Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 21, 2005 10:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 25, 2005 3:29 pm
Postovi: 18
i ja mislim da je tako nesto,ali posto nisam iz bgd,moram probati leciti sa nekim preparatom protiv takvih gljivicnih upala,pa jer me mozete posavetvati kako i cime?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 21, 2005 10:34 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Obytin crem, Lamisil crem, Canesten crem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 27, 2005 10:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 25, 2005 3:29 pm
Postovi: 18
kanesten krem je mnogo pomogao,jako crvenilo se skoro sasvim povuklo,polako ali sigurno prolazi,hvala vam na savetu.Medjutim sada sam zapazio nesto u vezi one suve koze na penisu,naime pantenol bas nije mnogo pomogao,koza je jos uvek suva,verovatno kao posledica tih gljivica,ali su vene jako izrazene,i jedan deo vene,ili kapilara,sta li je vec,jje dosta potamneo,mnogo tamniji nego ostali delovi,pa me interesuje o cemu je rec,i kako protiv toga.hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 27, 2005 11:09 am 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
najverovatnije da se radi o takozvanoj potamnelosti koze posle zapalenja a i kortizoni bi mogli za to biti zasluzni. U svakom slucaju proci ce samo je potrebno vreme. ako vam pantenol ne prija zaista biste mogli da uzmete Ceramide to smo vec probali kod nekoliko pacijenata u regionu genitalija i prija im . Mozda zato sto su oni predvidjeni za predeo oko ociju koji je isto toliko osetljiv.

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 27, 2005 7:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 25, 2005 3:29 pm
Postovi: 18
u redu,ako posle praznika ostane ovako ostavicu vam podatke pa da mi posaljete pouzecem ako vam ne bude tesko.sumnjam da pantenol ne prija,vec samo ne vidim jos nikakve promene.moze li i posledica toga svega biti potamnelost nekog dela vene,kao posledica nestanka tog lipidoznog sloja kao sto ste rekli?hvalam vam veliko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 27, 2005 9:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 25, 2005 3:29 pm
Postovi: 18
ako mozete ostavite mi mail i cenu kreme da vam posaljem tamo svoje podatke i ocekujem vas odgovor na prethodnu poruku.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 28, 2005 11:12 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
Mozete mi se javiti na privatni mail. Cena kreme je za 50 grama 240din

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 29, 2005 11:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 25, 2005 3:29 pm
Postovi: 18
poslao sam podatke na mail...jer mi mozete reci samo nesto oko tih vena posto sam mnogo zabrinut u vezi sa tim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 29, 2005 3:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 25, 2005 3:29 pm
Postovi: 18
posto sam koristio kansen i kanesten krem za lecenje @alergije na preponama,koje se polako povlace,kao sto smo utvrdili da su gljivice,sada ce druga nedelja da ih mazem sa tim kremama,nisu potpuno nestale ali su se odlicno povukle,ali mi se sada pojavilo i pored tih problema sa venama i nestanka sloja koze na penisu i crvenilo i suva koza na kozi testisa,pa me interesuje da li je to posledica koriscenja tih krema,stvarnop ne znam kako da eliminisem to...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 29, 2005 7:20 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
Dobila sam vase podatke i prosledicu ih Mr Ph Silviu koji je u strucnoj poseti laboratoriji jedne od najvecih dermatoloskih klinika u Rimu i vraca se 4.05.05.

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 29, 2005 8:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 25, 2005 3:29 pm
Postovi: 18
posto sam koristio kansen i kanesten krem za lecenje @alergije na preponama,koje se polako povlace,kao sto smo utvrdili da su gljivice,sada ce druga nedelja da ih mazem sa tim kremama,nisu potpuno nestale ali su se odlicno povukle,ali mi se sada pojavilo i pored tih problema sa venama i nestanka sloja koze na penisu i crvenilo i suva koza na kozi testisa,pa me interesuje da li je to posledica koriscenja tih krema,stvarno ne znam kako da eliminisem to...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 30, 2005 12:38 am 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
antimikotici su cesto kiselog Ph pa isusuju kozu i potrebno je primeniti neki od kremova za negu. Tu bi dosli u obzir ceramidi iž

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Suva koza
PostPoslato: Sub Feb 09, 2013 4:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 09, 2013 4:50 pm
Postovi: 2
Meni je isto suva koza na penisu, ne vidi se toliko samo kad dodirnem osetim da je suva koza...Molim vas ako imate neku preporuku neku kremu... Mazem svaki dan 3x na dan sa balea neka nemacka krema ne znam za cega sluzi ali ipak pomogne koliko toliko da ne ispuca koza... Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Suva koza
PostPoslato: Čet Maj 11, 2017 12:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2017 3:23 pm
Postovi: 2
Za tu suvocu i perutanje i crvenilo, probajte ideal balance kremu od sibirskog kedrovog ulja,ulja nevena,psenicnih klica i aloe,jer ona vlazi duboko kozu a ne ostaje masntan trag.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: