Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 22, 2008 12:20 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 27, 2008 4:59 am
Postovi: 765
Proizvodi su korisni,ali nista spektakularno,ne vrede taj novac.Cela prica oko mreznog marketinga se svodi da je krajnja vrednost proizvoda jako mala,a vecina ide distributerima na viskoim pozicijama(menageri i ostalo).Dakle proizvodi su kvalitetna dopuna ishrani,ok za preventivu,mogu pomoci kod nekih bolesti,ali da dovedu do izlecenja tesko...No ko ima novca za to,i volju da proba slobodno.Od kozemetike sapmon i kupka su odlicni,ali opet skupi....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: odgovor smoru
PostPoslato: Pon Dec 22, 2008 4:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
solajahelena je napisao:
Ja sam korisnik i to korisnik sa velikim iskustvom. Aloja u apoteci nisam cula da pomaze ljudima kao ova. I ako nisi upucena mnogi preparati su priznati u Engleskoj i prosli ta tvoja ispitivanja sto spominjes.
Skini mi se vise sa grbace, luda zeno. Mogu pametnije iskoristiti svoje vreme, a ne da mi ti dizes pritisak.


Ma nemoj mi reci, aloja iz apoteke nije dobra i ne pomaze uopste, jer to i nije aloja, a tvoja aloja flp "cudotvorica" leci i beznadezne slucajeve! Mozda ti neko ko je naivan i neupucen i poveruje. Ali zarad istine, moram opet jasno i glasno reci da su flp dileri najobicniji PREVARANTI koji ce pokusati da vam njihovu "pravu" aloju koja nije prosla nikakve ateste, prodaju po tri, cetiri puta vecoj ceni od one koju mozemo nabaviti u apotekama i koja, naravno, ima sertifikat i prolazi kroz odredjenu kontrolu. E pa nece moci! Besramne reklame ovde ne prolaze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 24, 2008 3:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 4:17 pm
Postovi: 4
Moze li neko da mi kaze gde se rade alergo testovi, koliko to kosta i da li se radi privatno il moze negde sa nekim uputom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 08, 2009 4:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 18, 2006 2:34 am
Postovi: 16
vec koristi aloju al bez puno pomoci. trenutno je na terapiji sa methotrexatom, prilicno opak lek koji bi valjda trebalo da suzbije ekcem i pomogne kozi da se oporavi. ono sto bi mozda pomoglo je kad bi postojale carape, ves i rukavice koje nisu bojene uopste niti na bilo koji nacin hemijski tretirane ( boje obicno sadrze kobalt ) da li neko zna za tako nesto???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 10, 2009 7:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 18, 2006 2:34 am
Postovi: 16
jos samo par dopunskih pitanja. posto je ustanovljeno da je alergija na kalij bihromat, kalofonijum, nikl i kobalt da li postoji odgovarajuca dijeta i koje bi posudje moglo da se koristi za pripremanje hrane i da li uopste ima uticaja ako se hrana kuva u recimo posudju od nerdjajujceg celika?. koji su dodatni faktori koji uticu na ekcem koje bi trebalo izbegavati. posto je ekcem najjaci na nogama i to u predelu gleznjeva a potom na rukama, da li intezitet ekcema ukazuje da je bas taj deo tela u kontaktu sa nezeljenom supstancom. posto deterdzenti sadrze kalijum koje su alternative za pranje rublja? da li bi kenalog injekcije mogle da suzbiju ekcem?
da li neki od gradjevinskih materijala moze da bude uzrocnik ovakvih problema, npr kuca u kojoj se zivi je delom napravljena od azbesta , izolacija je od staklene vune? da li neki od tih ili nekih drugih gradjevinskih materijala sadrzi nesto od pomenutih supstanci?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: