Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Sre Maj 05, 2010 3:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
pregled spoljasnjih genitalija jeste u domenu dermatovenerologije, kojom se penzionisani prof. bavi

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim Vas kazite u kojim procentima idu ovi sastojci? Hvala!
PostPoslato: Pon Maj 07, 2012 12:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 04, 2012 10:52 pm
Postovi: 2
Duskoo je napisao:
evo jos jedne osobe koja bas nije prezadovoljna isti strucnjakom.Cena vise nego ne pristupacna.....dijagnostika brza i neverovatna?!ILI ovako usli smo ja znam da mi cerka ima vitiligo ....
skinemo je on je pogleda i kaze ko to ima u porodici ja kazem niko on kaze nemoguce....
evo spisak analiza......oko 100 evra kostaju....evo krema 30g 50 evra i to je to ....pitamo jer mozda ima neka alternativa...nema kremu kupujemo tri meseca i nista.....
a onda kuckam po forumu i saznam da ima alternative i to je nas domaci beli luk i ad kapi...i kantarion i njoj za dva meseca mazanja ode samo 60% inace vitiligo joj se pojavio proslog leta i jako brzo se sirio...... pozdrav svima pa i doktoru sigurno je strucan ali ne posvecen pacijentima za novac koji trazi treba svakom da posveti bar 30 min ako ne i sat.....pozdrav...
imate i lalosevic u ivana milutinovica
i lazarevica na slaviji dosta su drugaciji...
a da kad sam gospodinu Karadaglicu rekla da joj se povlacilo samo od sebe rekao mi je da to nije moguce i da lazem:)
doktorka Isailovic je takodje strucnjak......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Pon Avg 06, 2012 11:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 06, 2012 11:29 pm
Postovi: 1
Bila sam kod Karadaglica,i vise nikada necu otici,on je kritican..i drzak..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Ned Jan 27, 2013 1:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 27, 2013 12:56 am
Postovi: 1
bila kod pomenutog doktora...sta da kazem?dg kontaktni dermatitis u predelu pazuha koji lecim pa..preko 10 godina,setala sam se kod preko 100 dermatovenerologa po celoj srbiji,probala preko 100000preparata,rezultata uspesan par dana pa NEUSPESAN!
pomenuti doktor je ocajan..u svemu..pristup pacijentu NULA,nema empatije,nema unosenja,nema energije,nema topline,ma nema nicega..ali oprosticete mi,za sve sto su me drugih 100 gledali po pola sata,coveku je trabalo 2MINUTA!znaci znanje i iskustvo su tu!posto sam i sama zdrav.radnik mogu da razgranicim-covek ima iskustvo,ima znanje..sve drugo nema.
dg postavljena,evo krema se koristi vec 2nedelje i rezultati su ODLICNI!
morala sam da se prikljucim forumu i dam odgovor.i meni je bilo uzasno cudno ali to je to-covek ima znanje,ima iskustvo..a sve drugo-neka vam je Bog na pomoci,od kasnjenja do uzasno ali uzasnog pristupa tipa U STAVU MIRNO!:(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Uto Feb 12, 2013 4:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:31 pm
Postovi: 75
O, da i kod mene isti slucaj - 1h kasnjenja, 2 min bahatog ponasanja + 1 min zastrasivanja, zatim ponuda za 80 EUR dodatnih analiza i - pogresna dijagnoza.
Tjah ... iskusno, nema sta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Čet Maj 16, 2013 9:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 16, 2013 9:22 pm
Postovi: 5
Mogu da vam pomognem. Pravim prirodan melem za lecenje vitiliga. Ni jednom korisniku se nije povratio. Cena je jako pristupacna. Pisite ako ste zainteresovani


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Sre Avg 21, 2013 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 3:20 pm
Postovi: 3
Ja sam bio danas kod pomenutog dr.Moram reci da sam bio veoma skeptican zbog komentara ovde vidjenih,ali moram reci da sam ja odusevljen.Veoma temeljan,uctiv,ma sve najbolje.Isao sam pre njega kod nekolicine poznatih dermatologa i dr.Karadaglic je,po meni,najbolji i svima bih ga preporucio.I jos nesto,bas sam ga zapitkivao dosta,zasto ovo,zasto ono i on mi je sve fino objasnio. Retko prijatno iznenadjenje danas.
Inace,ja sam isao zbog nekih nespecificnih promena na kozi i bilo je od razlicitih dg nepostavljenih dg.Danas mi je dr Karadaglic ,posle par minuta gledanja koze potvrdio upravo jednu od vec ranije postavljenih.
Kao sto sam rekao ,od mene sve preporuke;a najbolje da odete ,pa proverite sami.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Sre Avg 28, 2013 9:44 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:31 pm
Postovi: 75
Karadaglic ljubazan i strpljiv!? Sve Vam je lepo objasnio!? Ma haj`te molim Vas. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Sre Avg 28, 2013 11:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 3:20 pm
Postovi: 3
micici je napisao:
Karadaglic ljubazan i strpljiv!? Sve Vam je lepo objasnio!? Ma haj`te molim Vas. :roll:


Ozbiljno.Cudno i meni bilo ,zbog komentara sa foruma.Ali,bilo fino.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Pon Sep 09, 2013 7:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 09, 2013 7:17 pm
Postovi: 1
Zamolila bih vas da mi napisete mail adresu Ordinacije prof. Karadaglic, posto ona adresa koja je navedena na zvanicnom sajtu nije vazeca.
Hvala unapred na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Pon Feb 15, 2016 4:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 15, 2016 4:16 pm
Postovi: 14
molekul je napisao:
Da li je neko isao kod ovog dermatologa i jeste li zadovoljni?

Pozdrav



Po mom misljenju najbolji dermatolog u regionu ..

Obisao sam ih najmanje 10 sto po Srbiji sto po HR i ni jedan nije uspeo ni da pogodi dijagnozu, a kamo li nesto drugo, cak su mi i davali terapije koje su mi pogosali stanje i izazvali nova .. -.-

Profesor Karadaglic je pogodio dijagnozu za 10 sekundi i terapija mi je zaista pomogla, mada jos nije kraj jer zahvaljujuci uzasnim dermatolozima kod kojih sam gubio vreme, trebace malo vise vreemna da se stanje sredi ..

Sa moje strane puna preporuka, necete pogresiti, meni je bukvalno spasao zivot u moru nesposobnih dermatologa u Srbiji i Hrvatskoj !

Doktor jeste malo grublji ali nemojte mu pametovati i drzati predavanje i to je to, nece vas pojesti, a i ovako ne idete kod njega da caskate nego da vas izleci .. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolog Djordje Karadaglić
PostPoslato: Sub Jul 23, 2016 3:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 23, 2016 3:37 pm
Postovi: 2
Nadam se da ce nekom koristiti ovaj moj post. Nikome ne bih preporucila dr karadaglica,i zao mi sto se nisam vise o njemu raspitala.,nego je u pitanju beba koja je tad imala nepunih 5mj,a nestrucn.dr iz mog grada me dovela do sujetnog dr karadaglica. Naime,2putd vodila bebu,kaze ima sugu. Ja u soku kako kad je sve sterilno oko nje,niko nema svrab,i nista sto lici na sugu,a prostudirala sam sve na netu o tome. Da skratim jer je duga prica,ubijedi me da je suga,da kupimo permetrin,al ne kaze da se terko nalazi,ja jedva nadjem u hr. Na kont.kaze i dalje je suga,kazem sa kremu iz hr,kaze to ne valja,odjedn.mi sad daje ime i adr.apot. u bgd. Kamilica. Mozda je i njegova. 50e krema. Insist na njoj. Pitam dal da bebu vodim negdje u bgd,kaze nije sujetan predlozio bi on ,jos poceo da vice na mene. Od muke kupim tu kremu. Al vidim nema boljitka. Srecom cujem za prod nikolica,odma prepozna bolest koja je pre rijetka,histiocitoza. Nasmijao se na dijag karadaglica da je suga i sa savjetima koje mi je dao. Hvala dragom bogu da me uputio ka dr nikolicu. A dr karadaglica sram da bude,nakon toliko god rada da ne zna sta je suga,ako vec nije prepoznao histiocitozu mogao nas je poslati dalje,ipak je beba u pitanju. Bitno da je novac uzeo . Ko zna koliko bi nas zavlacio.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: