Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 18, 2007 3:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 9:21 pm
Postovi: 8
Oljaeha bila bih ti veoma zahvalna. Posalji mi privatnu poruku kada budes mogla.


Veliki Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 18, 2007 4:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jul 30, 2006 2:40 pm
Postovi: 138
Flame,poruka ti je poslata jos juce!!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 19, 2007 5:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 9:21 pm
Postovi: 8
Imam osecaj da cu da poludim... Kad bolje razmislim izgleda da se meni najvise isplati da kupim jedan pistolj i pucam sebi u glavu!!! Ponekad sam mnogo ljuta na svoju majku sto me je rodila "dlakavu", ali kad bolje razmislim nije ona kriva!!! Naravno da ona , a i moja sestra nemaju toliko malja... pa sam nekad i ljubomorna!!! Danas, na pesackom, dok sam cekala da predjem ulicu, jedan covek koji je stajao pored mene gledao je u moje "produzene zulufe"... da sam mogla pobegla bi u misiju rupu!!! Ovakav zivot nema smisla


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 20, 2007 12:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 20, 2007 12:05 pm
Postovi: 5
Valdi63, zanima me da li su to cene jednog tretmana ili?
Ja konkretno imam veoma svetlu kozu, a dlake na licu-regija zulufa-smedje i tanke. Pritom ih cupam, i poprilicno ih ima. Bilo bi dobro da mi posaljes i na pp adresu salona i telefon. Koji tip lasera ima tvoj salon?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 20, 2007 10:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:09 pm
Postovi: 67
juxtapoz je napisao:
Valdi63, zanima me da li su to cene jednog tretmana ili?
Ja konkretno imam veoma svetlu kozu, a dlake na licu-regija zulufa-smedje i tanke. Pritom ih cupam, i poprilicno ih ima. Bilo bi dobro da mi posaljes i na pp adresu salona i telefon. Koji tip lasera ima tvoj salon?

IPL aparat MediLux, proizvodjac Palomar, USA.
I pored toga sto moze da tretira svetlije dlake (to znaci svetlije od tamnosmedjih i crnih), svetlo smedja i tanka dlaka se jako tesko eliminise. Srednje smedja dlaka moze da se tretira ali ce trebati veci broj tretmana.
Dlacice ne bi smela da cupas oko 4 nedelje pre tretmana ili duze, mozes da ih skidas depilacionom kremom ili da ih brijes.
Cene su po jednom tretmanu.
Izvini, ali podatke mog salona na forumu (ni na PP) ne dajem.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 21, 2007 4:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 11:18 am
Postovi: 105
Valdi, ono sto mene zanima jeste sledece:
Imam izuzetno svetlu kozu a dlake su mi na nogama preponama i pod pazuhom debele i tamno smedje.
Jednako kada brijem i kada se depiliram, dlake mi urastaju, i to onako "plitko" pod kozu. Obicno nemam infekcije, vec se to eventualno inficira kad ja pokusavam da izvucem sama te dlake...
Ispod pazuha se nikad nisam depilirala.
Da li sam ja dobar "kandidat" za Vas aparat?
I koliko se ocekuje tretmana otprilike....
I kako ide tipizacija koze odnosno dlaka?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 29, 2007 12:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:09 pm
Postovi: 67
jovanche je napisao:
Valdi, ono sto mene zanima jeste sledece:
Imam izuzetno svetlu kozu a dlake su mi na nogama preponama i pod pazuhom debele i tamno smedje.
Jednako kada brijem i kada se depiliram, dlake mi urastaju, i to onako "plitko" pod kozu. Obicno nemam infekcije, vec se to eventualno inficira kad ja pokusavam da izvucem sama te dlake...
Ispod pazuha se nikad nisam depilirala.
Da li sam ja dobar "kandidat" za Vas aparat?
I koliko se ocekuje tretmana otprilike....
I kako ide tipizacija koze odnosno dlaka?

Vi ste dobar kandidat sa sve aparate a resicete se urastanja dlacica. Prognozirati broj tretmana je nezahvalno. Racunajte na 4-8 tretmana a i da je efikasnost nesto manja na tamnosmedjim dlacicama nego na crnim. Efiksnost je obicno veca na potkolenicama i preponama a manja na natkolenicama i pazuhu. Neki pacijenti su zadovoljni vec posle 2-3 tretmana jer dozive veliko olaksanje (lako odrzavanje regije) a neki pokasuvaju da eliminisu svaku dlacicu i ponavljaju tretmane dok god za to ima smisla (dlacice postanu previse svetle i oslabljene strukture).
Tipizacija koze moze se vrsiti po Ficpatriku (tipovi od I-VI) ali ova skala nije dovoljno precizna za fotoepilaciju (isti tipovi koze razlicito reaguju). Zato se radi test koji dovoljno precizno pokaze izdrzljivost koze. Za tipizaciju dlake ne postoje mogucnosti sem u laboratorijskim ulovima.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 29, 2007 3:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
A kolika je cena za jedan tretman pazuha?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 29, 2007 3:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:09 pm
Postovi: 67
skvo je napisao:
A kolika je cena za jedan tretman pazuha?

U mom salonu 1.700 din po tretmanu.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 01, 2007 10:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 30, 2007 9:44 pm
Postovi: 3
Imam problem sa maljavosti na grudima i ledjima,muskarac sam,neki kazu da je to ok,ali meni smeta i hteo bih da ih zauvek otklonim.Koza mi je svetla a dlacice su crne,da li mozete da mi preporucite gde da radim i da li je moguce uraditi,koja je cena i koliko je potrebno tretmana?Za Valdia

Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 01, 2007 11:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Moze krace objasnjenje, moze i na pp, gde je vas salon, i tako to :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Trajna depilacija
PostPoslato: Sre Maj 02, 2007 11:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 15, 2007 3:20 pm
Postovi: 2
hoce li mi neko javiti gde se neki od ovih salona nalazi ili da se setam i trazim ih po gradu.... bio bih veoma zahvalan da mi neko odgovori....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 03, 2007 8:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 11:18 am
Postovi: 105
Valdi, hvala na odgovoru.
U medjuvremenu sam zvala salon LadySense.
Depilacija celih nogu sa preponama je 7.200,00 dinara a pazuh je i dalje 1.700,00 dinara.
Ja cu sacekati sledecu platu, i nece mi smetati sto ide leto, jer ja ionako izbegavam sunce plus sto volim svoj cisti beli ten.

Ko hoce da zakaze noge (pretpostavljam da je u pitanju bilo koja veca regija), trebalo bi da zakaze otprilike nedelju dana ranije.

Proba se radi odmah. Devojka/zena s kojom sam pricala mi je rekla da se uradi proba i saceka pola sata ukoliko koza nije osuncana a ako je osuncana ceka se dva sata.
Nisam se jos detaljno informisala o pripremi, jer cekacu jos sigurno jedno mesecak dana, a do tad ce brijac da radi samo tako :D
Dakle, ja cu sigurno ici, samo je pitanje kad.

I savet Valdiju, samo nemojte da poskupljujete, pliiiiiz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 1:30 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:09 pm
Postovi: 67
dushan90 je napisao:
Imam problem sa maljavosti na grudima i ledjima,muskarac sam,neki kazu da je to ok,ali meni smeta i hteo bih da ih zauvek otklonim.Koza mi je svetla a dlacice su crne,da li mozete da mi preporucite gde da radim i da li je moguce uraditi,koja je cena i koliko je potrebno tretmana?Za Valdia
Pozz

Gde cete da radite epilaciju je iskljucivo na vama da odaberete. Po vasem opisu vi ste dobar kandidat i za Diodni i za Alexandrite laser kao i za IPL pod uslovom da su aparati od renomiranog proizvodjaca. Cene su razlicite a u mom salonu su: ledja sa ramenima 7.100 din, grudi 3.600, stomak 3.300. Potreban broj tretmana je nezahvalno prognozirati. Na regijama gde vam je dlaka crna i jake strukture verovatno bi bilo dovoljno 4-5 tretmana izuzev za ramena gde je potrebno vise puta ponoviti.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 1:33 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:09 pm
Postovi: 67
skvo je napisao:
Moze krace objasnjenje, moze i na pp, gde je vas salon, i tako to :)

Izvinite, ali podatke mog salona ne dajem preko foruma. Vec sam objasnjavao zasto. Zao mi je...
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: