Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 89 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Pet Okt 07, 2011 9:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 05, 2008 8:59 pm
Postovi: 35
jel bio neko kod Sera skoro, u jutarnjoj smeni? kakva je procedura oko knjizica i reda za cekanje?

jednom kad sam bio,ujutru kako su dolazili u red davali smo prvom u redu knjizice on je skupljao, pa je onda dao na salter kad nas puste unutra; ser prima oko 30 ljudi ali ovi sto su pristizali nakon sakupljenih 30 knjizica nisu marili za to vec su cekali u redu isto.

drugi put na salteru nisu hteli da prime gomilu knjizica vec si morao licno da je predas, znaci taj sto je drzao skupljene knjizice, je prozivao jednog po jednog i onda je svako uzimao knjizicu i predao je licno.

sada neznam kako se radi, a i sada i licna karta mora da se preda. ako ima neko ko je skoro bio nek javi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Pon Okt 10, 2011 5:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 05, 2008 8:59 pm
Postovi: 35
ok situacija je alarmantna ! :D
zvao sam zavod u dzordza vasnigtona, i rekli su mi da je Ser "na bolovanju do daljnjeg"
izgleda da nemoze vise da podnese red od 30 ljudi koji vec u 6 ujutru ga cekaju ispred zavoda :D

ako ga neko zna privatno, molim da javi sta se desava; trebam hitno da odem kod njega na pregled, planiram to vec mesecima i sad kad sam odlucio on neradi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Uto Okt 11, 2011 8:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Zovite ponovo za nedelju dana, on zna da ode na par nedelja u inostranstvo...privatno ne radi nigde, bar ne u bgd i srbiji!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Čet Okt 13, 2011 10:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 05, 2008 8:59 pm
Postovi: 35
ok tnx.. bio sam kod Dr mikulic ipak, videcu dal ce mi ona pomoci. kazu da ni ona nije losa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Sre Feb 22, 2012 6:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 05, 2008 8:59 pm
Postovi: 35
Ako neko planira da ide uskoro kod Dr.Ser-a (u vezi bilo cega), ili ako je bio skoro (u vezi kose), molio bih ga da mi se javi na privatnu poruku..
Hvala, unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Pet Jun 21, 2013 3:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 21, 2013 3:09 pm
Postovi: 19
da li je neko bio na VMA,moze li mi reci utiske?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Uto Jan 14, 2014 2:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jul 29, 2012 8:14 pm
Postovi: 65
poz svima
Molim vas da li je neko skoro zakazivao kod Sera?
Sledeci termin je 30 a ne znam kada da dodjem ujutru, nije mi problem ni u 5 ni u 4h ali necu bezveze da dolazim kao vampir a nista ne uradim...
Ima li ko iskustva?
I kako se probiju penzioneri da mi je znati oni kampuju, cula sam jdenu zenu koja stalno ide kod njega a nije mi jasno kako...
I kako je moguce da primaju pacijente iz Bosne, Cg, i iz unutrasnosti, a meni prave problem jer sam prijavljena na jednoj Bg opstini, a zivim na drugoj...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Sre Sep 02, 2015 4:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 02, 2015 4:37 am
Postovi: 1
Za zainteresovane, Dr Ser sada radi u privatnoj poliklinici Medix, Novopazarska 30
Telefoni ordinacije su: (011) 24 42 267 (011) 30 85 805 ili (011) 24 30 596

Preko ovog website mozete uvek dobiti sveze informacije

http://filipser.com/ ili http://filipser.rs/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Sub Jan 16, 2016 11:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jan 16, 2016 10:32 pm
Postovi: 59
MickoSAS je napisao:
da li je neko bio na VMA,moze li mi reci utiske?


Ko dr Zorice Hajzler ne razumem ko uopšte ide, ni gore osobe ni gore doktorke. :evil: Moju je devojku umalo uništila, da devojku nisam odveo u NS kod drugog doktora na konsultacije sad ne znam šta bi bilo sa njom, verovatno bi izgubila mogućnost i da jednog dana ima dete. A sve je počelo kad je devojka dobila uput za lečenje na VMA kod nje, otišla je da zakaže i prvi termin je bio tek za 6 meseci, stojeći tako u redu i razmišljajući da li će moći doći tad zbog ispita, kaže joj jedan dečko kako ta doktorka ima privatni salon, ako joj je već hitno daće joj broj pa nek zakaže tamo. I tako ona ode kod nje. Kaže nigde naziva salona, ni na interfonu, u salonu odnosno kući tri prostorije, preprljave i zagušljive od dima, dr bez odela čim ju je videla rekla joj je kako joj je lice baš buknulo i da ona tu ne može ništa pomoći sem da joj prepiše Roacuttan, 6 meseci da ga pije bez prestanka, ukupno da popije nekih 8 000 mg, pa kad joj se sredi lice, a kao hoće sigurno i zauvek, da joj dođe na koji piling. Dobila je potom papir sa dijagnozom acne vulgaris i rečima "Ovaj pregled vas košta 4500 din." Zgrožen sam sad uopšte kad razmislim kroz šta je moja devojka prošla za dva meseca te terapije, ja nažalost tad nisam bio u Bg i nisam bio upućen u dešavanje, ali kad sam došao i video je usledio je šok za mene, lice prepuno cističnih akni, bukvalno jedna na drugu, koža na rukama i telu bela i suva, ispucala do krvi, ona malaksala, sa barem 8kg manje, i sa ciklusom koji je kasnio tri sedmice. Zgrožem sam i što i jedna takva poznata doktorka i dan danas drži u svojoj kući salon i kao leči pacijente sa paprenim cenama usluga. I ovom prilikom govorim svima devojkama, najiskrenije, da ni u ludilu ne idu kod ove doktorke i doktora kao što je ona. Ne idite, ne pristajte na ovakvo lečenje Roacuttanom jer je izuzetno opasno i može vam samo naškoditi, uništiti još više i kožu ali i organizam. :x I ne opterećujte se mnogo aknama i bubuljicama, kad se srede hormoni i one će prestati iskakati, u najgorem slučaju kad se verite kao moja devojka, tj. od jutros verenica. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Čet Maj 12, 2016 1:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 12, 2016 1:46 am
Postovi: 1
E ovako, podeliću sa vama iskustvo koje sam ja imala što se tiče akni. Godinama sam tražila rešenje problema i obišla Bg uzduž i popreko. Prošle godine u septembru mi je lice bilo u katastrofalnom stanju. Dobila sam preporuku da odem kod Šera i zakazala termin,čekala mesec i po dana da me primi ali sam bila strpljiva jako. Kada sam otišla video je da sam depresivna zbog svog izgleda, popričao je sa mnom i prepisao mi kremu koju cu mazati pred spavanje(ona neopisivo mnogo smrdi), ta krema mi je pomogla u toku dva meseca koriscenja. Prepisao mi je lekove koji nisu hormonski,kao one gluposti,kontraceptive ili roakutan,posle kojih strahujes da ti se metabolizam ne poremeti. Ovo je doslovno delovalo samo na upalne procese na mom licu. Posle dva meseca ja sam bila sokirana rezultatom. Otisla sam na kontrolu i sada sredjujem oziljke, tako koristim kremu koju nanosim uvece pred spavanje preko celog lica i jos jednu koju nanosim na oziljke iskljucivo. Preko dana mi je prepisao dnevnu kremu. Sve to prave u apoteci Prvi maj. Niko nije uspeo 5 godina da mi pomogne osim njega. Tako da ako imate problema, vredi cekati na termin iako se jako tesko dolazi do njega.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Čet Maj 12, 2016 9:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Најбоље и најздравије је избацити хемију из исхране и тако решити проблем.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Sre Jul 13, 2016 10:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 13, 2016 10:21 am
Postovi: 1
VELIKI POZDRAV SVIMA!
Moja prica ide ovako... Pojavila mi se bela fleka pored desnog oka pre otprilike 3 godine. Bila sam kod mnogih dermatologa i koristila milion preparata i nijedan nije pomogao.
Cula sam za dr Filipa Sera i ubrzo zakazala kod njega (dok je jos radio u Dzordza Vasingtona). Dijagnoza je hipopigmentacija o kojoj sam cula sve najgore, pa i da je neizleciva. -.-'
Covek mi je napisao neki recept, odnela sam u apoteku 1.Maj, 1000 din je bila ta krema i posle samo 4 dana mazanja meni je fleka potpuno nestala!!! :)
Sta se desava dalje... Sacuvala sam recept za ne daj Boze, ako se opet pojavi aliiiiii neko od mojih dragih ukucana je greskom bacio recept i tu krece haos. Posle 2 godine od prve pojave meni se javlja fleka opet ali Filip Ser vise nije na istom mestu. Sada je u poliklinici Medix. Pokusavam vec 7 meseci da zakazem ali ne uspevam. Kada se jave kazu da imaju 20.000 poziva, o da nema sanse da se dodje do Sera. Ali meni ce on pomoci ja to znam, samo mi treba taj recept :(
Sada molim Vas da mi odgovorite na 3 pitanja...
Da li neko ima iskustva sa hipopigmentacijom?
Da li je neko isao u Medix kod Sera, da znam da je moguce zakazati?
I trece-cula sam za dr.Lalosevica sve najbolje ali ista prica, ne mogu da ih dobijem kad je zakazivanje, da li je neko i kako dosao do njega? Hvala puno unapred, nadam se da nisam smorila! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Pon Avg 29, 2016 4:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 29, 2016 4:00 pm
Postovi: 1
Kod Filipa Šera se zakazuje jednom mesečno u ordinaciji Medix, za nove pacijente koji nemaju otvoren karton u toj klinici, zakazivanje je poslednjeg petka u mesecu, od 8 do 11 časova ujutru, s tim što treba zvati odmah u 8; a za one koji su pacijenti zakazivanje se vrši pretposlednjeg petka. Prvi slobodan termin za zakazivanje je 16.9.2016, za stare pacijente.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dr filip šer
PostPoslato: Sre Apr 12, 2017 5:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 03, 2017 12:43 am
Postovi: 7
Zdravo svima.
Sa 20 godina sam dobila veliki problem sa aknama i bubuljicama. Nema sta nisam probala, nista nije pomoglo, dok nisam otisla kod doktora Filipa Sera. Zbog njega sam bukvalno druga osoba. Mazem te njegove kreme vec oko 2 godine, sada imam 25 godina i nemam apsolutno ni jednu tackicu na licu, a pre toga sam imala ogromne cisticne akne po celu i obrazima.
Zelela bih da prekinem sa koriscenjem krema, ali se plasim da ce se akne vratiti.
Da li neko ovde ima iskustva sa ovim kremama i da li se posle prestanka koriscenja akne vracaju, ili sve bude ok?
Bila bih jako zahvalna ako bi neko podelio svoje iskustvo sa mnom :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 89 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: