Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim vas pomoc! Braon fleke na kozi koje se perutaju
PostPoslato: Pon Jul 06, 2015 7:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 06, 2015 7:22 pm
Postovi: 1
Otprilike od februara ove godine su mi se pojavile braon fleke na ramenu i oko pazuha pa po vratu. Sa leve strane su ostale samo 2, 3 tacke dok sa desne imam dosta tih fleka, ali samo u tom predelu oko pazuha ( nalaze se 8,9 cm na plecki prema kicmi i napred 2,3 cm prema grudima, u tackama su velicine malog nokta pa i malo vece do precnika 4 cm). Ranije sam pio b complex zbog popucale koze u dodiru sa hemijom za ciscenje. Sada sam poceo ponovo da pijem. Imam taman ten i nikad nemam problema sa kozom na jakom suncu. U tom periodu kad su se pojavile sam bio u selu gde nisam imao najbolje uslove za odrzavanje higijene. Na tim flekama se koza blago peruta( kada se npr pocesem peruta se malo,a ovako ne ). Ne povlace se, sada kada sam zbog rada na suncu i dalje se primecuju i ako sam dobio boju.Mali deo do pazuha nije pocrneo na suncu i tu se jasno vide. Ne svrbe, ne peku, nemam osecaj uopste da ih imam, ali ne znam sta je i zbog cega pa se plasim da nije neka infekcija.Ne mogu nikako da ih skinem, a trenutno nisam u mogucnosti da odem kod dermatologa pa bih molio za savet i da mi kazete sta je to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas pomoc! Braon fleke na kozi koje se perutaju
PostPoslato: Uto Jul 07, 2015 11:43 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Можеш да пробаш једну флеку двадесетак дана свакодневно по неколико пута да натапаш ватом умоченом у водени раствор соде бикарбоне (пуна мала кашика на два деци воде). Ако помогне примени и на остала места.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: