Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 200 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 03, 2006 1:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 22, 2005 4:43 am
Postovi: 3
Darko80 je napisao:
Moj problem je u tome sto mi i opada kosa i imam hronicnu perut tj.saboreju pa pokusavam obe stvari istovremeno da lecim ali nije bas uspesno bar sto se tice peruti...... :( ........

Ja sam imao veliki problem oko peruti i pokusavao sam razne sampone (Squaphane itd.) i druge stvari koje uglavnom nisu pomagale, samo je sampon Mycoseb koliko-toliko situaciju cinio podnosljivom, ali sam kosu morao da perem svaki dan (najmanje svaki drugi), a glava bi pocela da svrbi i da se peruta vec posle par sati. Ono sto mi je stvarno pomoglo i POTPUNO uklonilo perut jeste Nirel losion za kosu i to u roku od svega 10-ak dana. Pre toga, sa ostalim stvarima sam se mucio vise od godinu dana bez stvarnih rezultata. Losion sam koristio svaki dan uvece, a istovremeno sam prao kosu svaki drugi dan Nirel samponom. Sada vec par meseci uopste nemam perut, a i smanjilo mi se opadanje kose koje je ranije bilo poprilicno. Iz straha da mi se perut ne vrati "odrzavam" situaciju tako sto kosu perem Nirel samponom, a jednom nedeljno utrljavam losion.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 12, 2006 12:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
I ovog septembra, kao i prosle godine, verovatno malo i sezonski a vise zbog stresa i nerviranja, pojacano mi opada kosa. Nista u zabrinjavajucem stupnju, nije se ni proredila, samo mi uvek kada prodjem prtima kroz kosu ostanu u ruci 2-3 dlake, a kad se cesljam i perem kosu, onda je situacija gora, opadne znatno vise ngo sto to biva obicno.
Da li da uzmem nutrival tablete?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 13, 2006 9:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Anyone?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 13, 2006 9:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
ne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 13, 2006 9:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Sto bre? ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 13, 2006 10:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
skvo je napisao:
I ovog septembra, kao i prosle godine, verovatno malo i sezonski a vise zbog stresa i nerviranja, pojacano mi opada kosa. Nista u zabrinjavajucem stupnju, nije se ni proredila, samo mi uvek kada prodjem prtima kroz kosu ostanu u ruci 2-3 dlake, a kad se cesljam i perem kosu, onda je situacija gora, opadne znatno vise ngo sto to biva obicno.
Da li da uzmem nutrival tablete?

Isto i meni,nije se proredila,ali me brine!Ja mislim da je meni to od svega onoga sto sam stavljao na kosu i sto sam je prao svako vece,sada cu morati da je perem svako drugo vece,i nista ne koristim od preparata!Ali sve ovo me brine!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 13, 2006 10:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
skvo je napisao:
Sto bre? ;)
Ma mozesh i tablete, oce i od shampona nekih da opada, promeni shampon prvo, koliko se secam Herbal Essence koristish? Nekima od njega opada kosa pojacano.

Ako ti je masna kosa i imash perut, peresh cesto, uzmi Vichy shampon protiv peruti, za masnu kozu glave, sa zelenim poklopcem, znaci shampon je LEK. Ja nit imam vishe perut, nit mi se onako masti kosa, mogu 7 dana da ne perem kosu, bash kao shto pishe na uputstvu, a ranije sam svaki drugi dan. Herbal essence je kratko davao rezultate, posle se vratilo na isto. Sad mi je cetvrti mesec kako koristim Vichy, prva tuba, trajace po mojoj proceni 6 meseci:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 13, 2006 11:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 1:12 pm
Postovi: 164
Lokacija: Beograd
Makki kol'ko para je taj sampon !???
p.s. Vichy normaderm krema je ODLICNA...al' necu puno da je hvalim...uroka radi, jos je pocetak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 13, 2006 11:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
Pre 3 meseca sam ga platio 700din., verovatno je i sad toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 13, 2006 11:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Ne koristim herbal vec godinu dana..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 4:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Kupih danas Nutrival.... ima 3 tablete, a pise da se pije 3 dnevno... Koliko dugo da pijem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 8:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 6:19 pm
Postovi: 222
meni je isto pocela da opada kosa pre mesec dana,pocela sam da pijem vitamine,prvo sam pila bevipleks ali nikakve koristi od njega,onda sam po preporuci apotekarke uzela *merz spezial dragees* tablete piju se dva puta na dan,neke nemacke,kostaju oko 15 evra.ima 60 tableta.dobre su za kozu,kosu i nokte.pa javicu rezultate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 14, 2006 8:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 6:19 pm
Postovi: 222
http://www.merz-spezial-dragees.de/


ovde mozete pogledati,neka neko prevede za druge ako moze,ja stvarno ne znam. :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 15, 2006 3:41 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
skvo je napisao:
Kupih danas Nutrival.... ima 3 tablete, a pise da se pije 3 dnevno... Koliko dugo da pijem?
Pa dok ne pocne da ti raste kosa i po vratu i po ledjima :lol: Pa pishe valjda ima neko uputstvo :) A mogla bi i Marka987 da poslushash, vidish da se ubi da izreklamira, da zaradi i on neki dinar :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 15, 2006 10:48 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Makki, makki..... :lol:
pise da je pije 3 dnevno, sto znaci da je jedna kutija samo za 10 dana, pa ne znam koliko kutija treba da se pije...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 200 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: