Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 23, 2006 10:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 12, 2006 10:50 pm
Postovi: 6
Hvala care mnogo si mi pomogo..ne znas ni sam koliko to men znaci posto mi ove dlake vec smetaju toliko da mi dodze da sebi noge presecm..
E sad bi te htio zamolit ako znas al dobru ordinaciju u Beogradu
da odem ja na to samo bilo sta samo da se ove dlake otstrane
Jos jednom hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 23, 2006 11:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 12, 2006 10:50 pm
Postovi: 6
Eh zaboravih rec (a niko nije ni odgovorio) Dali se mogu i laserski ostraniti dlake na celu odnosno ako su spojene obrve?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 10, 2006 7:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:17 pm
Postovi: 38
Lokacija: bgd
Može li neko da mi kaže adrese dva-tri kozmetička salona u kojima se može uraditi tretman laserske epilacije (u Beogradu)?
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: POZDRAV SVIMA!
PostPoslato: Uto Apr 17, 2007 10:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 9:21 pm
Postovi: 8
ZIVIM U KRAGUJEVCU,IMAM 22GODINE I VELIKI PROBLEM SA MALJAMA! RASTU SVUDA, ALI MI NAJVISE SMETAJU MALJE KOJE RASTU PO LICU - KAO PRODUZENI ZULUFI KOJI SE SPAJAJU ISPOD BRADE. SADA SU POCELE DA SE SIRE I PO OBRAZIMA.NISU TOLIKO GUSTE, ALI SU DUGACKE... ODAVNO SAM ISLA NA ONO CUPKANJE SA NEKAKVIM IGLICAMA I TO SAM PONOVILA NEKOLIKO PUTA. DLAKE SU OPET IZRASLE... RADILA SAM ISPITIVANJE HORMONA KOJI UTICU NA MALJAVOST, ALI ONI SU OK. PROGLEDALA SAM I JAJNIKE, ALI I ONI SU OK. NE ZNAM STA CU DA RADIM JER TAJ PROBLEM SA MALJAMA MI STVARA VELIKE PROBLEME U ZIVOTU... STALNO SE KRIJEM OD LJUDI... SLABO IZLAZIM PREKO DANA DA ME LJUDI NE BI CUDNO GLEDALI. MOJA DRUGARICA ME TESI DA SE NE PRIMECUJE ALI JA MISLIM DA SVI GLEDAJU MOJE LICE... I TAKO DA VAM NE PRICAM KOLIKO SAM ISKOMPLEKSIRANA I TO DA SE NISAM SKINULA U KUPACI KOSTIM JOS OD PETOG RAZREDA OSNOVNE SKOLE... I STA SAM SVE PROPUSTILA U ZIVOTU BAS ZBOG TOG PROBLEMA... MOLIM VAS DA MI PREPORUCITE NEKI SALON, ILI ORDINACIJU, MA SVE STO MI MOZE POMOCI U RESAVANJU PROBLEMA... SVE JE TAKO SKUPO, A MOJA FINANSIJSKA SITUACIJA NIJE BAS NAJBOLJA!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 17, 2007 10:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 22, 2007 10:44 pm
Postovi: 230
To cupanje sa iglicama, to je verovatno elektroliza. Ja sam to isto radila ali je dosta skupo i bolno i sporo plus ne unisti dlaku nego moras opet sve ponavljati za mesc, dva.
Laser ti je isto skup, zato preporucujem skidanje voskom. Ne mogu ti preporuciti salon jer zivim u inostranstvu ali verujem da ih ima u tvojoj okolini dosta. Ovo je relativno jeftino i brzo. Moras ici redovno i to je to.

Mozes isto da kupis epilator pa sama cupati dlake. Najbolje je prvo otici kod kozmeticarke da ti ona skine i posle cim malo narastu ti ih sama skidas sa epilatorom. Epilator ne boli toliko ako su male dlake. Ovo ti je najjeftinija varijanta.


Nedaj da to dlake uniste uzivanje u zivotu.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Draga Medi
PostPoslato: Sre Apr 18, 2007 2:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 9:21 pm
Postovi: 8
Jeste radila sam elektrolizu vise puta. Ne smeta mi to sto je bolno i dosadno, vec to sto opet rastu iste kao sto su bile.

Epilator koristim za skidanje malja po telu, ali na licu ne jer se plasim da im tako ne ojacam koren. Nadam se da cu skupiti dovoljno novca za taj laser... ili cu na kraju morati da ih skidam voskom.

Hvala ti na savetu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Draga Medi
PostPoslato: Sre Apr 18, 2007 2:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 9:21 pm
Postovi: 8
Jeste radila sam elektrolizu vise puta. Ne smeta mi to sto je bolno i dosadno, vec to sto opet rastu iste kao sto su bile.

Epilator koristim za skidanje malja po telu, ali na licu ne jer se plasim da im tako ne ojacam koren. Nadam se da cu skupiti dovoljno novca za taj laser... ili cu na kraju morati da ih skidam voskom.

Hvala ti na savetu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Draga Medi
PostPoslato: Sre Apr 18, 2007 2:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 9:21 pm
Postovi: 8
Jeste radila sam elektrolizu vise puta. Ne smeta mi to sto je bolno i dosadno, vec to sto opet rastu iste kao sto su bile.

Epilator koristim za skidanje malja po telu, ali na licu ne jer se plasim da im tako ne ojacam koren. Nadam se da cu skupiti dovoljno novca za taj laser... ili cu na kraju morati da ih skidam voskom.

Hvala ti na savetu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 18, 2007 5:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 22, 2007 10:44 pm
Postovi: 230
Ja sam pre, kad bi isla kod kozmeticarke za noge, skidala i zulufe. To traje par sekundi. Zaista nije strasno i sto je najvaznije mnooogo lepse izgleda :). Pa dok ne skupis novac za laser i vosak moze da odradi posao.

Verovatno znas da ni laser ne uklanja trajno dlake. Vrate se za nekoliko godina i moras opet na tretmane., Ovde gde sam je bas bilo na TV-u kako mnoge laserske ordinacije garantuju trajno resavanje dlaka i onda posle nekoliko godina zatvore biznis i otvore pod drugim imenom i ti nemozes nikog da tuzis posle.
Treba navodno ponoviti grupu tretmana nakon nekoliko godina da bi se potpuno unistile i to ne radi kod svakog. Nekom se nikad ne uniste potpuno.
Ovde gde sam, samo je jedna laserska klinika garantovala vracanje novca ako dlake pocnu ponovo da rastu i bankrotirali su u roku nekoliko godina. Sad vise niko ne daje takvu garanciju. A zivim na zapadu gde imaju najnoviju opremu, prate istrazivanja i dostignuca, primenjuju sve to ali uspesnost nije bas velika.
Moje misljenje je da nije vredno toliko novca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: POZZZ
PostPoslato: Pet Jun 15, 2007 5:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 15, 2007 5:11 pm
Postovi: 2
Imam 16 godina, ne patim od dlaka na grudima i drugim mestima,a nije bas da ih nemam .... :D Muce me dlake na licu : jagodice i spojene obrve !
Pigment dlaka jako crn.

Koja bi cena bila i jel to moze da se zavrsi ovim putem ???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 23, 2007 9:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 1:17 pm
Postovi: 8
Lokacija: beograd
depiliranjem se ne ojacava koren dlake vec slabi koliko sam ja upucen

_________________
just watch me burn


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 27, 2007 9:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2007 9:55 pm
Postovi: 8
Cao svima!
Imam 17 godina i dosta sam maljav,po ledjima,licu,straznjici....
Mozete li mi pomoci sta da radim a da nije laser?
Postoje li neke pilule tj tablete za muskarce sto smanjuje maljavost???

Hitno mi je!
Ako neko zna moze da mi odgovor posalje na mail,hvala svima unapred!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 28, 2007 11:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 10:58 pm
Postovi: 145
Ako je uzrok maljavosti hormonski disbalans,moze se redukovati pilulama.Medjutim,u svakom drugom slucaju,nazalost,jedino trajno resenje je laser ili elektroepilacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 28, 2007 8:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2007 9:55 pm
Postovi: 8
Znas li mozda kojim pilulama?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 28, 2007 8:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jun 19, 2007 1:18 am
Postovi: 59
Imam 38 godina. Maljav sam veoma i to i po grudima, i ledjima i rukama i nogama. Imam i guste obrve, takoreci spojene, a i malje na jagodicama, doduse ne bas toliko izrazene. Ne pada mi na pamet da ih skidam i da se depiliram. Kao sto je ranije vladala predrasuda da treba biti maljav, sada vlada predrasuda da valjda treba biti cosav. Mislim da muskarci ne treba da budu nesrecni zbog toga sto su maljavi, niti bi trebalo da se depiliraju. Ne mislim da su muskarci manje muskarci ako se depiliraju, ali depilacija ih nece usreciti. Bolje je da nadju finu devojcicu kojoj se maljavost svidja, ili joj ne smeta. pa da se uz nju bave lepsim stvarcicama od ozracivanja laserom, ili cupanja voskom i slicno....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 43 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: