamne malje.radi se u proseku 5 tretmana sa pauzama od 4-6 nedelja,a dlacice se ne smeju cupati!!!!!!!!!!oba pola mogu to uraditi na bilo kom delu tela !ne veruj te ako vam u nekoj klinici garantuju 100% na uspeh i da ce dovoljno biti,uraditi npr 3 tretmana!!!!!!!!bele i svetle se mogu ukloniti radiotalasima-BOLNO PRILICNO!,ili strujom,sto u slucaju da radi neko nestrucan,dolazi do groznih opekotina-metoda je najbolnija od svih!!!!!!laser preporucujem da ne radite u divi!!!!!!!!!!ja sam tamo isla,deru sa cenom ubedljivo najskuplji!!!!!!!!!dva do tri puta su skuplji od drugih,a jedino sto za njih mogu da kazem,je da imaju dobru reklamu na koju sam i ja pala!kasnije sam nastavila kod iste doktorke koja je presla na drugu kliniku sa savrsenijim laserom, a razlici u ceni necu ni pricati. Inace je specijalista sa VMA. Uputicu svakoga ko je zainteresovan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 14, 2008 12:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 07, 2007 12:05 am
Postovi: 24
tialap79 hajde posalji mi na pp vise o tom salonu i br.tel


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 14, 2008 12:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 07, 2007 12:05 am
Postovi: 24
da li je neko radio yag laserom????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 14, 2008 4:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Okt 08, 2006 3:03 am
Postovi: 63
tielap,ako mozes da napises kolika je cena za cele noge


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 15, 2008 8:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 05, 2008 11:57 am
Postovi: 10
ja sam bila danas na depilaciji....evo ovako...radio mi je jedan ljubazan doktor zajedno sa doktoricom dermatologom, depilaciju radi diodnim laserom....rekao mi je da mi treba od 3-5 tretmana, a tretmani se rade na svakih mesec dana, tretman me je kostao 100 evra...
ali rekao mi je da me svaki tretman nece toliko kostati,nego kako se smanjuju dlake,tako ce se smanjivati i cena :D
ceo tretman mi je trajao oko 25min...nije strasno malo pecka...posle mi je ostalo crvenilo, ali mi je doktorica dermatolog namazala kremu i to mi se smirilo...
sad mi je sve ok...ne vidim ni jednu dlaku, a crvenilo se smirilo...
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 16, 2008 7:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 10:15 pm
Postovi: 142
Super tina! Moram ti reci da sam juce mislila na tebe :) To sve sto kazes zvuci kao da ce sve biti dobro al ajd da cutim da ti ne izbaksuziram :) Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 17, 2008 12:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 11, 2008 8:56 pm
Postovi: 18
cena ima opseg od-do po tretmanu,naravno zavisi od povrsine noge i gustine malja.nije isto za jednu mrsavicu npr. ili za krupnu damu,ako me razumete!?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 17, 2008 12:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 11, 2008 8:56 pm
Postovi: 18
znate sta ljudi,vec mi postaje smesno!ko je god isao na laser,kaze da su mu rekli od 3 do 5 tretmana!!!!!!!!!ako idete na totlni ucinak,shvatite da to nije moguce!zadovoljstvo je prilicno skupo,ali shvatite da za trosak treba da saberete celih 5 tretmana!!!!!!!!!!naravno da nijedan dr.ili ko vam vec radi nece obeshrabriti"musteriju" sa iskrenim:"znate spremite se na veliko pucanje love!!!!!!!!!!"PA KO VOLI NEK IZVOLI!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: